islam

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 27 sie 2009, 16:51

marcin pisze:od Stepinaca do ręce precz! To wielki bohater który uratował godność Chorwatów.


Niektorzy rosjanie tez uwazaja Stalina za bohatera narodowego -taka mala analogia na temat twoich rozmow z kroatami.

Fakt jest ze Stepinac i Pavelic byli zbrodniarzami wojennymi. Rzad Titto skazal ksiedza na kare wiezienia za kolaboracje z okupantem. Stepanic zmarl w areszcie domowym w roku 1960.

Reszte sam mozesz doczytac. Duzo na jego temat i dzialniu Ustaschy w necie.

A co do Pacelliego.
To Pacelli pertraktowal z Hitlerem. Nie Pius XI. Tylko przyszly papiez -Pacelli (Pius XII).
I tak pokochal nazistow ze bratersko pomogl im.... zwiac za granice.

Za pomoc w ucieczce ,lub ukrywaniu sie zbrodniarzy przewidywane sa kary w kazdym systemie karnym.Wiec jak myslisz- ile by musial Pacelli dostac? 5,10 czy dozywocie?
Ostatnio zmieniony 27 sie 2009, 18:57 przez Robertamigo, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
jiji
Posty: 223
Rejestracja: 24 sie 2009, 19:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: jiji » 27 sie 2009, 18:16

Tematem tego postu miał być islam.....a skończyło sie, jak zwykle, na Pacellim :lol:

Nie widze sensu dyskusji z katolikami o tym kolaborancie . Pacelli to dla nich Rubikon nie do przekroczenia. Wiekszośc, gdzies w tyłomózgowiu, doskonale zdaje sobie sprawe, że ten facet nie zrobił nic, by przeszkodzic Hitlerowi. Ale przyznając to głośno ryzykowaliby...hmm spójnośc intelektualna i moralną, więc ida w zaparte. No bo jak to? "Ojciec Święty" popierający okultystow z NSDAP w imie partykularnych interesów swojej instytucji? Przygladajacy sie obojetnie jak tysiące jego słowiańskich poddanych jest przez nich mielonych na proch? A po wojnie pomagajacy hitlerowcom uciekac do Argentyny czy Boliwii?!...toz to nie do pomyslenia! Porzuccie te jakże niebezpieczne rozważania i spijcie dalej.....DOBRANOC.


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 27 sie 2009, 19:03

jiji pisze:Pacelli to dla nich Rubikon nie do przekroczenia. Wiekszośc, gdzies w tyłomózgowiu, doskonale zdaje sobie sprawe.


A mowia ze myslenie nie boli..;)


marcin
Posty: 472
Rejestracja: 07 lut 2008, 14:03
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: marcin » 28 sie 2009, 05:30

Robertamigo pisze:Fakt jest ze Stepinac i Pavelic


po prostu bredzisz to jakby porównac Hitlera do Lutra!
Robertamigo pisze:Duzo na jego temat i dzialniu Ustaschy w necie.


może u rumburaka? czytam po chorwacku i po serbsku i widze dwie strony medalu i to co wypisujesz to bełkot szaleńca a nie dyskusja. Jesteś chory z nienawiści a do tego niedouczony.
Robertamigo pisze:Rzad Titto skazal ksiedza na kare wiezienia za kolaboracje z okupantem.

Za kolaborcja z Niemcami w Polsce podobny rząd skazywał Akowców.. znowu bredzisz!

Robertamigo pisze:To Pacelli pertraktowal z Hitlerem. Nie Pius XI. Tylko przyszly papiez -Pacelli (Pius XII).
I tak pokochal nazistow ze bratersko pomogl im.... zwiac za granice.


dowody!

jiji pisze:Nie widze sensu dyskusji z katolikami o tym kolaborancie .


pokaz mi twich braci ratujacych zydow. Szczekacie na papieża a gdy pyta sie o wasze koscioly podkulacie ogony i skowyczac uciekacie.

pewnie Pius XII sam kazal do Dachau kler wywozic bo przeciez nigdy nie apelowal do Hitlera za ksiazy męczonych w obozach. Kiedy Hitler planowal zamach i porwanie na Piusa XII pewnie to bylo secjalne PRowskie zagranie.

Bredzicie, sprawiacie ze protestantyzm jest na poziomie kloaki.


天主是爱
kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 28 sie 2009, 09:45

Jego bracia w wierze (Robertaamigo) siedzieli cicho jak mysz pod miotłą. Pytasz czy kogoś uratowali? Wątpię. Oni do "polityki" się nie mieszają... Oni mają "czyste" łapki... NIe brudzą sobie świństwami...


isia199
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2009, 09:26
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: isia199 » 28 sie 2009, 09:50

[quote="jiji"]Byłem w Libanie, Izraelu oraz Syrii. W sumie z trzy miesiace.[/quote
I uważasz się za znawcę islamu ??!


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 28 sie 2009, 10:02

marcin pisze: to co wypisujesz to bełkot szaleńca.


Zawsze gdy mam do czynienia z pieniacym sie poddanym papieza mam przed oczami te rozczochrane babcie od Rydzyka :lol:

A teraz fakty Ty pieniacy sie ignorancie :

Cytat z Wiki:

Według różnych źródeł, w Niepodległym Państwie Chorwackim zamordowano od 350 tysięcy do 800 tysięcy osób.

W zbrodniach uczestniczyło wielu katolickich duchownych, zwłaszcza franciszkanów. Zakonnicy lub księża kierowali prawie połową spośród 22 chorwackich obozów koncentracyjnych[10].

16 lutego 1942 londyńskie radio BBC informowało: „Do najgorszych okrucieństw dochodzi w diecezji arcybiskupa Zagrzebia[b] [Stepinaca].
Bratnia krew płynie tam strumieniami. Prawosławnych siłą nawraca się na katolicyzm i nie słychać głosu oburzenia ze strony hierarchy”[11]. Ponadto Stepinac nie unikał przejmowania własności cerkwi prawosławnej na rzecz Kościoła katolickiego – wysłał np. specjalną petycję do Pavelicia, prosząc o przekazanie trapistom serbskiego klasztoru w Orahovicy[12][/b]


http://pl.wikipedia.org/wiki/Alojzije_Stepinac

15 maja 1941 roku Katolicki List, oficjalny organ kurii arcybiskupiej w Zagrzebiu wspiera ideę „czystki etnicznej”, a okólnik urzędu arcybiskupa uznaje Serbów za „renegatów Kościoła katolickiego” i akceptuje użycie przemocy przy nawracaniu prawosławnych na katolicyzm. 31 lipca Katolicki List domaga się „przyspieszenia procesu nawracania siłą”

Gustaw Herling-Grudziński, Dziennik pisany nocą, w „Rzeczpospolita” 24.04.1999.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 10:24 przez Robertamigo, łącznie zmieniany 1 raz.


kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 28 sie 2009, 10:11

Pytam robertaamigo - co twoi współbracia robili podczas wojny?? istnieli w ogóle? Czy siedzieli zakopani w piasku??


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 28 sie 2009, 10:14

marcin pisze:
Robertamigo pisze:To Pacelli pertraktowal z Hitlerem. Nie Pius XI. Tylko przyszly papiez -Pacelli (Pius XII).
I tak pokochal nazistow ze bratersko pomogl im.... zwiac za granice.


dowody! .


Do wody wskocz sobie sam,najlepiej zimnej.Moze otrzezwiejesz.

Uzyskanie 5 000 paszportów argentynskich, przechowywanie, przemycenie oraz pomoc w ucieczce do Argentyny, Hiszpanii, Boliwii, Chile etc. oraz zaopatrzenie - także finansowe dla kilku tysięcy zbrodniarzy niemieckich, chorwackich etc., wymagało dużej siatki, wielkiego zaplecza i współpracy wielu osób i instytucji KRzK.

Sam Alojz Hudal by nic nie wskoral !


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 28 sie 2009, 10:23

kometa pisze:Pytam robertaamigo - co twoi współbracia robili podczas wojny?? istnieli w ogóle? Czy siedzieli zakopani w piasku??


Nie wiem w jakim stopniu i czy w ogole wspomagala nazism. Pokukaj w necie moze cos znajdziesz.
Viel Glueck :-P - Gosciu.



Wszyscy oficerowie SS po przeszkoleniu politycznym w większości szkół byli masowymi mordercami.
Pius XII sprzeciwił się ich rozstrzelaniu bez sądu morderców majacych na sumieniu nawet setki tysięcy Zydów, w zamian umożliwiając im ucieczkę do Argentyny, Hiszpanii i innych katolickich krajów.

Kto uciekł? Nie jakies płotki szeregowe, które "tylko wykonywały rozkazy", ale rzeźnicy róźnych miast i całych regionów, jak np.:

- komendant Treblinki Franz Stangl
- komendant Sobiboru Gustav Wagner
- Eichman (luteranin) który z wdzięczności z a uceieczka postanowił zostać członkiem KK
- asystent Eichmana Alois Brunner
- rzeźnik Lyonu Klaus Barbie
....etc.


kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 28 sie 2009, 13:42

Robertamigo pisze:
kometa pisze:Pytam robertaamigo - co twoi współbracia robili podczas wojny?? istnieli w ogóle? Czy siedzieli zakopani w piasku??


Nie wiem w jakim stopniu i czy w ogole wspomagala nazism. Pokukaj w necie moze cos znajdziesz.
Viel Glueck :-P - Gosciu.





Pisałem sobie że nie życzę sobie poufałych itp. sformułowań wobec mnie. ostrzegałem Robertaamigo. prosze o przyznanie mu ostrzeżenia... Konkretnie mówiłem o "Gościu", ze sobie nie życze. A Robertamigo to wciąż powtarza.


kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 28 sie 2009, 13:45

Natomiast co do meritum - to tak jak myślałem... Zero zdziwień u mnie. Za chwilę wyjdzie na to, ze ci co pomagali to byli w KWCH lub podobnej organizacji... A wszyscy co nie pomagali to byli katolicy.


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 28 sie 2009, 14:06

kometa pisze:Pisałem sobie że nie życzę sobie poufałych itp. sformułowań wobec mnie. ostrzegałem Robertaamigo. prosze o przyznanie mu ostrzeżenia... Konkretnie mówiłem o "Gościu", ze sobie nie życze. A Robertamigo to wciąż powtarza.


Wybacz ,ale nie jestem zobowiazany by spelniac czyjes widzimisie.
Wyraz GOSC nie ma znaczenia pejoratywnego wiec nie masz o co podnosic larum.
Malo tego .Byc nazwanym-Gosc ,to w moich oczach zaszczyt,ale Ty chyba jestes uczulonym. :lol:


Robertamigo
Posty: 1256
Rejestracja: 29 maja 2009, 14:57
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Bayern
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Robertamigo » 28 sie 2009, 15:05

kometa pisze:Natomiast co do meritum - to tak jak myślałem... Zero zdziwień u mnie. Za chwilę wyjdzie na to, ze ci co pomagali to byli w KWCH lub podobnej organizacji... A wszyscy co nie pomagali to byli katolicy.


Nie .Nic takiego nie wyjdzie.
Wyjda raczej fakty historyczne,ktore niemilosiernie grzebia renome twojej organizacji eklezjalnej.
I nic na to nie poradzisz- Duch Bozy kocha prawde. Katolicy jej nienawidza.


kometa
Posty: 2092
Rejestracja: 05 maja 2009, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kometa » 28 sie 2009, 15:18

Byłem na 100% pewien że NIC nie napiszesz... Twoja organizacyjka wykluta przez jakiś samozwańców - niestety takie ma własciwości. Dużo krzyczy - nic nie robi... Nie naraża się konkretnie. Gadac to każdy potrafi. Jesteś żywym tego dowodem. poza pluciem na kK nic nie masz do zaoferowania...



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości