Prawda o Islamie-powinien to wiedzieć każdy chrześcijanin

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Nowa
Posty: 22
Rejestracja: 14 maja 2010, 11:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Prawda o Islamie-powinien to wiedzieć każdy chrześcijanin

Postautor: Nowa » 08 lip 2010, 01:10

W 13tu częściach przedstawiona jest prawda o Islamie,szokujące że zgadzamy się(Europa) na tzw.tolerancję,powinni to zobaczyć wszyscy-na You tube: ISLAM: O czym Zachód powinien wiedzieć (1/13)


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 08 lip 2010, 01:29

Oglądałam.
Dokument dość dobry, z tym że stronniczy (stronniczość słuszna i uzasadniona oczywiście) jednak może wiele osób nie przyswoić z tego powodu niestety.
Muszę też przyznać że nie jest naciągany (co często się zdarza) a sama prawda w nim, wertowałam Koran i Hadisy oglądając wiec poświadczam.
polecam.


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 08 lip 2010, 06:36



Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Roberto_La_Mierda
Posty: 70
Rejestracja: 05 gru 2009, 22:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Roberto_La_Mierda » 26 lip 2010, 15:42

Moim skromnym zdaniem mocno stronnicze... Wiemy z Biblii, że naród wybrany w swej historii dokonywał wielu mordów (tak mordów) w imieniu JHWH... Co więcej JHWH im w tym błogosławił...
Jako ateista mam wielki szacunek wobec Koranu... Muzułmanie jakich dane mi było poznać mieli prawdziwą "bojaźń bożą" (może nie według Waszych standardów) i ja jako osoba odrzucająca istnienie bóstwa byłem w stanie do dostrzec...


Nie kłamię, nie kradnę, nie zabijam, nie cudzołożę, nie wierzę...
Roberto_La_Mierda
Posty: 70
Rejestracja: 05 gru 2009, 22:49
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Roberto_La_Mierda » 26 lip 2010, 15:49

To prawda... Komunizm wiele zła poczynił... ale materiał tu podany nie dotyczy komunistów... zaś forum zwolenników JHWH... Stąd moja wypowiedź...

Ale Ty mówisz o fanatykach... a nie bogobojnych wyznawcach Jedynego... To tak jak ja wrzuciłbym Cię do jednego worka z ekipą z lotniska w Toronto... Wszak Ci i Ci "Jezusa" głoszą...


Nie kłamię, nie kradnę, nie zabijam, nie cudzołożę, nie wierzę...
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 26 lip 2010, 18:55

Ann, widze ze wkleilas ta sama info co ja kiedys na moim youtube trzymalam (o procentach muzulmanow).
Co do muzulmanow to ja poglady zmienilam. Dla mnie najwiekszy wrog to promocja zachodniej kultury (ktora w tej chwili jest bez kregoslupa), amoralnosc i celowe dazenie do jednosci poprzez pranie mozgow pieknymi haslami jak tolearncja, demonkarcja i wolnosc (ktora tak naprawde jest niewolnictwem do systemu).


Awatar użytkownika
aska
Posty: 1618
Rejestracja: 01 kwie 2008, 22:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: aska » 26 lip 2010, 21:01

a z jakiego powodu zmieniłaś zdanie?


Kościół nie tak bardzo Zielonoświątkowy
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 26 lip 2010, 21:13

aska pisze:a z jakiego powodu zmieniłaś zdanie?

Pan Bog mi w tym pomogl, obdarzyl mnie laska, dal poznanie, "zostaw, nie walcz, kochaj Boga, swiat idzie na zatracenie". Bylam ogromnym dzialaczem anty-islamimstycznym (ok 150 filmow anty-islamskich) na youtube.
Pan mnie uwolnil od tej nienawisci.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 26 lip 2010, 21:48

ann_in_grace pisze:
makesh pisze:
aska pisze:a z jakiego powodu zmieniłaś zdanie?

Pan Bog mi w tym pomogl, obdarzyl mnie laska, dal poznanie, "zostaw, nie walcz, kochaj Boga, swiat idzie na zatracenie". Bylam ogromnym dzialaczem anty-islamimstycznym (ok 150 filmow anty-islamskich) na youtube.
Pan mnie uwolnil od tej nienawisci.

Tu nie chodzi o nienawisc, a o rozsadek. Ja ich mam blisko na codzien, i nie sa to mile chwile. Jako nauczycielka... no coz, kiedy uczen Muzulmanin wyraza pogarde calym soba, bo uczy go kobieta, jesli uczennica w zaslonie nie da sobie pokazac ruchow myszka komputerowa, bo moja "nieczysta" reka ja dotknela...
Nie jestem zadnym dzialaczem, po prostu trzezwo patrze na rozwoj wypadkow. Peter Hammond to dla mnie nie abstrakcja, a osoba, ktorej sluchalam "live" tydzien temu.


Akurat to wszystko wiem. Wiem kim sa muzulmanie. Wiem co sie dzieje na zachodzie a zwlaszcza w Europie.
Tego juz nie zmienisz. Tylko w Jezusie nadzieja ze szybko przyjdzie.


Gość
Posty: 188
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Gość » 26 lip 2010, 22:18

Shariah - Muslims Against Crusades
http://www.youtube.com/watch?v=4_WA3t6xE2I
Muslims Against Crusade Protest in Barking
http://www.youtube.com/watch?v=QBh6gd-tUsU


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 26 lip 2010, 23:10

Gość pisze:Shariah - Muslims Against Crusades
http://www.youtube.com/watch?v=4_WA3t6xE2I
Muslims Against Crusade Protest in Barking
http://www.youtube.com/watch?v=QBh6gd-tUsU


W jakim celu tu podales te linki?


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 26 lip 2010, 23:37

Roberto_La_Mierda pisze:Ale Ty mówisz o fanatykach... a nie bogobojnych wyznawcach Jedynego...

czy to fanatycy czy bogobojni mają ten sam Koran i te same Hadisy prawda?
Myślałam kiedyś bardzo podobnie, aż zapytałam (właśnie po obejrzeniu tego reportażu) znajomego młodego muzułmanina (matka polka-katoliczka, ojciec arab-muzułmanin) mieszkającego jakiś już czas w Arabii jak to jest z pozbawieniem życia "niewiernego".
Odpowiedział mi że sam by nie zabił bo nawet muchy nie potrafi zabić i że nie trzeba tego robić (to nie rozkaz) ale jest wskazane i jak najbardziej jest to czyn chwalebny w oczach Jedynego.
I to chyba i w tym reportażu trafnie ktoś stwierdził że min. w Europie wielu jest muslimów którzy temu zaprzeczą, co więcej oni nawet nie muszą kłamać-bo tak myślą że w islamie tego nie ma, chłoną to co wygodne ładne i im odpowiada, ale to zwykła hipokryzja bądz nie wiedza moim zdaniem.


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości