Homoseksualiści w Polsce mogą być rodzicami zastępczymi

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
gossia
Posty: 119
Rejestracja: 11 lis 2010, 13:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Homoseksualiści w Polsce mogą być rodzicami zastępczymi

Postautor: gossia » 11 cze 2011, 15:56

Sejm odrzucił w czwartkowym głosowaniu poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka. Za odrzuceniem poprawki było 231 posłów, przeciw - 170, a 11 wstrzymało się od głosu.


http://www.tvn24.pl/12690,1706312,0,1,h ... omosc.html

Nie znalazłam nigdzie tego tematu na forum (jeśli umieściłam ten temat w nieodpowiednim miejscu to proszę moderację o przesunięcie tematu), chciałabym abyście napisali co o tym myślicie.
Dla mnie to kompletna porażka, mam wrażenie że cofamy się w rozwoju, nie liczy się to że chociażby para homoseksualna nie jest w stanie zapewnić dziecku odpowiednich wzorców, liczy się poprawność polityczna. :-(


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 11 cze 2011, 15:58

Oja , nasz rząd nienawidzi dzieci :(


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
p_sagittarius
Posty: 161
Rejestracja: 10 lut 2011, 23:57
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: p_sagittarius » 11 cze 2011, 16:11

gossia pisze:chciałabym abyście napisali co o tym myślicie.



gossia, ja myślę tak samo jak Ty. Nic dobrego z tego wyniknąć nie może. Człowiek wychowywany w takiej "rodzinie" będzie miał skrzywioną psychikę :/


gossia pisze:mam wrażenie że cofamy się w rozwoju,


Zdaniem niektórych właśnie to,że homo nie są traktowani w tej kwestii na równo z hetero jest cofaniem się w rozwoju.... Przykre to :(


Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 11 cze 2011, 16:15

fantomik pisze:Oja , nasz rząd nienawidzi dzieci :(


Powolne nadejście rządu światowego... czy coś.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 11 cze 2011, 16:23

Alkhilion pisze:
fantomik pisze:Oja , nasz rząd nienawidzi dzieci :(

Powolne nadejście rządu światowego... czy coś.

E tam, pojedyncze dewjacje nawet całych państw nie są nawet wstępem do rządu światowego ;) zresztą wątpliwe aby taki jak to fantaści i dyspensacjonaliści malują w ogóle powstał. 2000 lat temu takim rządem światowym był Rzym.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Pekola
Posty: 164
Rejestracja: 30 mar 2011, 19:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Pekola » 11 cze 2011, 16:39

Jeszcze trzeba dodać, że związki gejowskie bardzo szybko się rozpadają, więc to też będzie złe dla dziecka.

Mój kolega miał już z 15 chłopaków - wszystko rozpadało się po paru tygodniach lub miesiącach i nie wyobrażam sobie, żeby kogoś adoptował.


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 11 cze 2011, 17:05

Pekola pisze:Jeszcze trzeba dodać, że związki gejowskie bardzo szybko się rozpadają, więc to też będzie złe dla dziecka.


Prawdę piszesz.
Tak samo związki lesbijskie :-/ I jest to fakt powszechnie w tych środowiskach znany, a mimo tego, ci biedni ludzie.... łudzą się licząc na szczęście? :-/


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 11 cze 2011, 19:07

Wkrótce trzeba będzie się wstydzić "normalnej" rodziny, bo nie uznawanie dewiacji homoseksualnej lub lesbijskiej będzie ...karane /może?/.
Biblia jasno i wyraźnie wielokrotnie potepia takie związki i o czym tu gadać. Polityka, wybory blisko.
Żal mi tych ludzi a przede wszystkim dzieci,któe dostaną się do takich patologicznych rodzin..
A z drugiej strony często słyszymy,że odbiera się dzieci kochającym rodzicom tylko dlatego,że rodzina jest biedna. Świat zwariował.


akros1979
Posty: 177
Rejestracja: 04 cze 2011, 18:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kielce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: akros1979 » 11 cze 2011, 19:21

no cóż a co robią w Polsce katoliccy politycy. Przecież to jest legalizacja dewiacji... Zamiast stworzyć warunki pracy , by nie były dzieci zabierane do domów dziecka z powodu kłopotów finansowo-społecznych rodziców.

W głowie mi się nie mieści......szkoda, że Bóg nieskutecznie wytępił uprawiających chomoseksualny proceder, bo się to ostało do czasów nam współczesnych.

Chore to wszystko :(


akros1979
Posty: 177
Rejestracja: 04 cze 2011, 18:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kielce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: akros1979 » 11 cze 2011, 19:24

kontousunięte1 pisze:Wkrótce trzeba będzie się wstydzić "normalnej" rodziny, bo nie uznawanie dewiacji homoseksualnej lub lesbijskiej będzie ...karane /może?/.
Biblia jasno i wyraźnie wielokrotnie potepia takie związki i o czym tu gadać. Polityka, wybory blisko.
Żal mi tych ludzi a przede wszystkim dzieci,któe dostaną się do takich patologicznych rodzin..
A z drugiej strony często słyszymy,że odbiera się dzieci kochającym rodzicom tylko dlatego,że rodzina jest biedna. Świat zwariował.


Masz racje wybory blisko...nie pozostaje nic innego tylko trzeba ich rozliczyć.....


Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 11 cze 2011, 21:09

Podziękujmy wyborcom PO.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
alessa
Posty: 588
Rejestracja: 21 maja 2010, 21:51
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: alessa » 12 cze 2011, 10:54

fantomik pisze:Alkhilion napisał/a:
fantomik napisał/a:
Oja , nasz rząd nienawidzi dzieci

Powolne nadejście rządu światowego... czy coś.

E tam, pojedyncze dewjacje nawet całych państw nie są nawet wstępem do rządu światowego

ja też szczerze mówiąc widzę ewidentny związek
Równouprawnienie (niemal jak w sodomie),
pokój i bezpieczeństwo (dla wszystkich, bez wyjątku),
nowe (inne) zrozumienie, miłości bliźniego

ann_in_grace pisze:Juz jest karane, jako przestepstwo pod nazwa "hate speech". I fakt, norma heteroseksualna staje sie powoli norma bigotow - w oczach mafii gayowskiej.

A kto się będzie przeciwstawiał ustaleniom tych nowych rządów, ten będzie odstępcą.
Tak wygląda walka przeciwko słowu Bożemu


Przez wiarę z miłości do Boga Sabat świecąca, którego tajemnica z łaski objawiona jest przez Ducha Świętego
Potem ujrzałem anioła, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia tym, którzy siedzą na ziemi, wszystkim narodom, szczepom różnojęzycznym i ludom. Wołał on głosem donośnym: "Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo nadeszła godzina Jego sądu. Oddajcie pokłon Temu, który uczynił niebo i ziemię, i morze, i źródła wód!"
Obrazek
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 12 cze 2011, 12:14

Puritan pisze:Podziękujmy wyborcom PO.

Ja jestem wyborcą Po, ale problem nie dotyczy ostatnich lat. Tak samo można dziękować każdemu wyborcy na przestrzeni wielu,wielu lat.To nie nowy problem.
W każdym razie ja od tych wyborów kończę głosowanie. Nie chodziłam na wybory za komuny i głowy mi nikt nie urwał,chociaż nie doczekałam się żadnego awansu /a zasługiwałam, ale to detal/.Potem była nadzieja i trwała do ostatnich wyborów. Ale miarka się przebrała. Nie wierzę już w żadną opcję polityczną,w żadne obietnice a na kaczora i jego partię mam alergię niewyobrażalną.
Już nie przekonają mnie żadne gadki typu:"nie idziesz na wybory, pozwalasz decydować innym", "demokracja dała ci możliwość decydowania o swoim losie" itp.demagogie.
Wyborca nie ma na nic! wpływu. Liczą się układy, forsa,znajomości itp.
Finito. :!:



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości