Trójjedyny czy Jedyny?

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: He.Lena » 01 sty 2019, 16:10

Nie wiem skąd wyszła ci czwórca, nie rozumiem skąd pomysł na "Rozróżniasz JHVH od Boga,". Chyba masz dużo uprzedzeń w stosunku do mnie. Lepiej będzie jeśli zaprzestanę rozmowy w tym temacie. Ewidentnie nie chcesz mnie zrozumieć. Ale i niczego nie wyjaśniasz tylko raczej zaciemniasz obraz.


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 01 sty 2019, 18:17

He.Lena pisze:
Oliwka pisze:
KAAN pisze:Rozsiewasz fałszywe informacje o mnie, ja od początku ogłaszam na tym forum ze Pan Jezus to jest ten sam Bóg co starotestamentowy JHVH .

Skoro tak wierzysz to obalasz trójce .

Nie tylko takim stwierdzeniem obala się Trójcę, ale wiele wypowiedzi Pana Jezusa są wobec tego po prostu śmieszne i kłamliwe.
Na przykład: do kogo modli się Pan Jezus, jeśli do Ojca to do siebie samego?
Komu na krzyżu powierza duszę? Ojcu, czyli sobie samemu.
Jako ten sam Bóg YHWH sam sobie składa z siebie ofiarę, aby sam siebie przebłagać za grzechy ludzi, o czym i tak wiedział...no nie...można powiedzieć, że to jakieś szaleństwo (bez obrazy dla Boga, oczywiście.
To się kupy nie trzyma, nic a nic. :-(
Ewentualną odpowiedź w stylu:nie rozumiesz, bo to wiedza tylko dla wybranych zbawionych, lub kolejny punkt karny...cóż...powie sam za siebie. :mrgreen:

Obala trojce w ktora wierzy a mnie chce udowodnic ze jest trojca która obala. dobre
obala swoja wiare :-) :-)
Ale tak jest ze Jeszua Nowego Przymierza jest YHVH S.T

Skad u ciebie takie rozterki jesli jestes z krk to powielasz ich nauki ale i inni maja jak mniemaja ten sam problem
do kogo sie modlil ?
komu powerza swoja dusze kiedy umierał
Bog YHVH am sobie sklada ofiare
sam siebie przebłagac za grzechy ludzi
Masz racje takie pytania nie trzymaja sie kupy i powinni to rowiazac cico namieszali ale dlaczego ty sie tak irytyujesz ?
dla mnie niedopomyslenia jest zeby ojciec wysla na smierc syna poto zeby jakiemus łajdakowi wybaczyc ze np cos ukradł ze jest
pedofilem gejem lesba itp
czy ty zgodzia bys sie na to majac syna zeby ten syn zostal poslany przez twojego meza na zabicie za zloczynce ?


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Dziesięć panien » 01 sty 2019, 19:09

[quote="Oliwka"][quote="He.Lena"][quote="Oliwka"]


Skad u ciebie takie rozterki jesli jestes z krk to powielasz ich nauki ale i inni maja jak mniemaja ten sam problem
do kogo sie modlil ?
komu powerza swoja dusze kiedy umierał
Bog YHVH am sobie sklada ofiare
sam siebie przebłagac za grzechy ludzi
Masz racje takie pytania nie trzymaja sie kupy i powinni to rowiazac cico namieszali ale dlaczego ty sie tak irytyujesz ?
dla mnie niedopomyslenia jest zeby ojciec wysla na smierc syna poto zeby jakiemus łajdakowi wybaczyc ze np cos ukradł ze jest
pedofilem gejem lesba itp
czy ty zgodzia bys sie na to majac syna zeby ten syn zostal poslany przez twojego meza na zabicie za zloczynce ?[/quote

Bóg jest Duchem jak mówi Słowo więc musiał stworzyć lub zacienił dziewice, ciało w którym mu się upodobało przebywać w całej pełni. Jako Duch Święty nie mógł umrzeć na krzyżu ale jako Jezus tak. Tak Bóg umiłował świat że swego syna dał jest napisane. Ten werset jest prawdziwy więc sama sobie odpowiedź czy posłał syna czy nie. Człowiek umysłem ograniczonym próbuje zrozumieć Boga. Jeden przez drugiego wyzywa od fałszywych tylko dlatego że e nie jest to zgodne z jego aktualnym wierzeniem. Do kogo się Jezus modlił ? A do kogo się modlimy jeśli jesteśmy napełnieni Duchem Świętym. Do siebie ? Czy do Ducha Świętego w nas ? Ale nie bo człowiek chce być mądrzejszy niż Bóg. A cóż to dla wszechmocnego i wszechobecnego i nieograniczonego Boga. Czego nasze ucho i oczy nie widziały to przygotował Bóg tym którzy go miłują. Słyszy się poniekąd że między wami są walki i spory ale musi to być aby się okazało kto z was jest prawdziwy. Jakbyście na żywo prowadziła dialog ? Czy trzeba było usunąć dla bezpieczeństwa latające przedmioty? Czy w duchu miłości moglibyśmy się modlić do Jezusa? Jeśli na forum biblijnym jesteśmy zdolni do ataków i złośliwości poprzez emotki, nie personalnie Oliwka, tylko ogólnie. To na nic nasze modlitwy. Czy Jezus nie płacze kiedy widzi nas...


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: KAAN » 01 sty 2019, 19:34

He.Lena pisze:Nie wiem skąd wyszła ci czwórca, nie rozumiem skąd pomysł na "Rozróżniasz JHVH od Boga,". Chyba masz dużo uprzedzeń w stosunku do mnie. Lepiej będzie jeśli zaprzestanę rozmowy w tym temacie. Ewidentnie nie chcesz mnie zrozumieć. Ale i niczego nie wyjaśniasz tylko raczej zaciemniasz obraz.
To ty zaciemniasz prosty przekaz Biblii który pokazuje że jest jeden Bóg I Pan Jezus jest Bogiem, Ojciec jest Bogiem i Duch Święty jest tym samym Bogiem. W starym testamencie Bóg objawił się jako JHVH, więc Pan Jezus, Ojciec i Duch święty to ten sam Bóg JHVH. Czy to rozumiesz?


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
PIN
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2015, 17:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: PIN » 01 sty 2019, 19:51

KAAN pisze:
He.Lena pisze:Nie wiem skąd wyszła ci czwórca, nie rozumiem skąd pomysł na "Rozróżniasz JHVH od Boga,". Chyba masz dużo uprzedzeń w stosunku do mnie. Lepiej będzie jeśli zaprzestanę rozmowy w tym temacie. Ewidentnie nie chcesz mnie zrozumieć. Ale i niczego nie wyjaśniasz tylko raczej zaciemniasz obraz.
To ty zaciemniasz prosty przekaz Biblii który pokazuje że jest jeden Bóg I Pan Jezus jest Bogiem, Ojciec jest Bogiem i Duch Święty jest tym samym Bogiem. W starym testamencie Bóg objawił się jako JHVH, więc Pan Jezus, Ojciec i Duch święty to ten sam Bóg JHVH. Czy to rozumiesz?


KAAN troche Cie oświecę z nauk żydowskich. O toż Żydzi-Yuda dzielili się na grupy religijne: Faryzeuszy i Saduceuszy. Saduceusze, którzy obecnie stanowią 40 tysięcy osób na Świecie, twierdzą, że imię Boże i tu są dwie wersje brzmi: Jahve albo Jehova. Natomiast Faryzeusze pozostali przy JHVH, a wypowiada się Haszem=to imię. Czyż Jezus o Bogu faryzejskim nie wypowiedział się w Ewangelii Jana: Diabeł, Mężobójca, co w prawdzie nie wytrwał. Pomyśl czy trzymanie się faryzejskiego JHVH to 100% prawdy. U Saduceuszy, Samarytan i Esseńczyków było inaczej. A Jezus o faryzejskim Bogu powiedział swoje. Jak to mówił Jezus, musicie poznać prawdę a prawda was wyzwoli-i mój dopisek z głupoty.


He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: He.Lena » 01 sty 2019, 20:33

Oliwka, nie jeste z krk.
Kaan, niech ci bedzie, ze to ja zaciemniam. Ty zawsze musisz miec racje i ostatnie slowo. To zniecheca do rozmowy, bo po prostu wykrecasz kota ogonem i manewrujesz wpisami. Albo masz zla wole, albo czytasz bez zrozumienia. Wiem na czym polega doktryna o trojcy. Wierze w Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa, jedynego posrednika do Ojca.
PIN
Czy mam rozumiec, ze Jahwe to diabel? Tak w skrocie odebralam twoj wpis. Prosze mi wobec tego nazwac Boga po Imieniu.


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 02 sty 2019, 13:24

Dziesięć panien pisze:
Bóg jest Duchem jak mówi Słowo więc musiał stworzyć lub zacienił dziewice, ciało w którym mu się upodobało przebywać w całej pełni.

Cien Ducha ,Swietego padł na Miriam i SLOWO STAL SIE CIALEM I KRWIA w Miriam.
w ST Bacalel siedział w Cieniu i otrzymal dary
___

Ps 91

1 Kto przebywa w pieczy Najwyższego i w cieniu Wszechmocnego/ESzaddaj mieszka,
2 mówi do Pana: «Ucieczko moja i Twierdzo, mój Boże, któremu ufam».
.
Ps 17

STARY TESTAMENT. Księga Psalmów ... w cieniu Twych skrzydeł mnie ukryj.
9 przed występnymi, co ... do lwiątka, co siedzi w kryjówce.
.
Ps 57

chronię się pod cień Twoich skrzydeł, aż przejdzie klęska.
..
Iz 51
biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=523

i w cieniu mej ręki cię skryłem, bym mógł rozciągnąć niebo i założyć ziemię,
i żeby powiedzieć Syjonowi: «Tyś moim ludem».
.
_____

Jako Duch Święty nie mógł umrzeć na krzyżu ale jako Jezus tak.

Dlatego nabył Sobie CIAŁO.

Tak Bóg umiłował świat że swego syna dał jest napisane.
Ten werset jest prawdziwy więc sama sobie odpowiedź czy posłał syna czy nie.


werset jest OKROJONY .powinno byc -Umilowal Świat Wieczny =AD - bo Jeszua jest Ojcem Wieczności-AD
,
Człowiek umysłem ograniczonym próbuje zrozumieć Boga.
Jeden przez drugiego wyzywa od fałszywych tylko dlatego że e nie jest to zgodne z jego aktualnym wierzeniem.

Nieprzemienionym umysłem bo nie poddaje sie Prawdzie ktorej nie moze zniesc.

Do kogo się Jezus modlił ?
A do kogo się modlimy jeśli jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.
Do siebie ?
Czy do Ducha Świętego w nas ?

Czyim synem jest Jezus?
Boga Ojca czy Ducha Świętego?
zatem Ducha Swietego Nazywał Ojcem :-)
Amen.

Ale nie bo człowiek chce być mądrzejszy niż Bóg.

madrosc ziemska zmyslowa demoniczna poganska/
A cóż to dla wszechmocnego i wszechobecnego i nieograniczonego Boga.

co masz na mysli ?
Czego nasze ucho i oczy nie widziały to przygotował Bóg tym którzy go miłują.
Słyszy się poniekąd że między wami są walki i spory ale musi to być aby się okazało kto z was jest prawdziwy.

walcza moce ciemnosci walka sie toczy o zagarniecie jaknajwiecej religijnych Dusz.

Jakbyście na żywo prowadziła dialog ?
Czy trzeba było usunąć dla bezpieczeństwa latające przedmioty?
Czy w duchu miłości moglibyśmy się modlić do Jezusa?


no wiesz Jeszua rozrzucał czy zwróciłbys mu uwage co robisz?

Jeśli na forum biblijnym jesteśmy zdolni do ataków i złośliwości poprzez emotki, nie personalnie Oliwka, tylko ogólnie.
To na nic nasze modlitwy.
Czy Jezus nie płacze kiedy widzi nas...[/quote]
walcza duchy denominacyne
pomyslcie
Czyim synem jest Jezus?
Boga Ojca czy Ducha Świętego?


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 02 sty 2019, 13:31

KAAN pisze:
He.Lena pisze:Nie wiem skąd wyszła ci czwórca, nie rozumiem skąd pomysł na "Rozróżniasz JHVH od Boga,". Chyba masz dużo uprzedzeń w stosunku do mnie.
Lepiej będzie jeśli zaprzestanę rozmowy w tym temacie.
Ewidentnie nie chcesz mnie zrozumieć.
Ale i niczego nie wyjaśniasz tylko raczej zaciemniasz obraz
.

To ty zaciemniasz [size=150]prosty przekaz Biblii który pokazuje że jest jeden Bóg I Pan Jezus jest Bogiem, Ojciec jest Bogiem i Duch Święty jest tym samym Bogiem.
W starym testamencie Bóg objawił się jako JHVH, więc Pan Jezus, Ojciec i Duch święty to ten sam Bóg JHVH. [/size
]Czy to rozumiesz?

Pieknie to ujałes jasno i wyraznie NIE MA TRÓJCY wierzysz ze ON JEST JEDEN . :-D
zatem po co mówisz trójca /


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 02 sty 2019, 13:37

PIN pisze:
KAAN pisze:
He.Lena pisze:Nie wiem skąd wyszła ci czwórca, nie rozumiem skąd pomysł na "Rozróżniasz JHVH od Boga,". Chyba masz dużo uprzedzeń w stosunku do mnie. Lepiej będzie jeśli zaprzestanę rozmowy w tym temacie. Ewidentnie nie chcesz mnie zrozumieć. Ale i niczego nie wyjaśniasz tylko raczej zaciemniasz obraz.
To ty zaciemniasz prosty przekaz Biblii który pokazuje że jest jeden Bóg I Pan Jezus jest Bogiem, Ojciec jest Bogiem i Duch Święty jest tym samym Bogiem. W starym testamencie Bóg objawił się jako JHVH, więc Pan Jezus, Ojciec i Duch święty to ten sam Bóg JHVH. Czy to rozumiesz?


KAAN troche Cie oświecę z nauk żydowskich. O toż Żydzi-Yuda dzielili się na grupy religijne: Faryzeuszy i Saduceuszy. Saduceusze, którzy obecnie stanowią 40 tysięcy osób na Świecie, twierdzą, że imię Boże i tu są dwie wersje brzmi: Jahve albo Jehova. Natomiast Faryzeusze pozostali przy JHVH, a wypowiada się Haszem=to imię. Czyż Jezus o Bogu faryzejskim nie wypowiedział się w Ewangelii Jana: Diabeł, Mężobójca, co w prawdzie nie wytrwał. Pomyśl czy trzymanie się faryzejskiego JHVH to 100% prawdy. U Saduceuszy, Samarytan i Esseńczyków było inaczej. A Jezus o faryzejskim Bogu powiedział swoje. Jak to mówił Jezus, musicie poznać prawdę a prawda was wyzwoli-i mój dopisek z głupoty.

PIN palnij sie w czoło i za bluznierstwo powinienes dostac kare.
Jahve a gdzie koncowe Hej ?
Jehova tez zgubiona Hej
Bredzisz ze Jeszua mówi nazywa YHVH szatanem ?!
Nie wiesz ze Nachasz nim jest a moze ty z tych co uwazaa ze Waz to YHVH -
Samarytanie ,Esenczycy jakiego cielca czcili ?
ot oswieciciel sie znalazl juz taki jest zwany Lucyfer.


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Oliwka » 02 sty 2019, 13:40

He.Lena pisze:Oliwka, nie jeste z krk.
Kaan, niech ci bedzie, ze to ja zaciemniam. Ty zawsze musisz miec racje i ostatnie slowo. To zniecheca do rozmowy, bo po prostu wykrecasz kota ogonem i manewrujesz wpisami. Albo masz zla wole, albo czytasz bez zrozumienia. Wiem na czym polega doktryna o trojcy. Wierze w Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa, jedynego posrednika do Ojca.
PIN
Czy mam rozumiec, ze Jahwe to diabel? Tak w skrocie odebralam twoj wpis. Prosze mi wobec tego nazwac Boga po Imieniu.

Nie jestes z krk to gdzie podlapalas trojce ?
:-) :-)


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24

NACHASZ Eden

http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: He.Lena » 02 sty 2019, 15:04

Skad bierzesz to dziwne nazewnictwo?
Podlapalam trojce? Przeciez to nauka wyplywajaca z biblii, od poczatku St mamy wszystko ukazane po 3.


Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: Dziesięć panien » 02 sty 2019, 15:28

Oliwka pisze:
He.Lena pisze:Oliwka, nie jeste z krk.
Kaan, niech ci bedzie, ze to ja zaciemniam. Ty zawsze musisz miec racje i ostatnie slowo. To zniecheca do rozmowy, bo po prostu wykrecasz kota ogonem i manewrujesz wpisami. Albo masz zla wole, albo czytasz bez zrozumienia. Wiem na czym polega doktryna o trojcy. Wierze w Boga i Jego Syna Jezusa Chrystusa, jedynego posrednika do Ojca.
PIN
Czy mam rozumiec, ze Jahwe to diabel? Tak w skrocie odebralam twoj wpis. Prosze mi wobec tego nazwac Boga po Imieniu.

Nie jestes z krk to gdzie podlapalas trojce ?
:-) :-)


Przepraszam Oliwka że odpowiadam bez cytatów ale nie radzę sobie z tą techniką.
Zadałem ci pytanie a ty odpowiedziałeś pytaniem. Więc nie ma odpowiedzi. Bóg wszechobecny itp chodzi mi że może się objawiać jak chce i w czym chce. Słowo trójca nie występuje lecz jeden tak. Bóg jest potrójną istotą ale to nie są takie osoby jak myśli człowiek który porównuje do siebie. Dla mnie jest to proste. Różne nauki słyszałem i każda zachacza o prawdę. Kiedyś myślałem że jak to Bóg jeden w osobach trzech to trzech bogów. Dlatego nasz rozum ograniczony. Ciało pożąda przeciwko duchowi. Ukazuje nam prawdę stworzenia. Człowiek składa się z trzech a jednak jest jeden. Czy mogę się rozdzielić? Nie potrafię, ale mnie rozdzieli śmierć. Chociaż spirytyści potrafią wyjść z ciała to przecie tylko ludzie. Z kim jak z kim ale z tobą nie mam zamiaru się pracować. Poza tym piszę Biblię z pamięci dlatego taki Gdański język mi wszedł w rachubę.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
viona
Posty: 29
Rejestracja: 26 gru 2018, 19:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: viona » 02 sty 2019, 17:38

He.Lena pisze:(...) od poczatku St mamy wszystko ukazane po 3.



Moglabys podac jakis przyklad ze ST ?
Ostatnio zmieniony 02 sty 2019, 18:00 przez viona, łącznie zmieniany 1 raz.


viona
Posty: 29
Rejestracja: 26 gru 2018, 19:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: viona » 02 sty 2019, 17:59

Dziesięć panien pisze: Bóg jest potrójną istotą ale to nie są takie osoby jak myśli człowiek który porównuje do siebie.


A skad ty to wszystko wiesz ?

Dla mnie jest to proste


A dla mnie glupie i wyssane z palca.

Różne nauki słyszałem i każda zachacza o prawdę.


Ja tez slyszalam rozne nauki . Jedna glupsza od drugiej. Taka tworczosc ludowa.

Dlatego nasz rozum ograniczony.


A co ogranicza "nasz" rozum ? Czyz nie jest to religia ?


Ciało pożąda przeciwko duchowi. Ukazuje nam prawdę stworzenia.


Straszne farmazony piszesz. Az sie przykro robi :-(


Człowiek składa się z trzech a jednak jest jeden. Czy mogę się rozdzielić? Nie potrafię, ale mnie rozdzieli śmierć.


Co ty nie powiesz... :-/


Chociaż spirytyści potrafią wyjść z ciała to przecie tylko ludzie


Ale pierdoły wypisujesz... :cry:


He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Trójjedyny czy Jedyny?

Postautor: He.Lena » 02 sty 2019, 18:54

viona pisze:
He.Lena pisze:(...) od poczatku St mamy wszystko ukazane po 3.



Moglabys podac jakis przyklad ze ST ?

Nie wiem jak wkleic linki na smartfonie, ale wystarczy, ze sobie w google wpiszesz: trojca w ST i masz sporo stron.
Na stronie godquestions.org sa podane numery wersetow zarowno z st jak i nt. Zaden klopot.



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości