do w.walczak

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Awatar użytkownika
w.walczak
Posty: 258
Rejestracja: 18 paź 2008, 01:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: w.walczak » 19 paź 2008, 23:09

Haereticus pisze:Nie wiem czy mogę być nazwany przyjacielem, gdy tylko piszę o regulaminie de facto, choć sam chciałbym być przyjacielem każdego. Jeśli jesteś osobą uczciwą i szczerą, to mnie to ucieszy i będę rad, pomimo wielkiej mojej konsternacji, gdy czytam Twoje wypowiedzi. jeśli jednak okaże się, że rację ma Ann_in_Grace, to muszę Ci uczciwie powiedzieć - będę przeciw Tobie. Obecnie nie jestem po żadnej stronie, tylko przeraża mnie, że tak łatwo górę biorą emocje... niezdrowe emocje...


Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na mnie! Czas to potwierdzi tylko. A do tych wszystkich pyskaczy powiem tylko tyle: ja wam przebaczam.


siostra Władysława Walczak
Awatar użytkownika
w.walczak
Posty: 258
Rejestracja: 18 paź 2008, 01:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: w.walczak » 19 paź 2008, 23:11

Cała rodzina mnie nienawidzi, bo nigdy nie pracowałam i żyłam tak, jak przystało na światłą kobietę. Syn powiedział, że nie ma matki tylko kobietę, która go urodziła. Przyzwyczaiłam się, że ludzie mnie szykanują. Jedynie wśród przyjaciół, u księdza proboszcza mojego kochanego, na mityngach i w kościele baptystów czuje się akceptowana. Ale mnie to wystarczy.


siostra Władysława Walczak
Awatar użytkownika
w.walczak
Posty: 258
Rejestracja: 18 paź 2008, 01:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: w.walczak » 19 paź 2008, 23:16

Nie wierzcie Ann in grace! Wszystko wyssała sobie z palca! Kobieta raz mnie nawet na oczy nie widziała, a zajmuje stanowisko, jakby conajmniej doktorat z przedmiotu Władysławy Walczak zrobiła. Ach te wykształciuchy! Wiem, co to za ludzie, bo mój mąż - Ryszard jest taki. Myślą, że wszystkie rozumy pozjadali, a ten kto nie skończył szkół to trol. Ale tak nie jest. Mogę przedstawić dowody!


siostra Władysława Walczak
Awatar użytkownika
w.walczak
Posty: 258
Rejestracja: 18 paź 2008, 01:08
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: w.walczak » 19 paź 2008, 23:32

Wysłałam dzisiaj do ann in grace PW z propozycją pojednania. Wyciągnęłam pierwsza rękę - niestety nie odpowiedziała. Wszystko co mogłam zrobić zrobiłam. Myślałam że to przyniesie pokój. Niestety UPRZEDZENIA do ludzi niższych klas społecznych są silniejsze.


siostra Władysława Walczak

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości