noc spadających gwiazd...

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 22 sie 2014, 10:32

Ja się przyznam, że do FB przekonało mnie tylko to, że mogę mieć kontakt ze znajomymi, a często nie ma mnie kraju, więc jest to główne źródło komunikacji. Sam Facebook nie będzie wieczny, mimo że Zuckenberg myśli że tak będzie. Przyjdzie czas, że wszystkim socjalmedia jakie teraz znamy zbrzydną i prawdopodobnie powstanie coś innego.
Sorry za OT

pozytywista, się śpiesz póki darmo można :D


.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: niebieska777 » 22 sie 2014, 11:06

ja się przyznam- miałam przez długi czas, tzn. ponad rok, ale zrezygnowałam, to znaczy niby "usunęłam" konto, ale wszystkie informacje są nadal przechowywane(!!) i w każdej chwili mogłabym się zalogować i powrócić z całą zawartością. Teoretycznie fejsa ma się już na zawsze... :-/


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 22 sie 2014, 11:10

niebieska777, przed usunięciem konta nalezy co się da wykasować :) Logując się ponownie na stare konto dostaniesz takie jakie zostawiłaś ostatnim razem. A pozostałe serwisy, gg czy cokolwiek innego z czego korzystasz także przetrzymują dane na swoich serwerach, więc FB to nie jedyny taki portal. Nawet jak zdjęcia przez maila przesyłasz, to one zostają już na serwerach, gdzie są powielane dane, aby w przypadku awarii móc otrzymać kopie zapasową.


.
Awatar użytkownika
Erazm
Posty: 1801
Rejestracja: 07 cze 2009, 06:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Erazm » 22 sie 2014, 11:12

A ja miałem, ale usunąłem swoje konto. Niektórzy twierdzą, że to niemożliwe, jednak potwierdzam - da się usunąć, tylko trzeba bardzo uważać na podchwytliwe maile, które przychodzą po zawieszeniu konta.


"Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie" św. Paweł Apostoł
"Kiedy idziemy bez krzyża, jesteśmy docześni. Możemy być biskupami, księżmi, kardynałami, ale nie jesteśmy uczniami Pana." Franciszek, papież
"Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" Franciszek, papież
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: niebieska777 » 22 sie 2014, 11:12

jak to zrobiłeś?


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.

4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.

Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Erazm
Posty: 1801
Rejestracja: 07 cze 2009, 06:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Erazm » 22 sie 2014, 11:26

Samo usunięcie było bardzo proste. Dokładnie w tej chwili nie pamiętam, ale było coś takiego jak skasuj/usuń konto na moim profilu (dzisiaj z tego co wiem, trzeba powiadomić o tym operatora FB mailowo, szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam, być może i ja powiadamiałem o tym operatora). Potem pojawia się komunikat, że jeszcze przez dwa tygodnie konto będzie w stanie czegoś w rodzaju zawieszenia i jeśli w tym czasie zaloguję się na nie ponownie to konto powróci na FB. Mniej więcej po dwóch dniach przyszło mi na maila powiadomienie, że moje konto zostało reaktywowane! I na to nie wolno dać się nabrać, choć naturalne jest w tym miejscu oburzenie i podejrzenie że ktoś się na Twoje konto włamał. Wielu ludzi w tym momencie odruchowo loguje się na swoje konto w celu sprawdzenia co się tam dzieje i... masz... konto zostaje rzeczywiście reaktywowane.
Ja, że tak nieskromnie powiem, :roll: zachowałem zimną krew. Po dwóch tygodniach po Erazmie na FB ani widu ani słychu.


"Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie" św. Paweł Apostoł

"Kiedy idziemy bez krzyża, jesteśmy docześni. Możemy być biskupami, księżmi, kardynałami, ale nie jesteśmy uczniami Pana." Franciszek, papież

"Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" Franciszek, papież
Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1248
Rejestracja: 21 gru 2013, 12:17
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Grażyna » 23 sie 2014, 15:01

Ja "fejzbuka" zupełnie od niedawna posiadam. Ale za to nie mam GG. Czasem używam Skype. A niektóre rzeczy w kompie, np. jakieś instalacje, to mąż mi robi. :)


Choćbym nawet szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną, laska Twoja i kij Twój mnie pocieszają... Ps. 23:4


Grażyna
Sherrie
Posty: 29
Rejestracja: 01 sie 2013, 14:01
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sherrie » 28 sie 2014, 23:57

Erazm pisze:Samo usunięcie było bardzo proste. Dokładnie w tej chwili nie pamiętam, ale było coś takiego jak skasuj/usuń konto na moim profilu (dzisiaj z tego co wiem, trzeba powiadomić o tym operatora FB mailowo, szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam, być może i ja powiadamiałem o tym operatora). Potem pojawia się komunikat, że jeszcze przez dwa tygodnie konto będzie w stanie czegoś w rodzaju zawieszenia i jeśli w tym czasie zaloguję się na nie ponownie to konto powróci na FB. Mniej więcej po dwóch dniach przyszło mi na maila powiadomienie, że moje konto zostało reaktywowane! I na to nie wolno dać się nabrać, choć naturalne jest w tym miejscu oburzenie i podejrzenie że ktoś się na Twoje konto włamał. Wielu ludzi w tym momencie odruchowo loguje się na swoje konto w celu sprawdzenia co się tam dzieje i... masz... konto zostaje rzeczywiście reaktywowane.
Ja, że tak nieskromnie powiem, :roll: zachowałem zimną krew. Po dwóch tygodniach po Erazmie na FB ani widu ani słychu.

Dokładnie. Niebieska, prawdopodobnie po prostu sobie dezaktywowałaś konto, to można przywrócić od razu. Bardzo bawi mnie ta opcja, bo po kliknięciu "dezaktywuj konto" wyskakują losowe zdjęcia znajomych z napisami "Twój znajomy XYZ będzie tęsknił". :heart:


And no one showed us to the land
And no one knows the where's or why's
But something stirs and something tries
And starts to climb towards the light

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości