Pomoc w ocenie mojego stanu

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
tom.f
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2015, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: tom.f » 11 gru 2015, 19:56

Witam,

Piszę w sprawię pomocy, żyje od kilku lat w dziwnym stanie, właściwie straciłem kontrolę nad sobą. Pewnie zostałem zwiedziony, wydawało mi się, że jest to siła która chce mi pomóc w moich problemach ale jestem już w takim stanie, że mało mi brakuje abym został osobą psychiczną. Chociaż wiem, że to jest sprawa duchowa nie widzę szans narazie dla siebie na wyjście z tego stanu.

- Mój umysł jest wyczyszczony z pamięci (opresja psychiczna)
- Straciłem kontrolę nad sobą
- Nie mam przyjaciół, Mam ograniczony kontakt z ludzmi, tylko rodzina
- Niewiara, przez ciągłą manipulacje mną
- Brak nadziei, brak miłości (nie czuje się już sobą)
+ Odrzuciłem porządliwości ciała

Myślałem o pójściu do jakiegoś zboru, ale przechodziłem już tą batalię kilka lat temu, jest to jednak dla mnie ciężki temat ze względu na moją żonę i rodzinę.

Proszę o rady


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: Samolub » 11 gru 2015, 20:40

Nie patrz na to co mowia inni, oczysc umysl, pamietaj że jestes sprytniejszy : D
Wiekszosc rzeczy rob potajemnie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: Iv » 11 gru 2015, 21:44

Pewnie zostałem zwiedziony, wydawało mi się, że jest to siła która chce mi pomóc w moich problemach

Możesz to doprecyzować? Bo nie bardzo rozumiem, niestety :(


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
tom.f
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2015, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: tom.f » 12 gru 2015, 13:43

Iv pisze:
Pewnie zostałem zwiedziony, wydawało mi się, że jest to siła która chce mi pomóc w moich problemach

Możesz to doprecyzować? Bo nie bardzo rozumiem, niestety :(


To jest długa historia, nie chciałbym pisać szczegółów aby komuś nie namieszać w głowie, zwiedziony naukami zwodniczymi chyba, duchowe zwiedzenie, manipulacje, dziwne zjawiska w życiu. Na początku miałem duża wiarę i chęć zmiany siebie, ale to była cały czas walka od 3 lat jak zaczełem się modlić z każdym dniem, ale jak przestawałem było jeszcze gorzej. Później przyszła katastrofa, od tamtej pory trwa opresja.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: konto skasowane » 12 gru 2015, 14:46

Spotkałeś sekciarzy na swojej drodze? Wyznawców Ewangelii sukcesu? Ci to rzeczywiście potrafią zrobić pranie mózgu. Chyba że w porę opuści się ich zgromadzenie.


.
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: hmhmm » 12 gru 2015, 17:07

Po prostu jesteś zwyczajnie nienormalny, bierz swój krzyż. Im bardziej próbujesz rozwiązać problem tym masz większy problem.


tom.f
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2015, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: tom.f » 12 gru 2015, 19:45

dr.sky pisze:Spotkałeś sekciarzy na swojej drodze? Wyznawców Ewangelii sukcesu? Ci to rzeczywiście potrafią zrobić pranie mózgu. Chyba że w porę opuści się ich zgromadzenie.


Nie spotkałem


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: konto skasowane » 12 gru 2015, 19:50

To wyjaśnij dokładnie o czym piszesz, bo nie wiadomo co tobie konkretnego odpisać.


.
tom.f
Posty: 12
Rejestracja: 11 gru 2015, 19:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pomoc w ocenie mojego stanu

Postautor: tom.f » 12 gru 2015, 19:51

hmhmm pisze:Po prostu jesteś zwyczajnie nienormalny, bierz swój krzyż. Im bardziej próbujesz rozwiązać problem tym masz większy problem.


Myślę że jestem normalny, natomiast zbytnio pozwoliłem sobie na analizowanie tego świata, gdyż miałem problemy duchowe i nie mogłem ich rozwiązać. Staram się odzyskać kontrolę nad moim życiem o to cały czas walczę!



Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości