Sny o tematyce religijnej.

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Mychał
Posty: 38
Rejestracja: 31 paź 2015, 14:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Sny o tematyce religijnej.

Postautor: Mychał » 04 lut 2016, 12:26

Dzisiaj miałem sen. Byłem na dworze(w nieznanym mi miejscu) i coś złego zaczęło się złego dziać - słońce traciło blask, aż całkowicie zgasło, a księżyc zaczął stawać się czerwony. Pamiętam, że darłem się do ludzi, że to wszystko było przepowiedziane w Biblii i żeby się nawracali. Potem na niebie jakby z gwiazd powstał duży krzyż. I w pewnej chwili poczułem, że unoszę się do góry i było to uczucie niesamowicie realistyczne. Znalazłem się w jakimś pomieszczeniu w którym było dużo ludzi oraz Jezus. I otrzymałem od niego jakąś kartkę(nie pamiętam co tam było napisane). Próbowałem szukać swojej rodziny, ale Jezus powiedział, że oni są grzesznikami i zostali na ziemi. Potem pamiętam, że my wszyscy mieliśmy zejść z powrotem na ziemię na sąd. I tutaj sen już zaczął się deformować aż się skończył.

Zastanawiam się, czy to jest zwykły majak senny czy może ten sen miał jakieś znaczenie. Sny religijne są u mnie bardzo rzadkim zjawiskiem i dlatego rozmyślam.


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sny o tematyce religijnej.

Postautor: Imperator » 04 lut 2016, 13:27

To znak abys porzucil nauki falszywej prorokini Ellen G White i w koncu zjadl troche boczku popijajac kawa. :-)


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sny o tematyce religijnej.

Postautor: Psrus » 06 lut 2016, 10:26

Ja dwa razy miałem koszmary z udziałem mojego poprzedniego zboru. Nie wiem czy to coś znaczyło, ale już do tego zboru nie chodzę z powodu nauczania i praktyk.


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sny o tematyce religijnej.

Postautor: niebieska777 » 07 lut 2016, 23:53

a co to były za praktyki?


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości