Chrzest wodny

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Fatka1989
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 23:03
wyznanie: Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chrzest wodny

Postautor: Fatka1989 » 27 sty 2017, 12:57

Wierzy owszem ale chyba na swoj sposob... Oddalil sie troche od Boga. Jest kierowca tira wiec go ciegle nie ma


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrzest wodny

Postautor: KAAN » 27 sty 2017, 14:28

Fatka1989 pisze:Wierzy owszem ale chyba na swoj sposob... Oddalil sie troche od Boga. Jest kierowca tira wiec go ciegle nie ma
Musi być ci ciężko z tego powodu, tym bardziej powinnaś mieć dobrą relację ze zborem i wierzącymi, samotny człowiek jest słabszy niż w społeczności. Zachęcam cię do zorganizowania jakiejś grupy modlitewnej jeśli takiej nie ma w zborze i usilną modlitwę o twojego męża i siebie. Poślij mężowi wiadomość że się za niego modlisz, że myślisz o nim.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Fatka1989
Posty: 9
Rejestracja: 25 sty 2017, 23:03
wyznanie: Ewangeliczna Wspólnota Zielonoświątkowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chrzest wodny

Postautor: Fatka1989 » 27 sty 2017, 19:04

On chodzi do zboru co niedzielę ale jakos nie widac zadnego entuzjazmu. Jest ale tak jakby go nie bylo... W zborze jest w porządku ale przyznam ze przed slubem troche nabroilam w swoim zyciu i moja tesciowa mowila o tym w kosciele i niektórzy dziwnie na mnie patrza przynajmniej tak mi sie wydaje. Pewnej niedzieli bylo kazanie wszystko jak zwykle i w pewnym momencie gdy podnioslam rece zaczelam tak strasznie plakac mimo ze nie bylo jako takiego powodu...nie moglam przed dluzszy czas sie uspokoic. Pierwszy raz cos takiego mi sie przytrafilo i tak szczerze nie wiem czemu. Czesto chce mi sie plakac na nabozenstwie ale staram sie powstrzymywac


Awatar użytkownika
beth223
Posty: 39
Rejestracja: 15 lis 2014, 12:31
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Chrzest wodny

Postautor: beth223 » 27 sty 2017, 23:18

Witaj Fatka, ja czytajac twoje posty mam troche wrazenie jakbym czytala o sobie. Poza tym tez jestem rocznik 89' i tez z Lublina :) Ja pochodze z katolickiej rodziny,ale nie moge niestety znalezc swojego miejsca w zadnym kosciele,jak do tej pory bylam tylko w luteranskim raz. Bardzo chcialabym przyjac chrzest aby przystepowac do wieczerzy ale wiem ze musialabym dac swiadectwo a tez w przeszlosci nagrzeszylam,jestem osoba niesmiala i za bardzo przejmuje sie co ludzie powiedza :/ moze to jeszcze nie jest moj czas. A do ktorego kosciola nalezysz? Pozdrawiam Cie serdecznie :)


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrzest wodny

Postautor: KAAN » 28 sty 2017, 10:25

W Lublinie są wolni chrześcijanie, spróbujcie...


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości