Kościół "Słowo Wiary"

Dział pomocy przeznaczony dla osób poszukujących - nie będących członkami kościołów protestanckich. Tutaj możecie postawić swoje pytanie, wątpliwości, prośbę o radę, itd. Uwaga: odpowiedzi mogą udzielać wyłącznie osoby należące do kościołów protestanckich.
Konrad3
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2017, 20:42
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Kościół "Słowo Wiary"

Postautor: Konrad3 » 11 lis 2017, 21:34

Witam, czy zna ktoś kościół "Słowo Wiary" jest takowy w Częstochowie i Gdyni. Chciałbym się dowiedzieć czy mają dobre nauczanie, czy raczej jest to zwiedzenie typu "ewangelia sukcesu"? czytałem że pochodzą od tzw Ruchu Wiary.... Chciałbym uzyskać informacje na ten temat, czy warto wchodzić w ten temat, i czy mogą tu być jakieś ewentualne zagrożenia.


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kościół "Słowo Wiary"

Postautor: Sebek » 11 lis 2017, 23:01

Spojrzałem teraz na ich stronę internetową i wygląda to na "wesołe amerykańskie" chrzescijaństwo "Bóg cię kocha" itd. Widzę że propaguja Joyce Meyer, odradzam.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Konrad3
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2017, 20:42
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kościół "Słowo Wiary"

Postautor: Konrad3 » 12 lis 2017, 00:00

Polecisz mi jakiś dobry zbór w Częstochowie?


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Kościół "Słowo Wiary"

Postautor: kruszynka » 12 lis 2017, 07:51

Konrad3 pisze: Chciałbym się dowiedzieć czy mają dobre nauczanie, czy raczej jest to zwiedzenie typu "ewangelia sukcesu"

Ewangelia sukcesu.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"

Wróć do „Dla poszukujących”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości