Kupię książkę - Bruchko

Awatar użytkownika
Pielgrzym_diakon
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2018, 13:19
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: centralna Polska
O mnie: Uratowany od drugiej śmierci dzięki łasce
Gender: Male
Kontaktowanie:

Kupię książkę - Bruchko

Postautor: Pielgrzym_diakon » 19 wrz 2018, 12:48

Jak w temacie - odkupię książę Bruchko - Bruce Olson. Niestety nie udało mi się znaleźć a szukam podobnych historii zainspirowany przeczytaniem książki "Dziecko pokoju". Jeśli ktoś chciałby się pozbyć tej pozycji poproszę o kontakt przez forum lub na maila: diakon.pielgrzym@gmail.com


"Kto bowiem jako niewolnik został powołany w Panu, ten jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie kto jako wolny został powołany, jest niewolnikiem Chrystusa." 1 List do Koryntian 7:22

"Odkryłem, że Diakon był prawdziwym misjonarzem, o obliczu raczej smutnym, ożywiającym się kiedy mówił o Bogu. Wtedy jego twarz rozjaśniała się i nie można było powstrzymać go od mówienia. Opowiadał mi o Bogu i człowieku, jego pochodzeniu i historii. Przytaczał przykłady zaczerpnięte z Biblii." - Siergiej Kurdakow, "Przebacz mi Nataszo"
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Kupię książkę - Bruchko

Postautor: Terebint » 21 wrz 2018, 18:34

Kiedyś czytałem. Najfajniejsza książka "misjonarska" z jaką miałem do czynienia, choć też znowu nie naczytałem się ich nie wiadomo, jak wiele. Życzę powodzenia w znalezieniu egzemplarza.

I tak przy okazji z ciekawości. Ile byś był gotów dać za tą lekturę?


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Pielgrzym_diakon
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2018, 13:19
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: centralna Polska
O mnie: Uratowany od drugiej śmierci dzięki łasce
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Kupię książkę - Bruchko

Postautor: Pielgrzym_diakon » 22 wrz 2018, 20:55

Zacznę od końca - udało mi się znaleźć jeden egzemplarz dzień po tym jak napisałem na forum. A wydarzyło się tak niespodziewanie i szybko, że zapomniałem odpisać w tym temacie. Już jest u mnie i zacząłem czytać.
Faktycznie świetna książka. Zbieram teraz swego rodzaju biblioteczkę dobrych książek i nie chciałem żeby mi tej brakowało. Może kiedyś przyjdzie czas podzielenia się zawartością na forum, ale muszę najpierw uporządkować.


"Kto bowiem jako niewolnik został powołany w Panu, ten jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie kto jako wolny został powołany, jest niewolnikiem Chrystusa." 1 List do Koryntian 7:22

"Odkryłem, że Diakon był prawdziwym misjonarzem, o obliczu raczej smutnym, ożywiającym się kiedy mówił o Bogu. Wtedy jego twarz rozjaśniała się i nie można było powstrzymać go od mówienia. Opowiadał mi o Bogu i człowieku, jego pochodzeniu i historii. Przytaczał przykłady zaczerpnięte z Biblii." - Siergiej Kurdakow, "Przebacz mi Nataszo"

Wróć do „Cała Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości