Szukam dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
Samolub
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny :-)

Postautor: Samolub » 08 lis 2016, 18:18

On chce biblijnie wierzacą... W latach 80-90 tych to chyba duzo studentów przechodziło do Zielonych czy do Baptystów

dzisiejsi studenci to zindoktrynowane, często zastraszone i spięte środowisko rywalizujące miedzy sobą o kromkę chleba, owoce indoktrynacji szkolnej i agresywnego kapitalizmu tzw wyścig szczurów

Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Velure
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 lis 2016, 18:33

Czy to jakaś Ogólnopolska Akcja Matrymonialna pod hasłem "Cała Polska szuka żony dla Dawsona05 ?" :girl_haha:

Dawson, Bracie czego Ty od ludzików z forum oczekujesz? :)
Mamy oplakatować Rzeszów czy zorganizować łapankę panny dla Ciebie? ;) Ale pamiętaj, że w tym cały ambaras aby dwoje chciało naraz...
Już padło tyle rad, zaserwowano Ci stronkę gdzie panien zatrzęsienie, podano miejsca schadzek niewiast na wydaniu. No chyba, że siedzi na forum przyczajona jakaś w krzaczorach i czyta co piszesz, odpowiada Twoim kryteriom i lada moment wyskoczy z nich jak niespodzianka z tortu ;)
Jak chcesz możemy się modlić tradycyjnie w środy za Ciebie w tej sprawie :)

Awatar użytkownika
Samolub
Kontaktowanie:

Postautor: Samolub » 08 lis 2016, 18:55

Musisz palić marzanny =D to znana słowiańska metoda na znalezienie partnerki

Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Małopolskie”