Szukam Kościoła KZ

kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Szukam Kościoła KZ

Postautor: kasiapelasia » 12 lip 2018, 08:19

Witam Was kochani.
Szukam Kościoła KZ koło Warszawy a tak dosłownie koło Prażmowa. Na internecie próbowałam coś poszukać. Znalazłam na ul. siennej ale jest to dość spory kawałek ponad godzina drogi. Nie wiem też czy dojadę. Może ktoś jest z tych rejonów i gdzieś korzysta z nabożeństw. Proszę o pokierowanie mnie. Pozdrawiam.


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: kasiapelasia » 13 lip 2018, 01:59

Efendi pisze:A koniecznie KZ musi byc?
Bo w Piasecznie sa baptysci. A KZ to tylko w Warszawie znam.

A w Piasecznie byłeś? Może być Piaseczno nawet bliżej i nie musi być KZ. Aby była zdrową nauka. :)


Awatar użytkownika
believer
Posty: 600
Rejestracja: 28 kwie 2010, 08:11
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: z Milczącej Planety /Thulcandra/
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: believer » 13 lip 2018, 06:39

trochę dalej, bo w Pruszkowie jest KZ
http://pruszkow.kz.pl/kontakt.mzt


"Hier stehe ich, ich kann nicht anders, Gott helfe mir, Amen" ;)
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: kasiapelasia » 16 lip 2018, 13:57

Dziękuję


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: kasiapelasia » 17 lip 2018, 00:17

Efendi pisze:
kasiapelasia pisze:A w Piasecznie byłeś? Może być Piaseczno nawet bliżej i nie musi być KZ. Aby była zdrową nauka. :)

Nie bylem osobiscie. Ale wg mnie latwiej trafic na zdrowa nauke u baptystow niz w KZ jak jedzie sie w ciemno ;)

Zobaczę. Myślałam o tym Kościele. Dziekuję.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: wybrana » 17 lip 2018, 10:30

kasiapelasia pisze:
Efendi pisze:
kasiapelasia pisze:A w Piasecznie byłeś? Może być Piaseczno nawet bliżej i nie musi być KZ. Aby była zdrową nauka. :)

Nie bylem osobiscie. Ale wg mnie latwiej trafic na zdrowa nauke u baptystow niz w KZ jak jedzie sie w ciemno ;)

Zobaczę. Myślałam o tym Kościele. Dziekuję.

Jeszcze zapoznaj się najpierw, czy cię stać na bycie w tych wspólnotach.
Są takie, które każą sobie płacić dziesięcinę i jeszcze głoszą, że Bóg tego wymaga.
Bądź rozsądna i rozważna, bo można się niemiło rozczarować.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: kasiapelasia » 18 lip 2018, 10:17

wybrana pisze:
kasiapelasia pisze:
Efendi pisze:Nie bylem osobiscie. Ale wg mnie latwiej trafic na zdrowa nauke u baptystow niz w KZ jak jedzie sie w ciemno ;)

Zobaczę. Myślałam o tym Kościele. Dziekuję.

Jeszcze zapoznaj się najpierw, czy cię stać na bycie w tych wspólnotach.
Są takie, które każą sobie płacić dziesięcinę i jeszcze głoszą, że Bóg tego wymaga.
Bądź rozsądna i rozważna, bo można się niemiło rozczarować.

Czy mnie stać, to nie wiem. W tej chwili mam nową pracę i praktycznie to mój czwarty dzień pracy,nie wiem ile zarabiam, bo nie mam umowy, jestem tutaj czyli w Prażmowie zamknięta. Szef dał mieszkanie za pół darmo, ale coś za coś, czyli nie mam własnej prywatności. Napewno wiem, że nie mogę tu zostać i będę szukać mieszkania. A co do dziesięciny, cóż każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale co by nie było polegajmy zawsze na Bogu. Może Bóg wymaga, no nie wymaga, to było w tamtych czasach. Ludzie składali dziesięcinę i jak wiemy nie w formie pieniędzy tylko plonów itp. A teraz to, trzeba wspomóc, zbór, Kościół i tylko dlatego niektóre Kościoły wprowadziły dziesięcinę. Ale czy Bóg wymaga? Wiem, że Bóg wymaga odemnie przede wszystkim czystego serca. To wiem. I tak oto moje zdanie.


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam Kościoła KZ

Postautor: Terebint » 22 lip 2018, 15:31

kasiapelasia pisze:Witam Was kochani.
Szukam Kościoła KZ koło Warszawy a tak dosłownie koło Prażmowa. Na internecie próbowałam coś poszukać. Znalazłam na ul. siennej ale jest to dość spory kawałek ponad godzina drogi. Nie wiem też czy dojadę. Może ktoś jest z tych rejonów i gdzieś korzysta z nabożeństw. Proszę o pokierowanie mnie. Pozdrawiam.

Ale na Sienną, tak czy siak od czasu do czasu zajedź. To bardzo dobry kościół. Jeżeli nie lubisz rozkrzyczanych emocjonalistów to w sam raz. A jako, że jest to główny i najważniejszych kościół KZ w Warszawie to na pewno będziesz mogła się od nich dowiedzieć gdzie najbliżej Ciebie jest jakaś społeczność.

Zresztą, jak nie masz faktycznie możliwości aby tam się wybrać to można zawsze do nich napisać, zadzwonić: http://www.sienna.waw.pl/kontakt.html


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"

Wróć do „Mazowieckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości