modlitwa o chodzenie.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

modlitwa o chodzenie.

Postautor: magda » 15 paź 2014, 22:12

Proszę was bardzo o modlitwę żebym nie straciła możliwości chodzenia. Z każdym rokiem było gorzej a teraz to już z każdym miesiącem. Ledwo przechodzę jeden przystanek a dziś poszłam zanieść do sklepu towar i ledwie doszłam a to tylko przystanek i widzę że coraz mniej chodzę. Bolą już nie tylko stawy ale i kości na całej długości. Bez leków przeciwbólowych nie funkcjonuję wcale. Pomódlcie się żeby mi się z tym chodzeniem poprawiło bo jestem tu w Radomiu sama muszę robić chociażby zakupy. przeraża mnie że moge nie dojść do sklepu, do lekarza mam dalej i już nie dojdę, mam sąsiadkę pielęgniarkę to mi załatwia recepty bo wiem co potrzebuję bo dawno choruję. Pomódlcie się ,żeby mi się choć trochę poprawiło no choć tak jak rok temu to już będę zadowolona. Ja rozmiem że starość nie radość ale choć trochę lepiej mogłoby być, rok temu to i częściej sprzątałam i kucnęłam i przechodziłam nawet 2 przystanki. Tyle mi by starczyło.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Erazm
Posty: 1801
Rejestracja: 07 cze 2009, 06:18
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Erazm » 15 paź 2014, 22:31

Całym sercem pomodlę się o Ciebie. Gdybym był w Radomiu zrobiłbym wszystko, żeby pomóc Ci także poza modlitwą. Niestety, to niemożliwe. Trzymaj się Siostro!


"Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie" św. Paweł Apostoł
"Kiedy idziemy bez krzyża, jesteśmy docześni. Możemy być biskupami, księżmi, kardynałami, ale nie jesteśmy uczniami Pana." Franciszek, papież
"Kto nie modli się do Boga, modli się do diabła" Franciszek, papież
mirka
Posty: 913
Rejestracja: 29 lip 2010, 21:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mirka » 15 paź 2014, 23:23

magda, modle sie o Ciebie :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 paź 2014, 23:48

Dziękuj,ę bardzo mi to potrzebne


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 16 paź 2014, 08:44

Panie, wzmocnij Twoją córkę, w imieniu Jezusa Chrystusa"


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 paź 2014, 09:56

Amen


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 29 paź 2014, 14:29

Jak sie czujesz?


Wiatr wieczorami niósłby po mieście
pieśni grane w dawnych wiekach.
Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,
za domem by szumiała rzeka.
Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,
mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.
Może i dobrze, że człowiek nie wie,
co go czeka.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 29 paź 2014, 19:27

Nic nie piszę ale jest marnie nie tylko z chodzeniem, dzieci mi przyjechały i zrobili zakupy takie hurtowe żebym nie musiała chodzić i jakoś tam żyję. Ja w ogóle jestem chora na coś też innego i czasem jest gorzej tak jak teraz. Ale trudno Paweł też miała jakis cierń wbity w ciało i też z tym żył to i ja dam radę , chociaż bardzo bym chciała jeszcze normalnie chodzić,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: josta » 29 paź 2014, 21:41

magda, pomodliłam się i taka myśl mi przyszła do głowy czy możesz poprosić żeby starsi z Twojego zboru też do Ciebie przyszli pomodlić się o Ciebie?


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 30 paź 2014, 13:26

Jak będę w Warszawie to pójdę do tego passtora i starszych co się o mnie modlili jak mialam gza w płucach i guz zniknął, ale nie prędko bedę bo może dopiero na wiosnę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 02 lis 2014, 19:53

magda pisze:Jak będę w Warszawie to pójdę do tego passtora i starszych co się o mnie modlili jak mialam gza w płucach i guz zniknął, ale nie prędko bedę bo może dopiero na wiosnę.


To w takiej sytuacji może ich zaproś żeby przyjechali do Ciebie do Radomia ,z Wawy nie jest daleko.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 lis 2014, 22:45

Noemi pisze:To w takiej sytuacji może ich zaproś żeby przyjechali do Ciebie do Radomia ,z Wawy nie jest daleko.


No nie żartuj ,kto by to ganiał pastora w takiej sprawie, ile to na świecie niesprawnych starych babek, tak to bywa jak ktoś już jest mocno podszykowany do grobu . Ale nie narzekaam za bardzo tylko ostatnio mi to że tak mnie boli jak chodzę zaczęło przeszkadzać bo mam więcej spraw do załatwienia i już tak jak rok temu nie dam rady chodzić, To tylko proszę czasem wspomnieć mniew jakiejś modlitwie to może będzie lepiej chociaż czasem. Dobre i to że czasem jest lepiej , ie trzeba wymagać za dużo i cieszyć się jak się ma mało. to tyczy nie tylko spraw finansowych ale też i np jak u mnie kondycji, i tak dobrze że w ogóle chodzę bo są i tacy co w ogóle nie chodzą czyli mam lepiej i z tego trzeba się cieszyć. Dziękuję wam za każdą modlitwę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 03 lis 2014, 09:09

magda pisze:
Noemi pisze:To w takiej sytuacji może ich zaproś żeby przyjechali do Ciebie do Radomia ,z Wawy nie jest daleko.


No nie żartuj ,kto by to ganiał pastora w takiej sprawie, ile to na świecie niesprawnych starych babek, tak to bywa jak ktoś już jest mocno podszykowany do grobu . Ale nie narzekaam za bardzo tylko ostatnio mi to że tak mnie boli jak chodzę zaczęło przeszkadzać bo mam więcej spraw do załatwienia i już tak jak rok temu nie dam rady chodzić, To tylko proszę czasem wspomnieć mniew jakiejś modlitwie to może będzie lepiej chociaż czasem. Dobre i to że czasem jest lepiej , ie trzeba wymagać za dużo i cieszyć się jak się ma mało. to tyczy nie tylko spraw finansowych ale też i np jak u mnie kondycji, i tak dobrze że w ogóle chodzę bo są i tacy co w ogóle nie chodzą czyli mam lepiej i z tego trzeba się cieszyć. Dziękuję wam za każdą modlitwę.


Nie żartuję, a może pastor miałby ochtę przyjechac i pomóc .
Niezależnie od tego modlę sie o Ciebie :-)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości