Za pomyślny przebieg operacji.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Za pomyślny przebieg operacji.

Postautor: Ferdek » 01 mar 2015, 09:45

Proszę Was o modlitwę za Mariolę, która będzie miała jutro operację tarczycy, oraz o wsparcie dla mnie i rodziny.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 01 mar 2015, 12:34

Jasne, chętnie będę pamiętać w modlitwie :-D


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 01 mar 2015, 14:53

O moje zdrowie i wszystkich, którzy, tego potrzebują. Amen. :)


Służebnica
Posty: 89
Rejestracja: 23 sty 2015, 11:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Służebnica » 29 mar 2015, 16:27

Błogosławię ręce lekarzy którzy będą przeprowadzać operację, aby w trakcie nie doszło do żadnych komplikacji!


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 29 mar 2015, 18:15

Ferdek,
Daj znać,czy wszystko jest dobrze. :-)
Służebnica pisze:Błogosławię ręce lekarzy
:eek:


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 30 mar 2015, 10:10

Ferdek pisze:która będzie miała jutro operację tarczycy


Służebnica, to byl post z 1 marca.... :-|


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 30 mar 2015, 18:22

Dziękuję wszystkim który wsparli nas modlitwą.
Operacja przebiegła pomyślne, bez komplikacji tez i pooperacyjnych, ale...
Ale badanie onkologiczne wycinka tarczycy dało diagnozę RAK BRODAWKOWATY.

Tak że nasza prośba o modlitwy jest nadal aktualna.
Mamy uzgodniony termin wizyty na Ursynowie na 7 kwietnia.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 30 mar 2015, 19:28

Ferdek pisze:Tak że nasza prośba o modlitwy jest nadal aktualna.

Przyłączam się, niech Pan ma Was w opiece. :-)


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 31 mar 2015, 12:34

Ferdek pisze:Mamy uzgodniony termin wizyty na Ursynowie na 7 kwietnia.

Trwajmy więc w modlitwie.


Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 09 maja 2015, 12:21

Diagnoza postawiona ponad dobry miesiąc temu, przez Zakład Medycyny Nuklearnej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie po wykonaniu zabiegu usunięcia tarczycy: "nowotwór złośliwy brodawkowaty".
Wydanie "Zielonej Karty" pacjentce i umówienie wizyty w Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie w celu dalszego leczenia.
Badania trzydniowe w Centrum Onkologii w Zakładzie Medycyny Nuklearnej z podaniem kapsułki jodu radioaktywnego, plus badanie scyntygraficzne.
Oczekiwanie na wydanie opinii lekarskiej i diagnozy, wraz z uzgodnieniem dalszego leczenia nowotworu.

Zdumienie lekarki która miała wydać orzeczenie chorobowe oraz ustalić dalsze etapy wizyt i leczenia, było nieocenione kiedy po ponad dwóch godzinach naszego oczekiwania, oświadczyła: "Pani nie ma raka. Czy pani to na pewno pani Mariola...?". Odpowiedź Marioli która patrząc przez okno w niebo powiedziała: "Tak, to ja..., ale ja wiedziałem że będę zdrowa. Ja wiedziałam..., bo tam na górze jest ktoś..., kto troszczy się o mnie".
Zdumienie lekarki oraz asystentki, przerodziło się w totalne zdziwienie - "Wie pani..., osobiście nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem".
Mariola zapytała panią doktor:
- To czyli co dalej? Mam tu jeszcze przyjechać, czy jak?
- Nie. Nie musi pani. Pani jest zdrowa. Nie ma pani raka.


Któregoś dnia, już po zabiegu usunięcia tarczycy u Marioli, jadąc samochodem coś we mnie pękło. Nie potrafię tego określić dokładnie co się stało, ale prawie się załamałem. Jadąc..., zacząłem głośno prosić Boga o pomoc. W mojej głowie pojawiła się scena z Ewangelii Łukasza (rozdz. 5), kiedy do Jezusa głoszącego Dobrą Nowinę przyniesiono chorego i wpuszczono go przez dach. Tak też i ja zacząłem wołać do Jezusa, że "Przynoszę Ci Panie Mariolę i podaję Ci ją przez dach... Niech będzie uzdrowiona w Twoim Imieniu!".
Nie wiem kiedy, ale to co nazwałem załamaniem odeszło ode mnie i od tej chwili, choć martwiłem się mocno całą sytuacją, wszystko to stało się jakby lżejsze.

Dziękujemy wszystkim za modlitwy. Będziemy o tym głosić, by inni wiedzieli że czy przez dachy, czy przez drzwi, czy okna..., a zwłaszcza przez ludzkie serca..., możemy przychodzić do Jezusa a On nas podźwignie.
Panie Jezu..., DZIĘKUJEMY! Alleluja!


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 09 maja 2015, 19:54

Ferdek, Chwała Bogu!


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 09 maja 2015, 20:14

Wspaniale :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 09 maja 2015, 20:43

Ferdek pisze:z podaniem kapsułki jodu radioaktywnego, plus badanie scyntygraficzne.

Po pierwsze: CHWAŁA BOGU ZA UZDROWIENIE MARIOLI

Po drugie: to badanie przechodziła moja Żona (musiałem wtedy przez 2 tygodnie spać w oddzielnym łóżku) - chodziło o leczenie tarczycy (bez cech raka); zmarła na coś innego- zaraz będzie 10 miesięcy...

Po trzecie: wróć do punktu pierwszego i chwal Pana! :)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 10 maja 2015, 08:36

Ferdek, Chwała Panu !!!
Zbyszekg4 pisze: zmarła na coś innego- zaraz będzie 10 miesięcy...

Przyjmij wyrazy współczucia Zbyszku. :-(


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 10 maja 2015, 09:45

mjsystem pisze:Przyjmij wyrazy współczucia Zbyszku. :-(

Dziękuję; tu: http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 22&start=0 jest cała historia :-(


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości