Modlitwa wstawiennicza z postem.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 03 wrz 2015, 23:17

chwała Bogu Najwyższemu


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 08 wrz 2015, 21:38

Jutro ŚRODA, a więc dzień w którym szczególnie pamiętamy o sobie w modlitwach i poście.
Przypominam i zachęcam do włączenia się i jeżeli jest taka potrzeba - przekazanie intencji modlitewnych wuce poprzez wiadomość prywatną.
Jak też do dzielenia się tym co Pan czyni w naszym życiu, jak odpowiada na nasze modlitwy. Ku Jego chwale i naszemu zbudowaniu.
:)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 08 wrz 2015, 23:03

Ja prosze pomódlcie się za mnie zebym schudła coć troche bo idzie zima a ja w zimie tyję a juą jestem na granicy jak ją przekrocze to będę inwalidką. To nie jest błacha prośba , ciężko mi z tą tuszą bo zawsze byłam chuda i kości nieprzyzwyczajone. no i jak zwykle o nawrócenie dzieciaka , juz mu powiedziałam ze nie jest moim dzieckiem jak sie nie nawróci to niech spada nie chcę dziecka ateisty i nie gadam z nim. Mam dośc nagabywania . Albo ma matkę ale tylko z Jezusem albo niech spada. koniec memlania syneczku nawróc sie .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 08 wrz 2015, 23:43

magda, Ty tak poważnie z tym:
magda pisze: juz mu powiedziałam ze nie jest moim dzieckiem jak sie nie nawróci to niech spada nie chcę dziecka ateisty i nie gadam z nim

:?:


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 09 wrz 2015, 09:01

magda pisze:Ja prosze pomódlcie się za mnie zebym schudła coć troche bo idzie zima a ja w zimie tyję a juą jestem na granicy jak ją przekrocze to będę inwalidką.


Ale to zależy przede wszystkim od Ciebie. Sama musisz wziąć się za siebie i po pierwsze ograniczyć jedzenie, szczególnie wieczorem. Najlepszą metodą zdrowego zaspokajaniach niepożądanych napadów głodu są produkty niskoglikemiczne, np. jabłka


Coco
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2014, 18:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Coco » 10 wrz 2015, 18:09

Nick, A może problem leży w psychice? I wtedy cięzko cos zdziałać takimi sposobami, przynajmniej nie u kazdego


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 wrz 2015, 19:48

To nienżarty czekałam długo że sie nawróci a jak nie chce to niech spada na bambus. A schudnąć nie jest tak łatwo to tylko w teorii działa , cały świat kombinuje jak tu odchudzać ludzi i nic nikt jeszcze nie wymyślił sensownego. Ja ważyłam 48 kg i zaczełam sie tuczyć bo wyglądałam jak żylasta baba Jaga i poszło w druga strone.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 10 wrz 2015, 21:08

Coco, możliwe, ja nie wiem :)

magda pisze:A schudnąć nie jest tak łatwo to tylko w teorii działa , cały świat kombinuje jak tu odchudzać ludzi i nic nikt jeszcze nie wymyślił sensownego.


Bo ludzie by chcieli ale najlepiej bez wysiłku (nie mówię tutaj o chorych). Tak się niestety nie da....
magda, godzinę G_O_D_Z_I_N_Ę (bez przerw) Orbitreka 3 razy w tygodniu i nawet przy fatalnym metabolizmie, kilogram tygodniowo z wagi leci bez drastycznej diety!
P.S. Niedawno rozpocząłem przygodę z siłownią więc wiem o czym mówię :)


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 10 wrz 2015, 22:03

magda pisze:To nienżarty czekałam długo że sie nawróci a jak nie chce to niech spada na bambus.

Magda czasami trzeba zamilknac, módl się o swoje dziecko, nie ustawaj, wbrew wszystkiemu okaz mu miłość bezwarunkowa
Zapewniam ze nie jesteś odosobniona, wiele osób ma podobny problem w rodzinie


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 10 wrz 2015, 22:03

Nick pisze: Orbitreka 3 razy w tygodniu


A co to takiego bo jeśli jakieś ćwiczenia to ja ruchowo jadę na Majamilu żeby w ogóle chodzić. Niku ja do tego wszystkiego jestem stare pruchno o czym zapominacie. Babcia nad grobem stojąca no nawet powiedziałabym jedna nogą w grobie i zajechana przez życie. Jednymsłowem pruchno sie juz sypie i niestety nic sie nie da zrobić. Tylko modlitwa cos da. Bóg wszystko może,


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 10 wrz 2015, 22:33

magda, Nick, proponuję założyć temat o odchudzaniu. Piszę to całkiem poważnie :)
Bo w tym temacie się robi się powoli mydło i powidło :roll:


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 10 wrz 2015, 22:47

Ok, nie ma tematu ;)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 11 wrz 2015, 11:52

Dla mnie tez spoko. Teraz modlimy sie o forum zeby wszystko sie udało.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Samolub » 13 wrz 2015, 04:26

Cześć, chce się dołączyć, chociaż nic nie wymodle :hihi:
Jeśli chodzi o post, to im mniej jem i pije mniej kawy i mniej papierosow, tym lepiej się czuje... ale pokusa jest zbyt duża... a im większa pokusa tym większa satysfakcja, to by był dopiero wyczyn z tym postem =D to tak bardziej już w ramach przezwyciężania samego siebie, ale na siłach się nie czuje... chyba że ktoś ze mną będzie pościł...

Poproszę o jakieś krótkie pw, o której i w jaki dzień następna modlitwa


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Velure » 13 wrz 2015, 09:18

Samolubie, jakbyś dobrze przeczytał 3296 stron w tym wątku to byś wiedział co i jak ;-)
Staramy się pamiętać w modlitwie o sobie codziennie, a szczególnie w ŚRODY. I tego dnia, kto może/chce pości.
Jeżeli chcesz aby się modlić o coś konkretnego napisz do siostry wuki.
:)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości