Modlitwa wstawiennicza z postem.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Sebek » 27 lut 2016, 02:29

Witajcie przyjaciele

Chciałbym dołączyć do grupy modlitewnej.

Pozdrawiam


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Samolub » 27 lut 2016, 02:52

Sebek pisze:Witajcie przyjaciele

Chciałbym dołączyć do grupy modlitewnej.

Pozdrawiam


Okey sprawdziłem posty i myslę że spokojnie możesz dołączyć. Jesteś byłym Katolikiem/Agnostykiem wiec dla pewności wytłumaczę ze grupa jest dla osob ktore chca kierowac modlitwe wylacznie przed oblicze Boga czyli wszelakie posrednictwo swietych czy "maryjne" w modlitwie jest powodem wykluczenia lub niedopuszczenia do wspolnej modlitwy.

Czytałem Twoje posty i nie widzę problemu Cię przyjac

Krotka informacja, intencje zostaną rozesłane we wtorek wieczorem lub w srode rano. Modlimy się o godzinie 20.00 w kazda srode. Intencje wlasne rowniez mile widziane. Jesli zechcesz mozesz poprzec modlitwe postem calodniowym, pol dniowym kilku godzinnym (wedlug uznania przed modlitwa), moze to byc ograniczenie uzywek tego dnia, ale nie jest to wymogiem lecz sprawą prywatną

Zapraszam też córeczke oraz żone (jesli posiadasz) do wspolnej modlitwy tego dnia


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Sebek » 27 lut 2016, 11:45

Hej Samolubie:)

Dziękuję bardzo. Modlę się do mojego Ojca,Boga w imieniu mojego nauczyciela Jezusa Chrystusa, Chwała Panu!

Akurat mam kochanego 8-letniego synka:)

Pozdrawiam serdecznie


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Samolub » 27 lut 2016, 13:51

No to zapraszamy i synka x D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: magda » 28 lut 2016, 18:15

Ale Sebek czy wierzysz ze Jezus twój nauczyciel jest Bogiem jak jego ojciec. czy dla ciebie jest tylko człowiekiem bo wielu tu juz nie wirzy w Trójcę i zdegradowali Jezusa na człowieka tylko a Ducha Bozeg też nie bardzo za osobę uwżaja dlatego jeteśmy ostrozni w tym z kim sie modlimy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Sebek » 28 lut 2016, 18:29

Wierzę w Boga w trzech osobach Ojciec,Syn ,Duch Święty.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: magda » 28 lut 2016, 18:58

To się modlimy w srodę


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Samolub » 01 mar 2016, 17:13

Cześć

Splynelo sporo intencjii, mamy do omodlenia jutro wiele spraw. Zachecam do skladania intencjii szczegolnie czlonkow grupy żeby cos uszcznac z tortu dla siebie

Żeby zalapac się na jutrzejsze intencje trzeba je zglosic w temacie lub do mnie na priv do godziny 22, zachecam takze do zapisow.

Intencje rozesle na priv po godz 22, pozdrawiam w Panu


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: kruszynka » 01 mar 2016, 17:25

:-/ No to zgłaszam siebie. Od 3 dni leżę złożona grypą. Please.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Zbyszekg4 » 01 mar 2016, 17:42

Poczytajcie, co spotkało Michała: https://www.siepomaga.pl/wygram-z-sla
Módlmy się... bo śmierć przez uduszenie musi być straszna!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: kontousunięte1 » 01 mar 2016, 19:23

kruszynka pisze::-/ No to zgłaszam siebie. Od 3 dni leżę złożona grypą. Please.


Nie wiedziałam,że cierpisz :-( Jasne,że się modlić będę.Zdrowiej szybciutko :balloons: :flower2:


Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: wisnia2168 » 01 mar 2016, 19:41

Ja chciałbym was prosić o modlitwę w/s dobrego zrozumienia Bożych planów wobec mnie (chodzi o nadchodzącą konfirmację i uregulowanie stosunków z krk).
Zdrowiej szybko kruszynko! :)


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: wisnia2168 » 04 mar 2016, 22:23

Modlitwy poskutkowały! Bardzo fajnie mi się zakończyło współpracę (formalną już tylko) z rzymem, ksiądz był nadzwyczaj miły i jeszcze mnie pobłogosławił (życząc powodzenia na studiach teologicznych) a konfirmacja zaraz po świętach :). Dziękuję wszystkim którzy w mojej intencji pokłonili się przed Chrystusem, niech Bóg was otacza miłością! :)


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: Sebek » 04 mar 2016, 23:21

No i super! Chwała Panu!!!


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza z postem.

Postautor: magda » 06 mar 2016, 19:02

Na następną modlitwe proszę pomocy w moich sprawach bo nie wiem czy dam radę przeżyć z tego co zarobię bo zmieniam misto zamieszkania za parę miesiący a tu nie wiem jak mi pójdzie boje się że nie dam rady zdaję sie na Boga jedynie. Cała rodzina ma problemy różne i dużo sie dzieje wszystko się zmienia jak jakiś katklizm siostra tez ma zmiany .syn się zeni i wszystko staje na głowie. oddaję to wszystko Bogu bo nie daje rady.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości