Modlitwa o uzdrowienie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
rafaello
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 23:01
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: opolszczyzna
Gender: Male
Kontaktowanie:

Modlitwa o uzdrowienie

Postautor: rafaello » 14 lip 2015, 20:44

Chwała Bogu. Od wielu lat borykam się z chorobami, których nie udaje mi się w żaden sposób pozbyć,mimo wprowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania. Zrozumiałem że bez pomocy Boga nie uwolnię się od nich. Moje choroby to łuszczyca, bielactwo,wypadające włosy, chyba też nerki i coś tam jeszcze. Wierzę w moc modlitwy,dlatego też bardzo proszę was o wstawiennictwo u Wszechmogącego w mojej sprawie i z góry za to bardzo dziękuję.


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 14 lip 2015, 21:46

rafaello, będę pamiętać o Tobie w modlitwie. Jutro kilka osób z forum będzie modlić się i pościć w różnych naszych potrzebach. Możesz się dołączyć :)
P.S. Większość z Twoich dolegliwości to choroby autoimmunologiczne ... hm


rafaello
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2014, 23:01
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: opolszczyzna
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: rafaello » 17 lip 2015, 10:42

Bardzo dziękuję za modlitwę i przepraszam że dopiero teraz odpowiadam. Z tą zbiorową modlitwą i postem to fajna sprawa,wprawdzie jestem w pewnym sensie świeżo upieczonym chrześcijaninem i wciąż mam pewne braki,to jednak w przyszłości chętnie wezmę udział w takiej inicjatywie.Choroby autoimmunologiczne,trochę poczytałem o tym i przyznam że nie do końca wiem jak walczyć z tego typu przypadłościami. Medycynie konwekcjonalnej już dawno podziękowałem,bo w żaden sposób nie była mi w stanie pomóc.I dobrze zrobiłem,bo zyskało na tym nie tylko moje zdrowie ale także mój portfel. Od dłuższego czasu skłaniam się ku medycynie naturalnej(+ modlitwa ostatnio),jest poprawa w przypadku łuszczycy ,w pozostałych przypadkach bez zmian.Nie poprosiłem jeszcze o modlitwę za mnie w zborze,ale też nie było za bardzo komu, bo większość powyjeżdżała w tym pastor. To tyle,dziękuję i pozdrawiam.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość