Coraz ciężej

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
poszukujęBoga
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2016, 12:39
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Kielce
Gender: Female
Kontaktowanie:

Coraz ciężej

Postautor: poszukujęBoga » 06 mar 2016, 12:15

Witam.
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, bym mogła odnaleźć swoje miejsce na ziemi wśród ludzi wierzących, którzy trzymaliby mnie przy wierze i wspierali duchowo, a nie wśród rówieśników, którzy destrukcyjnie działają na moje myślenie oraz abym mogła być silniejsza, by nie przejmować się ziemskimi problemami.
Z góry wszystkim dziękuję, z Bogiem bracia i siostry :)


Wiara to nie wiedza, tylko ufność.
"Dla Boga bowiem, nie ma nic niemożliwego" Łk 1,37]
Awatar użytkownika
sweetnoise
Posty: 20
Rejestracja: 05 mar 2016, 21:20
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wieden
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: sweetnoise » 06 mar 2016, 13:05

Bardzo sie ciesze, ze prosisz o modlitwe bo modlitwa ma wielka moc!
Bardzo wazne jest z kim spedzasz czas zwlaszcza na poczatku drogi z Bogiem. Przebywanie z innymi wierzacymi to wielkie blogoslawienstwo.
Ale nie tylko inni wierzacy sa odpowiedzialni za twoj wzrost duchowy. Wazny jest czas sam na sam z Bogiem w modlitwie, ze Slowem :)
Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
nie pisz postu pod postem , polaczyłam trzy posty w jeden


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: Sebek » 06 mar 2016, 14:04

Witaj poszukujęBoga

Będę się za Ciebie modlił. Ja też szukałem Boga i teraz patrząc z perspektywy czasu widzę ile razy ON wyciągał do mnie rękę a ja się odwracałem heh...Szukałem szczęścia tam gdzie go nie było, tylko mi się wydawało że tam jest...

Pozdrawiam serdecznie

Chwała Panu!!!


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: wisnia2168 » 06 mar 2016, 14:55

poszukujęBoga pisze:Witam.
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, bym mogła odnaleźć swoje miejsce na ziemi wśród ludzi wierzących, którzy trzymaliby mnie przy wierze i wspierali duchowo, a nie wśród rówieśników, którzy destrukcyjnie działają na moje myślenie oraz abym mogła być silniejsza, by nie przejmować się ziemskimi problemami.
Z góry wszystkim dziękuję, z Bogiem bracia i siostry :)

Czytaj częściej Biblię i przejdz się po pobliskich kościołach :) Pan Bóg cię poprowadzi w dobre miejsce, bo gdy wejdziesz do parafii, do której On Cię woła.. sama będziesz wiedzieć co i jak ;)

Będę się za ciebie modlił i trzymał kciuki! :)


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: Zbyszekg4 » 08 mar 2016, 16:00

wisnia2168 pisze:Będę się za ciebie modlił i trzymał kciuki! :)

Może jestem przewrażliwiony, ale czy modlitwa i trzymanie kciuków przystają do siebie?
Jakoś tak mi to "zgrzyta"... bo coś chrześcijańskiego z czymś pogańskim się miesza , (bo chyba te kciuki to nie naśladowanie gestów Jezusa?)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: wisnia2168 » 08 mar 2016, 17:37

Zbyszku, błagam trochę mniej teologii . Trzymanie kciuków to nic złego


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Coraz ciężej

Postautor: Zbyszekg4 » 08 mar 2016, 17:59

https://pl.wikipedia.org/wiki/Trzymanie_kciuk%C3%B3w
Trzymanie kciuków – jeden z niemających podstaw racjonalnych przesądów lub zwrot grzecznościowy wyrażający się słowami Trzymam kciuki!. Jako przesąd odwołuje się do sił, które najprawdopodobniej nie są w stanie zmienić wydarzeń. Deklarująca trzymanie kciuków osoba nie posiada wówczas innej możliwości wpłynięcia na rozwój przypadków poza wiarę w moc nadprzyrodzoną. Z kolei jako formułka grzecznościowa trzymanie kciuków występuje podczas komunikacji międzyludzkiej zamiast życzeń powodzenia[1], wyraża wówczas chęć utrzymania szczęścia dla innej osoby[2].

Przesąd trzymania kciuków wywodzi się ze starożytności. Dla wojownika kciuk był ważny, ponieważ bez niego nie był w stanie utrzymać broni. Trzymanie kciuków było więc gestem ochronnym. Zwyczaj upowszechnił się najpierw wśród Niemców[2].


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości