Proszę o modlitwę za mnie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
harryaol
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2016, 12:54
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: harryaol » 10 maja 2016, 12:59

Proszę was o modlitwę za mnie w intencji o moje nawrócenie i uzdrowienie fizyczne, nerwowe i psychiczne o poprawę mojego samopoczucia o uwolnienie od chorób fizycznych, lęków, abym znalazł dla siebie dobry kościół który naucza biblijnie , aby Pan Bóg przebaczył mi moje wszystkie grzechy abym żył zgodnie z przykazaniami i nauką Jezusa Chrystusa.
Bardzo proszę o modlitwę


Awatar użytkownika
Mieszko16
Posty: 38
Rejestracja: 21 lip 2016, 15:16
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: Mieszko16 » 21 lip 2016, 18:37

Przyłańczam się do modlitwy :-)


"Albowiem przyjdzie czas, gdy zdrowej nauki nie ścierpią, ale według swoich pożądliwości zgromadzą sobie sami nauczycieli, mając świerzbiące uszy," 2 Tym 4:3
"Gdzież jest mądry? Gdzież jest uczony w Piśmie? Gdzież badacz wieku tego? Izali w głupstwo nie obrócił Bóg mądrości świata tego? Albowiem ponieważ w mądrości Bożej świat nie poznał Boga przez mądrość, upodobało się Bogu przez głupie kazanie zbawić wierzących," 1 Kor 1:20,21
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za mnie

Postautor: Sebek » 21 lip 2016, 18:53

Hej , napisz cos więcej o sobie , z czym się zmagasz?


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości