Modlitwa o jutrzejszy chrzest

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o jutrzejszy chrzest

Postautor: kasiapelasia » 23 maja 2016, 08:08

Chciałabym wiedzieć, czy tutaj na forum tak jest, że jak nie zrobi się czegoś po waszej myśli, to krytykujecie i wytykacie błędy? Myślałam, że forum jest po to aby się budować, jak na razie to ciągle ktoś mnie uświadamia, że źle zrobiłam i robię. Zakonu już dawno nie ma. Kościół ma być prowadzony nie przez ludzi, tylko przez Ducha Świętego. Kościół, który prowadzony jest przez ludzi, zawsze wytyka błędy, ocenia i trzyma się zasad czyli zakonu. Ja naprawę nie rozumiem niektórych osób. Proszę zamknąć watek. Chrzest już wzięłam. Pozdrawiam i dużo błogosławieństwa.


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o jutrzejszy chrzest

Postautor: kasiapelasia » 23 maja 2016, 08:10

dr.sky pisze:Ok, widzę że odbierasz to jako atak na swoją osobę a pisałem ogólnie.
Życie ucznia apostoł Paweł porównuje do biegu sportowego. Niektórzy robią falstart, inni biegną dobrze tylko na początku, potem zwalniają, zatrzymują się albo rezygnują z dalszego biegu. Do mety dobiega tylko ten który jest wytrwały.
W każdym bądź razie cieszę się że chrzest się udał i życzę powodzenia w służbie.

A co niby robisz , glaszczesz mnie po głowie?
Ja też pisalam ogólnie.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o jutrzejszy chrzest

Postautor: konto skasowane » 23 maja 2016, 08:15

W kulturalny i uprzejmy sposób, przedstawiłem ci zagadnienie do przemyślenia. Brakuje ci samokrytycyzmu, a to nie jest dobra cecha ewangelizatora. Zamykam wątek na prośbę autora.


.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości