Proszę o modlitwę za to abym nikogo nie zabił.

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Proszę o modlitwę za to abym nikogo nie zabił.

Postautor: Kamilzon » 08 sie 2016, 22:51

Proszę o modlitwę za mnie, oto abym w czasie trwania nauki jazdy nikogo nie potrącił i nie spowodował żadnego wypadku :).
Chociaż nie jest tak tragicznie bo już jestem po pierwszej jeździe to wasze wsparcie zawszę się przyda.

Dziękuję. Jak ktoś jest z okolic Tarnowa proszę oto aby jutro i przez cały tydzień lepiej nie wychodził z domu od godziny 14 do godziny 16.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Proszę o modlitwę za to abym nikogo nie zabił.

Postautor: Samolub » 08 sie 2016, 23:19

Kurcze, Tarnow sparalizowany, szarza jak na molo na promenadzie Anglikow sie szykuje?

Moze troche wyluzuj... nie słuchaj Immama !
Wiesz jedno jest fajne... ze informujesz o zamachach, jednak masz wielkie serce. Z Bogiem ! Allah akbar !! Allah akbar !!


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości