Nawrót choroby i pragnienie śmierci. BŁAGAM o modlitwę...

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 06 kwie 2009, 15:24

Zadziwiające, ile w tym "cieniu człowieka" mieści się pychy, arogancji i zarozumialstwa...

Nie można prosić o modlitwę i jednocześnie szukać okazji do obrażania się. Wciąż prowokujesz Boga i ludzi, żeby dali kopa w tyłek. Może więc zrób coś wreszcie żeby na tę modlitwę i jej skutki zasłużyć.

Na przykład, okaż wdzięczność bez obłudy.


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 06 kwie 2009, 15:34

Metamorphosis pisze:Rembov: z pierwszej mojej wypowiedzi w tym wątku wynika, że 'o mnie'.

O co dokładnie mam prosić, bo samo "o mnie" to dla mnie nic nie znaczy.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 06 kwie 2009, 15:40

Zdrowia to ty masz więcej ode mnie. Ja musiałbym być koniem, żeby tyle energii wkładać w rozczulanie się nad sobą.


Tworzenie zbliża do Stwórcy
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 06 kwie 2009, 15:42

Przewodas pisze:Zdrowia to ty masz więcej ode mnie. Ja musiałbym być koniem, żeby tyle energii wkładać w rozczulanie się nad sobą.

a moze ktos by tego kata laskawie powstrzymal?


Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 06 kwie 2009, 15:44

O święta naiwności!


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 06 kwie 2009, 15:46

Lekarzu, ulecz się sam!


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 06 kwie 2009, 17:43

Metamorphosis pisze:Postanowiłem się zarejestrować, bym mógł choć spróbować z Wami (tzn. chrześcijanami) tworzyć wspólnotę opartą na szczerości i też takim staram się być na tym forum.

to bede z Tobą szczery:
1. albo nie odróżniasz zwyczajnego lenistwa i bierności w zyciu od depresji
2. albo z premedytacją jedziesz "na biednego misia" próbując zyskać na forum uwagę i akceptację.
wybacz mi szczerość ale miałem kontakt z człowiekiem w depresji i to czym sie charakteryzowała jego postawa to całkowite wycofanie z życia.
Nie zależało mu dosłownie na niczym. Nie interesowało go w przeciwieństwie do Ciebie czy ktoś się z nim zgadza czy nie. Nie miał pasji marzeń planów ambicji..... mówiac krócej zywy trup w łóżku z błednymi oczyma wpatrzonymi beznamiętnie w tv. Tobie przyjacielu do tego stanu to chyba jeszcze daleko patrząc chociażby jak sie świetnie bronisz wiec nie ma sie co mazać i rozczulać nad sobą.
Też miewałem stany apatii i ogólnego zwatpienia połączonego z lenistwem lekarstwem na to może być porzadny kopniak w tyłek od życzliwej osoby tak na rozruch ;) u mnie zadziałało ;) Tobie tez tego zyczę ;)


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"
- C.H.Spurgeon -
http://noweprzymierze.org
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 06 kwie 2009, 18:24

Ach, to stąd ta histeryczna napastliwość!

Teraz już rozumiem i przepraszam za podejrzenie oszustwa.
Masz psychozę maniakalno-depresyjną, piszesz na forum w fazie manii, ale twierdzisz że masz depresję, stąd daleko idąca niezgodność słów i treści. Stąd też różnice w treści poszczególnych faz maniakalnych.

Modlitwa to faktycznie wszystko co możemy Ci dać. Najlepiej o to byś nie zaniedbywał regularnego brania leków.


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
markulus
Posty: 4247
Rejestracja: 13 lis 2008, 09:18
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Wawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: markulus » 06 kwie 2009, 18:36

Metamorphosis pisze:Witam kolejnego eksperta, który na podstawie obserwacji znajomych osądza innych.

daleki jestem od tego by Ciebie osądzać :-) co nie znaczy ze nie moge sie podzielić moimi spostrzeżeniami w temacie, a ze owe spostrzeżenia Tobie niestety się nie podobają to nie mój problem ba nawet trochę Cie rozumiem.


"Prawo jest dla tych, którzy sami siebie uważają za sprawiedliwych, aby upokorzyć ich pychę. Ewangelia jest dla zgubionych by podnieść ich z rozpaczy"

- C.H.Spurgeon -

http://noweprzymierze.org

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości