Egzamin na prawo jazdy

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
ToBe
Posty: 80
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:46
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
O mnie: Gal 5:19, 22-23
2 Kor 13:13
Gender: Female
Kontaktowanie:

Egzamin na prawo jazdy

Postautor: ToBe » 22 lis 2016, 17:49

Witajcie
Chciałabym prosić Was o modlitwę w sprawie zdania przeze mnie egzaminu praktycznego na prawo jazdy. (Teorię zdałam dzięki Naszemu kochanemu Zbawcy, bo sama z siebie nie byłabym w stanie zapamiętać ponad 1900 pytań i odpowiedzi, więc to Jego dzieło)
Kolejny raz dzisiaj poniosłam porażkę w temacie praktycznego egzaminu.
Wiem, że Bóg był ze mną (czułam Jego obecność), wiem że był przychylny (bo wylosowano dla mnie pokazanie: płynu do spryskiwaczy, i kierunkowskazów :) ). Jednak wyjazd na miasto, po raz kolejny "się nie udał".
Nie wiem co się ze mną dzieje, gdy wyjeżdżam na miasto, dlaczego podczas egzaminu nie udaje mi się przejechać trasy na mieście, gdy podczas nauki z instruktorem wszystko jest w porządku.
Proszę więc Was o modlitwę w tej sprawie, aby Pan zgasił mój stres, wyciszył mnie przed egzaminem, aby postawił na mojej drodze egzaminatora o łagodnym usposobieniu, i wyrozumiałości (z doświadczenia już wiem, że wiele zależy od egzaminatora). Oraz aby udzielił mi ducha roztropności, podzielności uwagi i rozsądku podczas jazdy. Wierzę mocno w słowa: 2 List do Tymoteusza 1:7 "Albowiem nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości, i trzeźwego myślenia. "
Ciąży sprawa nie posiadania "prawka", gdyż mam małe dziecko, a mąż często wyjeżdża w delegacje, a mieszkamy na wsi, gdzie do najbliższego sklepu mam 17km :-/
Wstawcie się proszę za mną do Pana. Dziękuję.
Z Panem Bogiem
Magda


lizzak228
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2016, 16:50
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Egzamin na prawo jazdy

Postautor: lizzak228 » 25 lis 2016, 13:31

Wstawiam się i ja. Powodzenia.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Egzamin na prawo jazdy

Postautor: Samolub » 26 lis 2016, 18:34

Powodzenia : ) bedzie dobrze z PJ

Sent from my HTC Desire 310


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
ToBe
Posty: 80
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:46
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
O mnie: Gal 5:19, 22-23
2 Kor 13:13
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Egzamin na prawo jazdy

Postautor: ToBe » 02 gru 2016, 14:00

wszystkim bardzo dziękuję za modlitwy, egzamin zdałam nie ja tylko Pan Bóg za mnie:) i tylko dzięki niemu za tydzień odbieram prawko:)
Bóg jest wielki:)
Jeszcze raz bardzo dziękuję



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości