Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Postautor: Faworyt » 18 lut 2017, 23:09

Ma na imię Piotr i 93 lata. Leży w szpitalu, to jego ostatnie chwile. Sporo przeżył w życiu (zsyłka na Sybir, II Wojna Światowa) i od pewnego czasu - najprawdopodobniej po dość traumatycznych doświadczeniach z księdzem katolickim (kapelanem) - kontestował istnienie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Teraz bardzo cierpi. Rozmawiałem z nim. Powiedziałem mu, że Jezus Chrystus bardzo go kocha, żeby zaprosił Jezusa do swojego serca, że to jest walka o niego. Odpowiedział: dziękuję.

Nie wiem jak długo ten człowiek będzie na tym świecie... Ale jeśli ktoś z Was czyta teraz ten post, to proszę o wsparcie w tej walce...

Proszę Cię dobry Boże Ojcze nasz, żeby Duch Święty skierował myśli i słowa umierającego Piotra w stronę Jezusa Chrystusa - tak, żeby mógł jak ten jeden z zawieszonych obok Jezusa na krzyżu złoczyńców nawrócić się i usłyszeć od naszego jedynego Pana słowa: "Zaprawdę, powiadam ci, dziś będziesz ze mną w raju."


Jan 8:32
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Postautor: KAAN » 19 lut 2017, 10:09

Amen....


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Postautor: Noemi » 19 lut 2017, 12:27

dołaczam sie do modlitwy


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Postautor: Zbyszekg4 » 19 lut 2017, 12:40

również


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa o zbawienie dla umierającego 93-latka

Postautor: Faworyt » 02 lis 2017, 18:00

Kochani. Dziękuję Wam wszystkim za modlitwę. Piotr odszedł kilka tygodni po moim poście, który zamieściłem na forum. Nie rozmawiałem z nim już ani razu, ale jego rodzina stwierdziła, że na starość "oszalał" bo dużo mówił o Bogu. Ordynator oddziału, na którym leżał wezwał do niego księdza, którego Piotr - ku zaskoczeniu wszystkich - przyjął. Nie wiem czy przyjął Jezusa Chrystusa do swojego serca, wiem na pewno, że odchodząc nie cierpiał chociaż wcześniej czuł okropne bóle związane ze swoimi schorzeniami. Potem bóle ustały i został odesłany ze szpitala do domu. Jakiś tydzień później zszedł z tego świata... Bez względu na to, co stało się z Piotrem bardzo dziękuję za wysłuchanie naszych modlitw Jezusowi Chrystusowi - kocham Cię mój Panie.


Jan 8:32

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości