Za Marcina

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Za Marcina

Postautor: Ferdek » 03 maja 2017, 10:29

Trochę nietypowa prośba. Proszę o modlitwę za mojego znajomego Marcina, który ma do mnie żal o coś, lecz zamknął się w sobie i nie chce ze mną rozmawiać i powiedzieć o co chodzi. Pomódlcie się za niego, by Bóg dotknął Marcina, by ten zaczął ze mną rozmawiać i jeśli faktycznie ma jakiś żal, by przyjął moje przeprosiny i mi wybaczył.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Za Marcina

Postautor: Zbyszekg4 » 03 maja 2017, 13:13

Ferdku, właśnie otrzymałem info o nowym nagraniu osoby, która bardzo ciekawie mówi o sprawach życiowo-duchowych! [chyba założę temat].
Obejrzałem to i zobacz też, bo tematyka się jakoś zbiega z tym o co prosisz (tzn. nagranie chyba bardziej znajomy winien zobaczyć, ale go tu nie ma).
https://www.youtube.com/watch?v=5gOtMcr ... bh5Ew2Ir-6


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Za Marcina

Postautor: Ferdek » 11 maja 2017, 10:44

Modlitwa była skuteczna ;)


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Za Marcina

Postautor: kontousunięte1 » 11 maja 2017, 19:34

Dzięki Bogu.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości