Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: Velure » 04 lip 2018, 23:05

Witajcie,
na prośbę pewnego młodego brata, angażującego się całym sercem w życie swojego zboru w Nowym Sączu /Luteranie/ przekazuję wieść :) Każdy kto chciałby aby podczas niedzielnego nabożeństwa wstawiać się za niego lub w innej sprawie może to zrobić zupełnie anonimowo wypełniając formularz podany w linku:
http://www.nowysacz.luteranie.pl/modlitwa/
Zachęcam :)


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: magda » 04 gru 2018, 12:55

A tak z ciekawosci skoro to Luteranie to czy pastorami tam są kobiety? a moze i lesbijki jak to bywa u luteran ? Chyba lepiej zeby sie luteranie nie modlili za ludzi bo kto wie jaki duch ich w tych czsach prowadzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: nan » 04 gru 2018, 15:28

magda pisze:Chyba lepiej zeby sie luteranie nie modlili za ludzi bo kto wie jaki duch ich w tych czsach prowadzi.

Dla tego, o kogo się modlą nie ma znaczenia, kto to robi*, w sumie nie można zaszkodzić wierzącemu modlitwą za niego

*W kontekście potencjalne szkody dla tej osoby, odnoszę się do słów "lepiej, żeby się nie modlili"


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: magda » 05 gru 2018, 19:13

Jednak to nie tak jak piszesz , czy chciałbys zeby modlili sie za ciebie katolicy do obrazu w Częstochowie ? No ja miałam od koleżanki propozycje ze sie za nie pomodli do Św Rity nie nie skorzystałam i to samo nie chciałabym zeby sie za mnie modlono w kościele , który już zszedł na psy i ordynuje lesbijki na biskupów i jest wiernym satelitą Rzymu . Dla mnie przynajmniej nie jest obojętne kto się modli. Na pewno nie poproszę o modlitwę buddysty , wyznawcy woodu , Czy tym bardziej chrześcijan którzy powinni być wykluczeni za ich zasady niebiblijne tak jak np Luteranie, dawno powinni być poza nawiasem chrzescijaństwa , Zaczęli dobrze a kończą na dnie .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: nan » 06 gru 2018, 16:26

magda pisze:Jednak to nie tak jak piszesz , czy chciałbys zeby modlili sie za ciebie katolicy do obrazu w Częstochowie ?

Nie chciałbym, ale gdyby tak się stało, nie zaszkodziliby mi. Ja nie pisałem, że mamy korzystać z okazji, kiedy ktoś może się za nas modlić do kogoś innego niż Boga, pisałem o tym, że nie zaszkodzą wierzącemu czymś takim.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
tulip
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2018, 18:04
wyznanie: Reformowani Baptyści
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: tulip » 06 gru 2018, 21:50

nan pisze:
magda pisze:Jednak to nie tak jak piszesz , czy chciałbys zeby modlili sie za ciebie katolicy do obrazu w Częstochowie ?

Nie chciałbym, ale gdyby tak się stało, nie zaszkodziliby mi. Ja nie pisałem, że mamy korzystać z okazji, kiedy ktoś może się za nas modlić do kogoś innego niż Boga, pisałem o tym, że nie zaszkodzą wierzącemu czymś takim.


myślę, że skuteczność modlitwy katolików do obrazu w Czestochowie jest równa skuteczności modlitwie proroków Baala :lol: Bo jest jedyny Żywy Bóg który wysluchuje i odpowiada na modlitwy))) i żadne złe duchy nie mają władzy nad osobą wierzacą w Chrystusa :-)


"Panie! Do kogo pójdziemy? Ty masz słowa żywota wiecznego." J 6:68
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: magda » 08 gru 2018, 20:39

tulip pisze: żadne złe duchy nie mają władzy nad osobą wierzacą w Chrystusa


Jesli jest to osoba nowonarodzona i majaca Ducha Bożego bto nie mają władzy a mimo to nie trzeba lekceważyć szatana i demonów bo i koło takich szatan chodzi jak lew ryczący i to do chrześcijan jest skierowana rada o przywdzianiu pełnej zbroi Bożej . Gdyby było pełne bezpieczeństwo nie byłoby takiej rady ,ani nie pisałby apostoł

Mt 24:24 bw "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych."

diabeł zwodzi przez fałszywych nauczycieli a nie bezpośrednio jest bardzo inteligętny i czycha najbardziej zeby zniszczyć tych co mu sie przeciwstawili tych co poszli za Jezusem i trzeba sie strzec a nie uważac że nie dotyczy to mnie bo jestem bezpieczny i mogę zyć bez zbroi.

Ef 6:11-18 bw
(11) Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi.
(12) Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
(13) Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się.
(14) Stójcie tedy, opasawszy biodra swoje prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości (15) I obuwszy nogi, by być gotowymi do zwiastowania ewangelii pokoju, (16) A przede wszystkim, [b]weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złeg[/b]o; (17) Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.
(18) W każdej modlitwie i prośbie zanoście o każdym czasie modły w Duchu i tak czuwajcie z całą wytrwałością i błaganiem za wszystkich świętych

Jak widzisz bywają złe dni kiedy cie atakują demony, też diabeł wypuszcza ogniste pociski i mamy czuwac a nie owiedzieć sobie nie to nie dotyczy bo dotyczy , dlatego tą rade dostali właśnie chrześcijanie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
tulip
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2018, 18:04
wyznanie: Reformowani Baptyści
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: tulip » 09 gru 2018, 19:24

magda pisze:
tulip pisze: żadne złe duchy nie mają władzy nad osobą wierzacą w Chrystusa


Jesli jest to osoba nowonarodzona i majaca Ducha Bożego bto nie mają władzy a mimo to nie trzeba lekceważyć szatana i demonów bo i koło takich szatan chodzi jak lew ryczący i to do chrześcijan jest skierowana rada o przywdzianiu pełnej zbroi Bożej . Gdyby było pełne bezpieczeństwo nie byłoby takiej rady ,ani nie pisałby apostoł

Mt 24:24 bw "Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych."

diabeł zwodzi przez fałszywych nauczycieli a nie bezpośrednio jest bardzo inteligętny i czycha najbardziej zeby zniszczyć tych co mu sie przeciwstawili tych co poszli za Jezusem i trzeba sie strzec a nie uważac że nie dotyczy to mnie bo jestem bezpieczny i mogę zyć bez zbroi.

Ef 6:11-18 bw
(11) Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi.
(12) Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
(13) Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się.
(14) Stójcie tedy, opasawszy biodra swoje prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości (15) I obuwszy nogi, by być gotowymi do zwiastowania ewangelii pokoju, (16) A przede wszystkim, [b]weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złeg[/b]o; (17) Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.
(18) W każdej modlitwie i prośbie zanoście o każdym czasie modły w Duchu i tak czuwajcie z całą wytrwałością i błaganiem za wszystkich świętych

Jak widzisz bywają złe dni kiedy cie atakują demony, też diabeł wypuszcza ogniste pociski i mamy czuwac a nie owiedzieć sobie nie to nie dotyczy bo dotyczy , dlatego tą rade dostali właśnie chrześcijanie.


Zgadzam się :-) Mi bardziej chodziło o to, że możemy mieć pewność, że szatan został pokonany na Golgocie przez Chrystusa i to jest pewne. Tak, Biblia mówi, że szatan chodzi jak lew ryczący i wciąż próbuje zwieść wybranych ale on wie i my wiemy, że zwycięstwo należy do Pana - tu jest pewność. Nie mniej jednak zgadzam się, mamy być baczni i o tym mówi wiele fragmentów Pisma.
Myślę, że nie tylko przez fałszywych nauczycieli, on również podsuwa różne myśli, wątpliwości, sytuacje by odwieść wierzących od Chrystusa-naszego pasterza i naszej jedynej nadziei.


"Panie! Do kogo pójdziemy? Ty masz słowa żywota wiecznego." J 6:68
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: magda » 09 gru 2018, 23:56

Jezus go pokonał bo bez Jezusa nie byłoby w ogóle szansy na zbawienie dla nikogo bo każdy grzeszył a nie było ofiary skutecznej za grzech ani zbawiciele teraz to jest szatan wie że nie zwiedzie wszystkich że są wybrani i zbawieni ale próbować bedzie znajac nasze słabosci i wiedząc że na pewno niektórzy odwrócą sie od Jezusa i odejdą dlatego próbuje . Już Duch Świety o tym mówił dawno ze beda tacy co pójdą za diabłem i on o tym wie wiec atakuje i wybranych Bożych i trzeba mieć zbroję i czuwać , i wszystko co ma nawet pozory zła odrzucać.

1Tm 4:1 bw "A Duch wyraźnie mówi, że w późniejszych czasach odstąpią niektórzy od wiary i przystaną do duchów zwodniczych i będą słuchać nauk szatańskich,"


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
arrreeeccceeek2710
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2018, 01:50
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: RE: Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: arrreeeccceeek2710 » 01 sty 2019, 17:00

magda pisze:A tak z ciekawosci skoro to Luteranie to czy pastorami tam są kobiety? a moze i lesbijki jak to bywa u luteran ? Chyba lepiej zeby sie luteranie nie modlili za ludzi bo kto wie jaki duch ich w tych czsach prowadzi.
Nieźle Koleżanka nauczyła się segregować ludzi, przykre to. Na uspokojenie dodam, że w polskim KEA nie ma kobiet ani homosiów na takich urzędach. Pierwszą kobietę z tego co kojarzę wprowadził w urząd KER. Nie wszyscy luteranie są za wprowadzaniem tych zmian, jak i nie wszyscy są ekumenistami. Jeśli KEA jednak zamierzy pójść z duchem czasu, podejrzewam rozłam.

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Modlitwa wstawiennicza o którą można poprosić anonimowo

Postautor: magda » 03 sty 2019, 14:04

Wielka szkoda ze juz wcześniej nikt nie posegregował prawdy od fałszu, prawdy Bozej Ewangelii od zwiedzenia ,prawdziwej miłości od fałszywej tolerującej zło w imie miłości i innych takich rzeczy , dlatego taki upadek kościołów , bo nie ma takich co nazwą rzeczy po imieniu i zawalczą o kościół i prawdę a jeśli sie zdarzaja to są w minejszosci a do tego podszyci strachem żeby się nie wychylać to i bezczelne lesbijki wlazły do tego kościoła na wysokie stanowiska , dlaczego nie było odważnych głosów wcześniej zeby wykluczyć takich i nie dopuścić do władzy jak uczy Biblia a no bo wszyscy mieli postawę fałszywej miłości tolerującej zło im wiecej takich tym więcej kościołów upadnie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości