Na dnie

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 02 wrz 2009, 19:10

Haereticus_bis pisze:Chrześcijanom, którzy odpowiedzieli na moją prośbę o modlitwę dziękuję i proszę o dalszą modlitwę, bo wciąż jestem na dnie. Przykro mi, że moja rozpacz i ból dla innych stała się tylko powodem do oskarżania mnie, ubliżania i dalszego krzywdzenia, do wszczynania awantur. Niestety, nie przewidziałem tego, że osoby, które darzą mnie tak zajadłą nienawiścią nie uszanują nawet mego cierpienia i zamiast pomóc mi będą jeszcze kopać. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo na co innego liczę od osób, które nazywają się chrześcijanami. Jednak jeszcze raz - tym PRAWDZIWYM CHRZEŚCIJANOM dziękuję za serce, wsparcie i modlitwy!

I żegnam. Odchodzę. Może pewne osoby przynajmniej będą miały jeden powód mniej do wszczynania awantur.

Wiesz czym jest histeria?
Cechuje ją między innymi nadmierna ekstrawersja, emocjonalność, płaczliwość, demonstracyjność zachowań...


Dezyderata
Posty: 61
Rejestracja: 12 cze 2009, 02:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Dezyderata » 04 wrz 2009, 14:51

Pomodle sie, ale z zycia wiem ze nie mozna nikogo przekonac, wyblagac do milosci sila wlasnego zaangazowania, czesto-gesto dziala to w druga strone, szczegolnie u kobiet niestety ktore oczekuja od mezczyzn silnej postawy...no coz jakkolwiek o tym nie myslec tak w wiekszosci jest :(

Znajomy prosil mocno Boga o powrot zony iiiii znow sa dzis szczesliwi, wierze ze wam tez sie uda...ale nigdy nie odkrecaj tego na litosc, na wspomnienia, na lapanie za wypowiedziane slowa.

Trzymaj sie!


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Norbi » 04 wrz 2009, 15:04

Dezyderata pisze:Znajomy prosil mocno Boga o powrot zony iiiii znow sa dzis szczesliwi

Bo małżeństwo jest przymierzem i czymś co się Bogu podoba :)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości