Za Jj

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Za Jj

Postautor: Norbi » 06 maja 2010, 00:48

jj pisze:Mnie tez nie uleczyl, a jestem powaznie chory. Ale ja Pana Jezusa chwale i jesli mnie zabierze do siebie wczesniej, to tez dobrze. Jestem w Jego rekach :)
Dwa tygodnie temu bylem w szpitalu i lezalem na oddziale chorob serca. Przyszla chwila zwatpienia i nie widzialem zadnego sensu w tym wszystkim. Pozostalo tylko gapic sie w ekran z wykresami funkcji 12 serc wszystkich pacjentow oddzialu, z nazwiskami itd...
I wtedy dostalem olsnienia! :mrgreen:
Zaczalem sie modlic o kazde serce z nazwiska. Po jakims czasie serca sie unormowaly. Ludzie opuszczali szpital, a ja awansowalem w hierarchii, ale w koncu mnie takze wypisali. :)

Proszę wszystkich o modlitwę za naszego Brata.
By Pan Jezus obdarzył go zdrowiem i pozwolił by był z nami, tu na ziemi, jeszcze przez długie lata.


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Za Jj

Postautor: Zbyszekg4 » 06 maja 2010, 07:32

Norbi pisze:
jj pisze:Mnie tez nie uleczyl, a jestem powaznie chory. Ale ja Pana Jezusa chwale i jesli mnie zabierze do siebie wczesniej, to tez dobrze. Jestem w Jego rekach :)
Dwa tygodnie temu bylem w szpitalu i lezalem na oddziale chorob serca. Przyszla chwila zwatpienia i nie widzialem zadnego sensu w tym wszystkim. Pozostalo tylko gapic sie w ekran z wykresami funkcji 12 serc wszystkich pacjentow oddzialu, z nazwiskami itd...
I wtedy dostalem olsnienia! :mrgreen:
Zaczalem sie modlic o kazde serce z nazwiska. Po jakims czasie serca sie unormowaly. Ludzie opuszczali szpital, a ja awansowalem w hierarchii, ale w koncu mnie takze wypisali. :)

Proszę wszystkich o modlitwę za naszego Brata.
By Pan Jezus obdarzył go zdrowiem i pozwolił by był z nami, tu na ziemi, jeszcze przez długie lata.

Amen!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Sara
Posty: 1753
Rejestracja: 09 gru 2009, 10:10
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sara » 06 maja 2010, 07:56

Amen.
Proszę Jezusa, aby się dotknął JJ i uzdrowił go swoją mocą. On jest naszym lekarzem. I dziękuję, że JJ jest błogosławieństwem dla innych ludzi tam, gdzie jest.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 06 maja 2010, 10:24

Panie Ty wiesz, że dla naszego Brata Jj, wygrać z tą chorobą nawet już dziś jest lepiej gdyż będzie wtedy z Chrystusem ale aby pozostał z nami jest o wiele lepiej tak dla nas jak i wszystkich, dla których dzięki Twojej Łasce jest i będzie błogosławieństwem i podporą. Dlatego w Twojej Mądrości proszę Cię o błogosławieństwo i dla Niego i dla Nas. W imieniu Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela.

f.


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Za Jj

Postautor: jj » 06 maja 2010, 12:05

Norbi pisze:
jj pisze:Mnie tez nie uleczyl, a jestem powaznie chory. Ale ja Pana Jezusa chwale i jesli mnie zabierze do siebie wczesniej, to tez dobrze. Jestem w Jego rekach :)
Dwa tygodnie temu bylem w szpitalu i lezalem na oddziale chorob serca. Przyszla chwila zwatpienia i nie widzialem zadnego sensu w tym wszystkim. Pozostalo tylko gapic sie w ekran z wykresami funkcji 12 serc wszystkich pacjentow oddzialu, z nazwiskami itd...
I wtedy dostalem olsnienia! :mrgreen:
Zaczalem sie modlic o kazde serce z nazwiska. Po jakims czasie serca sie unormowaly. Ludzie opuszczali szpital, a ja awansowalem w hierarchii, ale w koncu mnie takze wypisali. :)

Proszę wszystkich o modlitwę za naszego Brata.
By Pan Jezus obdarzył go zdrowiem i pozwolił by był z nami, tu na ziemi, jeszcze przez długie lata.

O, dzieki! Dopiero teraz przeczytalem i az mi sie lepiej zrobilo. :)
Dziekuje wam!


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 02 lis 2010, 21:54

Zanosimy do Boga ponownie modlitwy za jj. Oby Pan nasz, Jezus Chrystus, podał mu swoje mocne ramię, wlał moc swoją do Jego serca, wzmocnił Jego ciało i przepełnił Go radością Bożą.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 02 lis 2010, 22:00

i już wysłuchał :D


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
hungry
Posty: 688
Rejestracja: 05 maja 2010, 07:36
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: hungry » 02 lis 2010, 22:10

Amen. Bowiem:
"Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie. Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich." Ewangelia św. Mateusza 18:19-20


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 03 lis 2010, 08:17

Jj, oby na Tobie spelnily sie te slowa:
Ps 30:3 Bw „Panie, Boże mój, Wołałem do ciebie i uzdrowiłeś mię.

Amen
:)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 03 lis 2010, 09:28

Ciekawe od kilku dni nie mogę się "otrzasnąc od myslenia o JJ.... ktos ma info i nim?


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Agnus
Posty: 101
Rejestracja: 19 sie 2009, 18:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Agnus » 03 lis 2010, 12:51

Dołączam do modlących się o zdrowie jj.


Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 03 lis 2010, 14:39

Lash pisze:Ciekawe od kilku dni nie mogę się "otrzasnąc od myslenia o JJ.... ktos ma info i nim?
ja tez, mialam pytac o niego.


Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Essarts
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2010, 15:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Essarts » 03 lis 2010, 14:56

Miej się jak najlepiej,modlę się również o siły dla ciebie.


"...Tak bowiem Bóg umiłował świat, że poświęcił swego jedynego Syna, aby każdy, kto w Niego wierzy nie zginął, ale miał życie wieczne..." Jana 3:16

I am....
Ich bin...
Je suis...
Είμαι...
Faworyt
Posty: 594
Rejestracja: 29 gru 2009, 10:28
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Faworyt » 03 lis 2010, 15:02

Przez ostatnie 24 godziny byli na forum: fantomik, Lash, Albertus, ann_in_grace, aska, Blaith, Cosmo, fido, Gość, inside, jj, Kamil M., Lee, niebieski, Puritan, Quster, savedrob, Adalbertus, agnieszkas, Agnus, alessa, Amica, annobr, Bea, Camillo, Chcę wierzyć, Dawid, Emanuel M., Essarts, estera, Faworyt, Haloors, Hardi, homoviator, hungry, Imperator, Jabuk, Jeremiasz, Joanna, Malwa, Małgorzata, marzena, messenger, MichałM, Mihał, mila, mirka, mokuyou, nikiniko, Norbi, paker, piernik, Punc, Raf, Reformed_Pastor, Robertamigo, rudzielec, Serku, skorupa, szachmat, szekspir, tlhIngan, Tomek12, tomyo, Turretin, Wielki Morhoł, Zbyszekg4

Wniosek z tego, że jj tu zaglądał całkiem niedawno... Tak czy inaczej też się dołączam do tej modlitwy o zdrowie dla naszego brata.


Jan 8:32
Awatar użytkownika
inside
Posty: 1070
Rejestracja: 27 paź 2008, 20:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: inside » 03 lis 2010, 17:28

Faworyt pisze:Wniosek z tego, że jj tu zaglądał całkiem niedawno...

Wiadomości z ShoutBoxu:

[Wczoraj 22:01] jj: Jestem bardzo chory.
[Wczoraj 22:01] jj: Musialem zostawic prace i mam klopoty finansowe.
[Wczoraj 22:02] jj: Nie mam sily z tym walczyc.
[Wczoraj 22:02] jj: Licze na Pana Jezusa.
[Wczoraj 22:03] jj: Prosze o modlitwe.
[Wczoraj 22:04] hungry: W imię Pana Jezusa proszę Ojca w niebie o zdrowie dla Ciebie.
[Wczoraj 22:05] jj: Dzieki, hungry, dzieki wam wszystkim.
[Wczoraj 22:06] jj: Na was tez licze. :)



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości