Chwała!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Alkhilion
Posty: 7293
Rejestracja: 23 gru 2010, 20:26
wyznanie: Agnostyk
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Alkhilion » 28 kwie 2012, 23:50

Dragonar pisze:Może i taka przyziemna rzecz, ale chwała Panu, że udało mi się całkiem dobrze napisać egzaminy gimnazjalne... :mrgreen:


Jak powiesz, że zadanie z doniczkami sprawiło ci trudności, to zginiesz z mękach. :puppyeyes:


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 28 kwie 2012, 23:57

chwała Bogu


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 29 kwie 2012, 00:23

Alkhilion pisze:Jak powiesz, że zadanie z doniczkami sprawiło ci trudności, to zginiesz z mękach. :puppyeyes:

Jak już pisałem na PW, łatwe było. :lol:


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 29 kwie 2012, 06:56

I ja tez mam ogromny powod dla chwaly Ojca w Niebie za Jego Syna i za Pocieszyciela i za to co czyni w moim zyciu! :-)


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 03 cze 2012, 19:47

Isis-Sothis pisze:Chwała Tobie wielki Boże za te cztery dni zjazdu młodzieżowego, chwała za wszystkich braci usługujących Twoim słowem, chwała za to że dałeś odwagę bym mogła wyznać swoje grzechy pastorowi i za to że oczyściłeś mnie z tych grzechów, dziękuję za to że wlałeś mi do serca tyle miłości i pokoju, bądź wywyższony i uwielbiony, Tobie chwała na wieki wieków amen.


Amen, amen, amen!!! :-)


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 03 cze 2012, 21:00

Chwała Bogu Wszechmogącemu :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Niente
Posty: 890
Rejestracja: 01 sty 2011, 21:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: ma w sobie tyle sił?
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Niente » 13 cze 2012, 01:58

Chwała Panu Bogu, że tak nas wszystkich ukochał że wybrał przed założeniem świata! Alleluja!


 <3 Doswiadcz mnie i sprawdź w ogniu o Panie! Pragnę być niezmienna jak Twoje słowo i prawdziwa jak Twoje zmartwychwstanie. Wytworz we mnie hooponé i prowadź swoimi ścieżkami. <3 

Masz jakieś pytania? Chcesz porozmawiać o Panu Bogu? Chętnie porozmawiam na skype, zapraszam do napisania na pw :)
TolaB
Posty: 70
Rejestracja: 01 sty 2012, 12:38
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: TolaB » 14 cze 2012, 20:36

Dziękuje Ci Jezu, za Tych wszystkich dobrych ludzi których stawiasz na mojej drodze,błogosław im , dziękuję ci Jezu


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 cze 2012, 10:05

Niech bedzie chwala Bogu za zwyciestwo nad zlym, za laske dla grzesznikow. Czlowiek tyle zyje i wciaz na nowo odkrywa laske od Pana.

Szkoda ze czesto zapominam o Bogu, trace gleboka swiadomosc o Nim i po jakims czasie znowu odradza sie w bolesciach swiadomosc o tym kim naprawde jest Bog i ze nie pozostawil nas w tym swiecie panowanym przez szatana.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 cze 2012, 18:17

Ojcze, dziekuje za Twoja dyscypline!


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 18 cze 2012, 20:30

Panie, dziekuje Ci za brata Zac Poonena!


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 23 cze 2012, 08:15

Panie, dziekuje ci za wszystkich dobrych nauczycieli ktorych wybrales, uswiecasz. Dziekuje Ci za Ducha Pocieszyciela i Nauczyciela.
Panie, dziekuje ze nie pozwalasz nam pozostac Ezawem ale przerabiasz nas nieustannie do obrazu Syna. Dziekuje Ci za Twoje blogoslawienstwo ktore objawia sie w pokazywaniu nam gdzie nie jestesmy podobni do Jezusa.
Panie, naucz nas zyc z Laski, naucz nas radowac sie z Ciebie nie z naszych osiagniec i naszych uczynkow, ale z codziennej laski.


makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 26 cze 2012, 18:27

Panie Boze Wszechmocny i wszechobecny. Jak dobrze ze jestes i jakie wspaniale jest odpocznienie w Tobie!



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości