O Aske!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 10 cze 2008, 21:28

Nie, bracia, a w czym niby problem?
Napisałam posta, żeby pokrzepić Aske, a nie żeby roztrząsać jaka to jestem "dobra".... zła jestem i koniec... i będę się czepiała i się awanturowała...
patrzcie ich... "dobrą" się znaleźli... a guzik!!! niedoczekanie wasze ! ^_^


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 10 cze 2008, 22:06

Axanna:
zła jestem i koniec...

Nie ma bowiem drzewa dobrego, które by rodziło owoc zły, ani też drzewa złego, które by rodziło owoc dobry.
a cytryna?


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 10 cze 2008, 22:10

Z cukrem smakuje wyśmienicie :-D
Ale miało być O Askę :-) Więc przepraszam, nie mogłem się nie skusić na cytrynę.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 10 cze 2008, 22:52

wiec modlmy sie o Aske, zeby Pan Bog rozwiazal jej problemy po swojemu. Tak, jak tylko On potrafi.
Prosimy Ciebie, Panie Boze, o rozwiazanie wszystkich problemow naszej Siostry, z ktora wspolnie cierpimy. Prosimy Ciebie o Twoja cudowna, pilna interwencje. Tak bardzo bysmy chcieli miec ja miedzy nami wesola i radosna.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 10 cze 2008, 22:55

Amen!


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 10 cze 2008, 23:13

amen! prosimy Cię, Panie, spraw by Aśka otrzymała pomoc jak najszybciej!
Ps. 103:3-4
On odpuszcza wszystkie winy twoje, Leczy wszystkie choroby twoje. On ratuje od zguby życie twoje; On wieńczy cię łaską i litością.


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 11 cze 2008, 01:02

Ojcze, ja też proszę. Amen.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości