Boję się iść do szpitala

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Boję się iść do szpitala

Postautor: Terebint » 19 maja 2008, 14:55

Nie jestem za bardzo wierzący - ciągle coś mnie ciągnie do agnostycyzmu, straciłem sporą część wiary mojej i nie wiem, czy ją odzyskam, ale... niedługo mam iść do szpitala i strasznie się tego boję. ^^"

Dlatego proszę Tych, którzy tego chcą, aby pomodlić się za moje zdrowie psychiczne i fizyczne, aby Bóg dodał mi "ducha odwagi" i zdrowia.

Dziękuję. :)


Awatar użytkownika
aska
Posty: 1618
Rejestracja: 01 kwie 2008, 22:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Boję się iść do szpitala

Postautor: aska » 19 maja 2008, 15:39

Terebint pisze:
Dlatego proszę Tych, którzy tego chcą, aby pomodlić się za moje zdrowie psychiczne i fizyczne, aby Bóg dodał mi "ducha odwagi" i zdrowia.

Dziękuję. :)

łał, to brzmi jak prośba protestanta, ty chcesz modlitwy bo wiesz, że jest skuteczna. :-D


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 19 maja 2008, 15:51

Będę się za Ciebie modlił. W mojej Rodzinie trzy osoby zostały uzdrowione przez Naszego Pana. Wiem, że dla Niego nie ma rzeczy nie możliwych :-)

Pozdrawiam,
f.


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Boję się iść do szpitala

Postautor: jj » 19 maja 2008, 16:24

Terebint pisze:Nie jestem za bardzo wierzący - ciągle coś mnie ciągnie do agnostycyzmu, straciłem sporą część wiary mojej i nie wiem, czy ją odzyskam, ale... niedługo mam iść do szpitala i strasznie się tego boję. ^^"

Dlatego proszę Tych, którzy tego chcą, aby pomodlić się za moje zdrowie psychiczne i fizyczne, aby Bóg dodał mi "ducha odwagi" i zdrowia.

Dziękuję. :)

Panie Boze, prosimy Ciebie o zdrowie i odwage dla Terebinta, i o Twoja Łaskę, ktora jestesmy zbawieni, przez wiare w Twojego Syna. Uzdrow go kompletnie. Niech takze uwierzy.
Dziekuje!


Axanna
Posty: 5369
Rejestracja: 12 sty 2008, 14:52
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Axanna » 19 maja 2008, 16:27

Ja też proszę :-) Amen.


Awatar użytkownika
Blaith
Posty: 673
Rejestracja: 29 sty 2008, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Blaith » 19 maja 2008, 22:47

przyłączam się do modlitwy! :)


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 20 maja 2008, 13:54

Dziękuję Wam Wszystkim, którzy macie wiarę, optymizm i się za mnie modlicie. :) Jutro mam iść do lekarza po skierowanie... Mam nadzieję, że dojdę. :faint:


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 20 maja 2008, 14:28

W drodze pamiętaj, że wraz z Tobą idzie Nasz Pan aby Ciebie wspierać :-)

Pozdrawiam,
f.


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 20 maja 2008, 16:59



Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 26 maja 2008, 17:48


Jj dziękuję, a w tych książkach jest coś o modlitwie?


jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 26 maja 2008, 18:56

Terebint pisze:

Jj dziękuję, a w tych książkach jest coś o modlitwie?

Znam tylko Watchmana Nee i nawet nie wiem, jak przetlumaczono tytuly jego ksiazek na polski. Oczywiscie, nie jest on zadnym teologiem, ale pisze pieknie o zyciu z Panem Jezusem, o wszystkich aspektach chrzescijanskiego zycia, takze o modlitwie.


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 27 maja 2008, 11:01

Amen na modlitwy i ide sie pomodlic :) znowu :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 27 maja 2008, 12:10

Serdecznie dziękuję. :)


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Terebint » 02 cze 2008, 14:57

Uff... W końcu to wymodliliście... Dostałem skierowanie i w środę idę do szpitala...

Dlatego też... proszę ponownie Was o modlitwę za mną do Boga, abym nie stchórzył i dojechał do tego szpitala, oraz aby Bóg uzdrowił mnie z wszelkiej mojej niemocy oraz dodał optymizmu i wiary.


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości