Mama kolezanki

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Mama kolezanki

Postautor: Lash » 11 sty 2008, 17:08

Mojej przyjaciolki mama wyladowala w szpitalu i jest bez przytomnosci.
Ona teraz wraca szybko do Polski.
Porsze bardzo o modlitwe.
:cry:


Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 11 sty 2008, 23:17

Sa to jakies powiklania spowodowane zapaleniem pluc obecnie jest Ona pod respiratorem. Moja przyjaciolka jest wierzaca od 8 lat jej siostra od 3.
Mamie byla gloszona Ewangelia, ale bezskutecznie. Jest to jednak dobrotilwa kobieta.
Prosze jeszcze raz o modlitwe.


Jowi
Posty: 252
Rejestracja: 11 sty 2008, 23:45
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Jowi » 12 sty 2008, 16:19

Możesz na mnie liczyć. Będę pamiętać w modlitwie. Informuj o jej stanie zdrowia.

Błogosławię w imię Jezusa Chrystusa


Tecumseh
Posty: 7
Rejestracja: 12 sty 2008, 21:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Tecumseh » 13 sty 2008, 22:13

Na mnie też.

T.


http://www.pustynny.wordpress.com - poszukiwanie mądrości na pustyni
mosze
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2008, 08:14
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: mosze » 15 sty 2008, 08:31

:-)
Ostatnio zmieniony 06 lut 2008, 14:13 przez mosze, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 19 sty 2008, 21:14

Będę pamiętała o tej kobiecie w moich modlitwach, jeśli możesz, podaj jej imię.


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 19 sty 2008, 21:16

Katarzynka pisze:Będę pamiętała o tej kobiecie w moich modlitwach, jeśli możesz, podaj jej imię.
Nie pamietam ale dzwonilem dzis do niej i jest bez zmian :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 21 sty 2008, 13:55

Lash, jak się czuje mama Twojej przyjaciółki :?:


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 22 sty 2008, 13:33

Katarzynka pisze:Lash, jak się czuje mama Twojej przyjaciółki :?:
Wiesci z soboty. Bez zmian - dalej w spiaczce. Lekarze zmieniaja przypuszczenie - z zapalenia pluc na .... nie wiedza co? :cry:


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 22 sty 2008, 21:39

Synek mojej siostry urodził się niewidomy (co niestety wyszło dopiero po ponad miesiącu). Pierwsza lekarka stwierdziła, że nie reaguje w ogóle nawet na silne światło. Po badaniach specjalistycznych lekarz nie był w stanie zinterpretować wyników badań -- trzy razy zmieniał zdanie, od "widzi" do "nic nie widzi", później inna lekarka na podstawie tych wyników stwierdziła, że sama nie wie jak to z nim jest. Aktualnie maluch ma ponad roczek i choć ma pewną wadę wzroku to z miesiąca na miesiąc widzi lepiej, co ukazuje przez swoje zachowanie i prawidłowy rozwój (choć o około 2 msc opóźniony). Miejmy wiarę w Panu. Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych!

Pozdrawiam,
f.


Awatar użytkownika
Katarzynka
Posty: 67
Rejestracja: 19 sty 2008, 20:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Katarzynka » 22 sty 2008, 22:39

Lash pisze:Wiesci z soboty. Bez zmian - dalej w spiaczce. Lekarze zmieniaja przypuszczenie - z zapalenia pluc na .... nie wiedza co? :cry:


Lash, ja miałam podobną sytuację. Przez 8 dni leżałam w śpiączce (nadmienię, że byłam wtedy w 4 miesiącu ciąży, lekarze chcieli usunąć, to nowe życie, dar od Boga, ale mąż nie wyraził zgody). Cały zbór w którym obecnie jestem, modlił się za mnie, pomimo, że nie byłam wtedy wyznawczynią KADS. O modlitwę poprosiła moja mama. Lekarze nie dawali mi dużych szans, przyszedł też dzień w którym moi rodzice i mąż, żegnali się ze mną, podobno umierałam ... Stało się inaczej. Wszechmogący Bóg miał inne plany, co do mojej osoby i nienarodzonego dziecka. Kiedy obudziłam się i doszłam do siebie, lekarze poinformowali nas, rodziców, że dziecko urodzi się chore. Byli tego pewni na 100%. Urodziłam w terminie, zdrową, śliczną córeczkę :-) Niczym nie różni się od swoich rówieśników. To tak w wielkim skrócie, napisałam swoją historię.

Miejmy nadzieję, że dobry Bóg uzdrowi mamę Twojej przyjaciółki, codziennie modlę się o to.


Kto mówi, że jest w światłości, a brata swojego nienawidzi, w ciemności jest nadal. 1 List Jana 2,9
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 28 sty 2008, 09:55

Haereticus pisze:Czy coś się zmieniło w sytuacji?
Dzisiaj albo jutro bede dzwonil by miec wiecej inforamacji. Z tego co wiem to powoli obrzek pluc schodzi i leki zaczynaja dzialac. Jest lepiej gdyz obecnie juz moglaby oddychac bez respiratora, ale nie chca jej nadwyrezac. Za jakies 2 tyg planowane jest wybudzanie :) oby sie udalo. Najlepsza rzecz ze tato kolezanki zaczal chodzic do kosciola. Prosmy wiec , aby znalazl go Jezus :)


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)

i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)

Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy


"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości