Za mamę mojej koleżanki

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Za mamę mojej koleżanki

Postautor: NeithaN » 26 mar 2012, 14:41

Kochani, proszę o modlitwę za mamę mojej koleżanki. Ma chorobę zwaną Adenocarcinoma tubulare (G-2). To chyba jakiś rak.
Niech Pan zlituje się nad tą kobietą, która jest w rodzinie bardzo potrzebna.


Awatar użytkownika
Maciooj
Posty: 307
Rejestracja: 05 cze 2011, 09:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Gdynia
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Maciooj » 29 mar 2012, 23:36

ok :)


"Ale suma tego, co się mówi, ta jest: Iż takiego mamy najwyższego kapłana, który usiadł na prawicy stolicy wielmożności na niebiesiech;
Sługą będąc świątnicy, a prawdziwego onego przybytku, który Pan zbudował, a nie człowiek." Hbr 8,1-2
child of GOD
Posty: 54
Rejestracja: 27 gru 2011, 14:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: child of GOD » 31 mar 2012, 12:21

ok


NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 30 kwie 2012, 20:17

Dziękuje za modlitwę, guz sie zmniejszył, 17 maja czeka ją operacja ;]
Ale pojawila sie kolejna choroba w moim otoczeniu: wujek jest w spiaczce, stan bardzo cieżki, lekarza mowia ze chyba tylko cud moze pomóc. Proszę o wsparcie :(


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 30 kwie 2012, 21:20

NeithaN pisze:Ale pojawila sie kolejna choroba w moim otoczeniu: wujek jest w spiaczce, stan bardzo cieżki, lekarza mowia ze chyba tylko cud moze pomóc. Proszę o wsparcie

Będę się modlić aby Bóg objawił swoją moc.


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 30 kwie 2012, 22:20

NeithaN pisze:Dziękuje za modlitwę, guz sie zmniejszył, 17 maja czeka ją operacja ;]
Ale pojawila sie kolejna choroba w moim otoczeniu: wujek jest w spiaczce, stan bardzo cieżki, lekarza mowia ze chyba tylko cud moze pomóc. Proszę o wsparcie :(

Czytaj mu Pismo (Jana 11, Rzymian 1-3, etc), powoli, wyraźnie i powtarzaj. Zbawia tylko Bóg przy użyciu swojego Słowa. Będę się modlił.

Pozdrawiam,
f.(moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 30 kwie 2012, 23:16

fantomik pisze:Czytaj mu Pismo (Jana 11, Rzymian 1-3, etc), powoli, wyraźnie i powtarzaj. Zbawia tylko Bóg przy użyciu swojego Słowa. Będę się modlił.

Pozdrawiam,
f.(moje dwa grosze)


Przekaże te wersety cioci żeby przeczytała.
Dziękuje za modlitwę.


NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 03 maja 2012, 10:22

Wujek wczoraj się wybudzil, była poprawa. 30 minut temu umarł. Bóg jest bardzo konsekwentny w zabieraniu ludzi z mojej rodziny. To chyba 5 zgon w ciągu 3 lat.


Awatar użytkownika
Iv
Posty: 3755
Rejestracja: 18 kwie 2010, 16:53
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Iv » 04 maja 2012, 13:30

wyrazy współczucia NeithaN :(

Nie zapominaj w modlitwie o swoich bliskich, których też te wydarzenia pewnie bezpośrednio dotykają (rodzice, ciocie, wujkowie)


Miłość i Dobro :)

Nie daj się pokonać złu, lecz sam dobrem zwyciężaj zło. (Rz 12,21)
Nade wszystko miejcie gorliwą miłość jedni ku drugim, gdyż miłość zakrywa mnóstwo grzechów. (1P 4,8)
makesh
Posty: 2037
Rejestracja: 20 maja 2010, 16:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: makesh » 04 maja 2012, 13:49

NeithaN pisze:Wujek wczoraj się wybudzil, była poprawa. 30 minut temu umarł. Bóg jest bardzo konsekwentny w zabieraniu ludzi z mojej rodziny. To chyba 5 zgon w ciągu 3 lat.

Neithan, i tak zawsze bedzie. Bog daje i zabiera. A ty jestes zbawiony!

Ja tez ostatnio od kogos slyszalam ze Bog "kosi" u niego w rodzinie jednego za drugim.
Bog ciagle daje znac i sygnaly ze maja poszukiwac Go.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 maja 2012, 21:20

NeithaN pisze:Wujek wczoraj się wybudzil, była poprawa. 30 minut temu umarł. Bóg jest bardzo konsekwentny w zabieraniu ludzi z mojej rodziny. To chyba 5 zgon w ciągu 3 lat.

Łączę się w wyrazach współczucia, wiem jak to jest :( Na szczęście gdy przyjdzie Chrystus wtedy ostatecznie pokona śmierć i będziemy mogli powiedzieć "o, śmierci, gdzie jest Twoje żądło?" i nie będzie żadnego.

Pozdrawiam w Panu,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 05 maja 2012, 21:36

Dziś pogrzeb był. I tak się zacząłem zastanawiać, jak poznać kto jest na 100% nawrócony. Wuja był dobrym człowiekiem, złota rączka do wszystkiego. Ale jeżeli nie był nowonarodzony, to tę śmierć traktuje jako moją porażkę. W sumie każdy chrześcijanin tak powinien to odczuwać.


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 05 maja 2012, 21:40

NeithaN pisze:Dziś pogrzeb był. I tak się zacząłem zastanawiać, jak poznać kto jest na 100% nawrócony. Wuja był dobrym człowiekiem, złota rączka do wszystkiego. Ale jeżeli nie był nowonarodzony, to tę śmierć traktuje jako moją porażkę. W sumie każdy chrześcijanin tak powinien to odczuwać.

A czy pamiętasz, że to Bóg zbawia? My mamy przede wszystkim głosić Słowo i w tym mamy okazywać się wierni.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 05 maja 2012, 21:44

fantomik pisze:
NeithaN pisze:Dziś pogrzeb był. I tak się zacząłem zastanawiać, jak poznać kto jest na 100% nawrócony. Wuja był dobrym człowiekiem, złota rączka do wszystkiego. Ale jeżeli nie był nowonarodzony, to tę śmierć traktuje jako moją porażkę. W sumie każdy chrześcijanin tak powinien to odczuwać.

A czy pamiętasz, że to Bóg zbawia? My mamy przede wszystkim głosić Słowo i w tym mamy okazywać się wierni.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)

No tak... kurcze. Dotarło teraz do mnie, jak kaznodzieje w Kościele są cholernie ważni.



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości