Jestem prześladowany

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 05 sie 2008, 19:20

[..] - usunięto "drobną dozę złośliwości" - Eliasz
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 18:38 przez Riddick, łącznie zmieniany 1 raz.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Puritan
Posty: 4628
Rejestracja: 19 maja 2008, 16:04
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Puritan » 05 sie 2008, 19:44

'Wszyscy, którzy chcą żyć pobożnie w Chrystusie Jezusie, prześladowanie znosić będą. Ludzie zaś źli i oszuści coraz bardziej brnąć będą w zło, błądząc sami i drugich w błąd wprowadzając." (2 Tym 12-13)

Biblia mówi wyraźnie - każdy kto prowadzi święte życie będzie prześladowany. Ja jednak nie zauważyłem żeby Haereticus był prześladowany - raczej [..] - niepotrzebne skreśliłem - Eliasz
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 18:40 przez Puritan, łącznie zmieniany 1 raz.


Serdecznie zapraszam na nowe wpisy https://purytanin.wordpress.com/
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 05 sie 2008, 22:18

KAAN pisze:
Haereticus pisze:Tu nie chodzi o zbór - tu chodzi o ludzi z tego i innych for.
Eeeejjj Haereticusie, za bardzo ugrzązłeś w wirtualnym świecie, proponuję żebyś poszedł z powrotem do realu i dał sobie trochę luzu, za bardzo przejmujesz się tym co jest w necie. To naprawdę inny świat, jest tu wielu "virtualnych" chrześcijan, którzy przybierają inną skórkę niż na codzień. Idź do zboru i zacznij mieć społeczność z wierzącymi, bez społeczności uschniesz. Zwłaszcza teraz kiedy jesteś na początku swojej drogi z Bogiem. Wiem po sobie, wierz mi, jak będziesz się odcinał od zboru Bożego to uschniesz i będziesz wegetował duchowo a nie żył. Idź do zboru i wprost poproś braci o modlitwę i pomoc duchową, na pewno ci pomogą.
dokładnie!

Jakub 1:12


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 06 sie 2008, 09:20

A jeśli bycie w pokorze taką "szmatą do podłogi" przysporzy Chwałę Bogu? Sytuacji nie znam więc jest to raczej kwestia do zastanowienia się przez Ciebie.
Jeszcze specjalnie dla Ciebie Hae troszkę muzyki uwielbieniowej: Casting Crowns - Voice of Truth: http://www.youtube.com/watch?v=KwsvqVmFV6Y . Zaufaj Chrystusowi, Hae. Ja mam tylko krótki "staż", ale już wielokrotnie widziałem, że tam gdzie ja już nic uczynić nie mogę, gdzie skończyły się wszystkie dostępne wg. mnie możliwości -- właśnie tam objawia się Łaska Boża. Może nie zawsze jestem w stanie ją dojrzeć oraz zwykle nie wygląda tak jakbym ja chciał aby wyglądała ale zawsze tam jest, niezależnie od tego gdzie ja jestem i niezależnie od moich starań. Właśnie za to dziękuję Naszemu Ojcu.

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
piotrek-
Posty: 35
Rejestracja: 05 sie 2008, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: topsicret
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: piotrek- » 06 sie 2008, 11:53

a co ty się przejmujesz drugim kolesiem siedzącym za komputerem.olej to i czytaj te posty które ci odpowiadają. aha i oczywiście będę się jeszcze modlił za ciebie.

edit moderatora (fantomik): W słowie "które" mało który dyslektyk czyni błędy. Proponuję pisać z użyciem polskich znaków diakrytycznych -- to pomaga w ogromnym stopniu (przynajmniej wg. mnie); Polecam również zainstalowanie np. polskiej wersji przeglądarki Firefox, gdyż ma ona wbudowaną funkcję sprawdzania pisowni w tekstowych polach formularzy.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 12:35 przez piotrek-, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Riddick » 10 sie 2008, 23:28

Haereticus, nie załamuj sie, na pewno jest dla Ciebie miejsce w Kościele, ale potrzebujesz wiecej czasu aby je znaleźć, ale na pewno to miejsce jest, a Pan na pewno Ci je wskaże.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 11 sie 2008, 14:45

o tym czy jest dla kogos miejsce w Kosciele decyduje Bog, i to do Boga powinien sie udac kazdy kto nie ma pokoju
nie maja pokoju bezboznicy mowi Jahweh
i to wlasnie oddalenie od Boga i Jego obecnosci skutkuje brakiem rownowagi duchowej.
Kiedys jakies 18 lat temu ostatnio sam takowej doswiadczalem. Ale mimo to pamietam jak szmatlawe bylo to doznanie. Jednak poznanie Swietego uwalnia raz na zawsze od takich nieprzyjemnych stanow rozbicia. Pokoj Bozy ktory przewyzsza wszelki rozum zaczyna strzec wszystkich mysli i uczuc.
Nalezy z tym i z samym soba jako zrodlem wszelkich problemow przyjsc do Jezusa, a On da ukojenie. Czas zaprzestac wierzgac przeciwko oscieniowi a Pan Jezus da pokoj. Nalezy zakonczyc dzialania wojenne przeciwko Bogu i Bozym ludziom i uznac Boza przewage i Jego prawa we wszystkim i swoj brak praw w czymkolwiek a Pan Jezus uwolni i oswobodzi z pet grzechu i zakonczy sie brak pokoju.


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony
Obrazek
cms|skr328|PL50950Wroclaw68
Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2
Awatar użytkownika
moo.
Posty: 12
Rejestracja: 28 lip 2008, 12:24
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: moo. » 11 sie 2008, 22:49

Haereticus pisze:Tragedia... Już póltora miesiąca nie mam ani spokoju ani równowagi duchowej. Za to mam już naprawdę serdecznie dość - wszystkiego. moe nie ma dla mnie miejsca w Kościele?


Przyjacielu. Cialo Chrystusa to nie drewno i kamien. Krolestwo Boze objawia sie w milosci. Jesli posiadasz milosc i wiare to masz pelne prawo byc jego czescia. Tylko Ci, ktorym tej milosci brak, moga byc zmuszeni stac z boku - nie Ty.

'' Czy nie wiecie, że świątynią Boga jesteście, i że Duch Boga mieszka w was? Jeśli ktoś niszczy świątynię Boga, tego zniszczy Bóg, albowiem świątynia Boga jest święta, a wy nią jesteście. '' (1 Kor. 3.16,17)

W kazdej udrece mozesz zawolac do Boga, a on nigdy nie pozostaje obojetny na wolanie. Nigdy tez nie pozwoli, aby ktokolwiek niszczyl Jego swiatynie.

Nie badz jak ta zona Lota. Nie ogladaj sie wstecz, abys przypadkiem i ty nie zgorzal i nie stanal w bezruchu. Drewno i kamienie jest dla ludzi, a nie ludzie dla drewna i kamienia. Wspolnota jest po to by z nia wzrastac, nie po to aby razem z nia schodzic na dno. Jesli faktycznie nie czujesz sie w swojej, poszukaj innej, albo wykaz sie cierpliwoscia i poszukaj u siebie kogos kto cie podniesie. Watpie, aby bylo tak strasznie jak to obrazujesz. Napewno jest wsrod was wiele osob ktore ochocza pospiesza ci z pomoca. Tacy zawsze stoja w tyle, dlatego trudniej ich dostrzec.

Shalom! ;-)
Ostatnio zmieniony 11 sie 2008, 22:58 przez moo., łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
chrześcijanin
Posty: 3451
Rejestracja: 13 cze 2008, 20:24
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: okręgi niebiańskie Ef2:6
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: chrześcijanin » 12 sie 2008, 11:21

jesli ktos twierdzi ze nigdy nie prowadzil dzialan wojennych przeciwko Bogu, czyli ze nigdy nie zgrzeszyl - to zaprzecz Prawdzie Objawionej w Biblii
jesli mowimy ze nie zgrzeszylismy sami siebie zwodzimy i nie ma w nas slowa Jego
i brak slowa Bozego w nas zawsze skutkuje brakiem pokoju
nie maja pokoju bezboznicy mowi Jahweh


Wierz w Pana Jezusa Chrystusa a będziesz zbawiony

Obrazek

cms|skr328|PL50950Wroclaw68

Zapraszam 11-14 luty na wykłady Maxa Billetera na Śląsku LINK: http://skroc.pl/3fb2

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości