Szukam dziewczyny

Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 23 paź 2016, 18:56

Witam szukam miłej wrażliwej romantycznej uczuciowej czułej dziewczyny wiek do 28 wzrost do 160 Z Podkarpacia najlepiej z Rzeszowa Kościół Zielonoświątkowy lub Baptystów.Pozdrawiam :-)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Samolub » 23 paź 2016, 20:00

Podaj sieć telefonu jeszcze =D

nie za wysoka czasem?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Samolub » 23 paź 2016, 21:20

Jak masz numer z play to bedziesz mial dziewczynę bo jedna taka ma pakiet darmowych minut i szuka chłopaka z play poniżej 140 wzrostu. Jak masz z innej sieci to odpada

jeśli jestes z Rzeszowa i jestes Baptystą to odpada, bo ona szuka albo Baptysty z Przemyśla, a w przypadku Rzeszowa potrzebny jest Zielonoswiatkowiec =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: niebieska777 » 23 paź 2016, 23:45

a jak ma o 3 cm za dużo tu i ówdzie to gorsza jakaś...? nie liczy się przypadkiem to , co ma w głowie i w sercu..?


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 09:54

niebieska777 pisze:a jak ma o 3 cm za dużo tu i ówdzie to gorsza jakaś...? nie liczy się przypadkiem to , co ma w głowie i w sercu..?

Ja mam 163 więc szukam tak do 160 ale jak będzie miała 163 to też ok :-)


Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 09:57

Efendi pisze:Mam koleżanke ktora szuka chlopaka, ale z kosciola chrystusowego to odpada :( :D

A powaznie to predzej znajdziesz tu: http://www.chrzescijanskarandka.pl

Mam tam konto ale z podkarpacia to tam dużo nie mam a już nieaktualne wiesz dla mnie najważniejsze jest żeby była chrześcijanką :-)


Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 10:00

Samolub pisze:Jak masz numer z play to bedziesz mial dziewczynę bo jedna taka ma pakiet darmowych minut i szuka chłopaka z play poniżej 140 wzrostu. Jak masz z innej sieci to odpada

jeśli jestes z Rzeszowa i jestes Baptystą to odpada, bo ona szuka albo Baptysty z Przemyśla, a w przypadku Rzeszowa potrzebny jest Zielonoswiatkowiec =D

Hehe szczerze to nie przynależne jeszcze do żadnego kościoła ale mam poglądy biblijne dla tego chciałbym poznać dziewczynę która jest biblijnie wierząca no ja mam akurat 163 wzrostu :-) numer mam z play


Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 10:04

Efendi pisze:
Dawson05 pisze:Mam tam konto ale z podkarpacia to tam dużo nie mam a już nieaktualne wiesz dla mnie najważniejsze jest żeby była chrześcijanką :-)


A chrzescijanie to tylko w kosciele baptystow i KZ? :D

Oczywiście że nie tylko z racji że jestem z Rzeszowa to obracam się bardziej w KZ i Baptystów :-) Każdy kto wierzy w Jezusa Chrystusa i Przestrzega jego słowa jest Chrześcijaninem :-)


Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 10:06

Jest ciężko bo jest mało Protestantów w Polsce i ciężko znaleźć dziewczyne Biblijnie wierzącą :-)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Samolub » 24 paź 2016, 10:11

A jak bedzie miała wiecej to źle? =P

Czyli tylko Baptystów i Zielonych uznajesz za Chrześcijan? =D

nie obraź się że troche ten wątek uznajem za dziwny i Twoje myslenie, staram się tylko nakreślić to błędne myslenie, jeśli zakochasz się w Chrześcijańsce ze Szczecina czy Chin a bedziesz mieć do wyboru jeszcze Przemyślanke, Rzeszowiankę czy Mieleczczanke to chyba nie bedziesz się kierował kilometrami. Bo w sumie mógłbyś się także kierować pakietami w swojej sieci czy połączeniami komunikacyjnymi, ceną biletu, a to nie o to chodzi

zresztą związki zastępcze czy inne to jest jeden wielki błąd, lepiej niczego w przód nie zakładać

np spójrz na mnie, mam jakiś obraz ideału i moglbym nawet wymienić różne parametry, albo że lubię jak kobieta ma rude bądź pomarańczowe włosy, co nie znaczy wcale że każda ruda mi się podoba albo nie bedzie mi się podobać dziewczyna o blond czy brunatnych włosach.

Tak samo życzeniowo wolałbym aby kobieta byla wysoka np 180 a może i wiecej bo lepiej czuję się wśród ludzi podobnego wzrostu lub nawet wyższych. Ale przecież nie powiem że poszukuje żony która musi mieć conajmniej 180 bo to może się okazać bez znaczenia.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 10:18

Oj wcale nie uznaję tylko KZ i Baptystów za Chrześcijan a co do innego kryterium to chyba nie problem :-) ja osobiście bym się źle czuł gdyby dziewczyna była wyższa odemnie a co do odległości nie uznaję aż takich dalekich związków wiesz gdyby dziewczyna była z małopolski czy mazowieckiego to ok ale też bez przesady każdy ma inne podejście :-)


Mensun
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:43
wyznanie: Ateista
O mnie: przychodzę tutaj aby was nawracać.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Mensun » 24 paź 2016, 11:20

może wyjdź na podryw a nie szukasz dziewczyny na forum XDDd


Dawson05
Posty: 30
Rejestracja: 17 maja 2016, 17:17
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Dawson05 » 24 paź 2016, 11:22

Mensun pisze:może wyjdź na podryw a nie szukasz dziewczyny na forum XDDd

Dzięki za radę :-) tylko weź znajdź dziewczynę która jest biblijnie wierząca zwłaszcza w Rzeszowie :-)


Awatar użytkownika
Terebint
Posty: 1046
Rejestracja: 14 maja 2008, 08:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Słupsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Terebint » 24 paź 2016, 12:41

A sam to ile masz lat? Trzydzieści?


"Starannie zbadałem, co oznacza słowo heretyk i nie mogę stwierdzić, by oznaczało cokolwiek poza tym jednym: heretyk to człowiek, z którym się nie zgadzasz" - Sebastian Castellio
"Non clamor sed amor sonat in aure Dei" - "Nie krzyk, ale miłość dociera do uszu Boga"
"Człowiek który uwierzy, że jest ofiarą spisku zaczyna się zachowywać jak ofiara"
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Szukam dziewczyny

Postautor: Riddick » 27 paź 2016, 00:12

Kiedy trafiłem na inną ziemię w multiversum?


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem

Wróć do „Podkarpackie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości