openlp.org

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

openlp.org

Postautor: BelZedar » 09 gru 2008, 21:01

witam.
zna moze ktos program - openlp.org? jakby co to podaje link skad mozna go pobrac
http://www.mirrorservice.org/sites/down ... op/openlp/


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 09 gru 2008, 21:10

wszystko pieknie ladnie tylko zapomnialem napisac na czym polega problem(ik:)

prawdopodobnie tym programikiem mozna wyswietlac slajdy (teksty, foty) z projektora komputerowego - ot taki nieMicrosoftowy PowerPoint. zaraz po zainstalowaniu ma on jakas tam baze piesni i biblie (oczywiscie po angielsku). prawdopodobnie mozna dodawac swoje piesni - pytanie - JAK? dzieki za wszelaka pomoc.


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 09 gru 2008, 21:10

Dzięki za link! :-)

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 11 gru 2008, 20:39

szczerze mowiac nawet nie wiem jak dzialaja te programiki. wrzucilem kilka piosenek i... nie wiem co dalej.
probowalem na ekranie monitora wyswietlic tekst - i ani w gore ani w dol, tekst sie nie przewija, nie dalem rady wylaczyc - trzech kroli mi pomoglo:)
za wszelkie rady i porady dotyczace tego lub podobnych programow bede bardzo wdzieczny


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 29 gru 2008, 15:46

Orion. znasz obsługę tego programu OpenSong? właśnie go zainstalowałem i wydaje mi się bardziej skomplikowany niż openLP. ale może to tylko moje wrażenie?


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)

Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości