Dziwna sprawa. Ludzie maja tupet.

Biblie, słowniki i inne pomocne narzędzia.
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Dziwna sprawa. Ludzie maja tupet.

Postautor: Ferdek » 20 lut 2011, 13:38

Przedstawiam Wam treść maila, jakiego otrzymałem przed chwilką od forum@protestanci.info

Witaj Ferdek

Skrypt wykrył wielokrotną próbę błędnego logowania (10) na twoje konto, na PROTESTANCI i zablokował je czasowo w celach bezpieczeństwa. Konto będzie z powrotem aktywne Nie 20. Lut, 2011 13:51:45

Jeśli to nie Ty próbowałeś/aś się logować, skontaktuj się z administratorem i poinformuj go o zdarzeniu.


Z tego miejsca, chcę zgłosić ten fakt administracji forum.
Jak widać komuś nie pasi to co Ferdek ma do powiedzenia i próbuje coś zrobić, ale pamiętaj..., Pan Bóg Cię widzi!


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin
Awatar użytkownika
agnieszkas
Posty: 3602
Rejestracja: 04 kwie 2010, 15:55
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkas » 20 lut 2011, 13:45



Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; żyję więc już nie ja, ale żyje we mnie Chrystus; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze w Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za mnie.
(Gal.2,20)
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 20 lut 2011, 14:10

O dzieki. tez tak myślałem, ale pomyślałem tez, ze w razie czego jednak napisze o tym. dzieki.


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin

Wróć do „Narzędziownia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości