Piernikowe różności

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
wuka
Ostrzeżenia: 1
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: wuka » 10 sty 2018, 16:10

nadrozd pisze:Moja mama i zona sa nauczycielkami i ich dar napominania wygaldał by poprostu tak
Wuka i Wagda do konta ;)
i nie ciagnąc mi sie za warkoczyki..
:krzeslem: ..

Pawel upominal efezjan tak.....

Eph 4:1-3
(1) Proszę was tedy ja więzień w Panu, abyście chodzili tak, jako przystoi na powołanie, którem jesteście powołani; (2) Ze wszelaką pokorą i cichością, i z nieskwapliwością, znosząc jedni drugich w miłości, (3) Starając się, abyście zachowali jedność ducha w związce pokoju.

ale chyba nauczyciele sa w tym skuteczniejsi :)

Z całym szacunkiem, nadrozd, ale to nie jest takie proste. Dla uzdrowienia sytuacji proszę o zablokowanie konta, abym nie mogła nigdy więcej tu wchodzić. Daj mi jeden dzień na wysłanie pw do kogoś i ustalenie innej formy kontaktu niż przez forum.
Magdzie życzę jak najlepiej. Dojrzałości przede wszystkim.

"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo." W.Szekspir
Awatar użytkownika
nadrozd
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Kontaktowanie:

Postautor: nadrozd » 10 sty 2018, 20:56

Emmm ale ze co nie jest proste ?

Upominać ? CZy znosic z cichoscia i nieskawpliwościa jedni drugich ;)
co do znoszenia nie ma wyboru , trzeba by sie zamknac w 4 scianach i zdomu nie wychodzic.

co do strategi na atak słowny to jest kilka....
https://www.youtube.com/watch?v=jaxXYXCrGQA
tylko jasne ze to nie przychodzi samo z siebie..... i proste nie jest.
Możesz se poświczyc na forum :P Po to jest. W realu mozna by dostac odlamkiem.....

Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 sty 2018, 00:54

Kitka a skąd ty wiesz ze ja nigdy do kościoła nie chodziłam , byłam długie lata u adwentystów , potem w Radomiu kilka lat chodziła do Chrystusowego i na misjaę dla bezdomnych i zawsze jak się kogokolwiek napomina to reakcja taka sama , no nie aż taka chamska jak np Wuki że wyzywa od obrzydliwych ale ludzie nie słuchają i robia swoje co się z reszta xle kończy dla nich . Miałam włąśnie taki przypadek w Chrystusoweym , był jeden gościu co grał na gitarze w kosciele i prowadził grupę domową a do tego przychodził do fundacji na misje dla bezdomnych gdzie wyciągali z nałogów ludzi dawali pokój aż stana na nogi znajdą pracę i mieszkanie , Polski misjonarz jak amerykanie wyjechali na wakacje wyrzucił tego goscia żeby nie prowadził wykładów biblijnych i śpiewania a sprowadził swoją siostrę dwudziestolatkę wierzącą zeby to ona prowadziła nauczanie tych starych meneli ( pomysł poroniony) dziewczyna za młoda a zeby miała gdzie miszkać to wyrzucił z misji 2 nawróconych co sobie próbowali ułozyć zycie, skutek chłopaki się rozzjechali i znów zaczęli pić i sie szwendać . Ja właśnie napominałm tego misjonarza ze kobiety nie powinny nauczać ze ta dziewczyna nie powinna w ogóle z takimi facetami się zadawać ani nie jest dla nich autorytetem , no i oczywiscie on huzia na mnie jego żona też wywalili mnie z misji jak tego gościa co grał na gitarze ?( ja gotowałam zupę) i zaczęło sie xle dziać zawsze ludzi było pełno na ciepła herbate jedzenie a jak on rządził to 2-3 osoby przychodziły , ludzie uciekli, nikt ich nie słuchał. no i wrócili amerykanie i zrobili porzadek no ale dwóch facetów się zmarnowało , niestety a napominalam i uważasz Kitka że nie można wcale napominać jeśli się widzi jak ktoś coś złego robi lub pisze, dlaczego ty nie pisałaś wybranej jak wypisywała brednie Kubikowe, dlaczego jako chrześcijanka milczałaś jak nesto jawnie wysmiewał się z códów Jezusa i z ksiegi rodzaju , dla świetego spokoju i uprzejmosci każdy milczy zeby się nie wychylać , to nie jest postawa chrześcijańska , pewnie ze jest miło i wygodnie jeśli sie tak postępuje ale nikt nie myśli że są tu ludzie z zewnatrez co czytają takie rzeczy i mogą stracić wiarę a to ważniejsze niz wszelkie uprzejmosci zeby tej wiary nie stracili .Nie mozna egoistycznie siedzieć z załozonymi rękami jak ktoś obraża Słowo Boże , czy Jezusa, Ja inaczej myślę niz wy wiec dajcie sobie z tym juz spokój bo to nic nie zmieni nie będę nigdy milczeć jak ktoś będzie obrazał Boga albo jego słowo a ty Wuka nie szantazuj ze odejdziesz bo juz to robiłaś i nawet odeszłaś na luterańskie forum po to zeby wywalili andevi a to była szczera dziewczyna nieszcześliwa matka trojga niepełnosprawnych dzieci co jedyną rzecz co ci zrobiła to zaproponowała ze sie za ciebie pomodli . Teraz czepiasz się mnie za to ze skrytykowałam jedna twoją wypowiedź i wiem ze dopóki nie doprowadzisz do tego ze mnie wywalą z forum nie spoczniesz . Nie zapominaj ze cie znam od dawna i że czytałam co pisałaś do andevi na innym forum ona mi dała to przeczytać . Mozna robic wiele złego w bialych rękawiczkach uchodząc za skrzywdzoną , pomyśl sobie jak ty mnie nazwałaś a czy ja kiedyś napisałam cos takiego o tobie, ja odniosłam się do twojej wypowiedzi nie do ciebie personalnie, z resztą rób co chcesz bo widze ze co bym nie napisała to i tak grochem o ścianę.

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 12 sty 2018, 09:15

magda po co te wycieczki personalne w stosunku do wuki nic nie wnoszą dobrego ,ani pożytecznego na forum zakończ ten temat

Awatar użytkownika
magda
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 sty 2018, 11:18

Ja po prostu wyjaśniłam bo mnie bardzo dziwi taka wybuchowa reakcja na skrytykowanie jednej odpowiedzi taki wybuch nienawiści wyzwanie mnie od obrzydliwych itp dziwna sprawa bo sie to powtórzyło już kiedyś z kimś innym na tym forum , chciałam wyjaśnić ale nie mam chyba co wyjaśniać , nie z tą osobą . w ogóle przemyślałam tą sprawe i zeby nie komplikować zycia odejdę ja bo jej to forum jest potrzebne bardziej niz mnie , nie proponuję jej psychologa jak ona komuś tu na forum bo zawrze gniewem i pęknie , ja mam gdzie pisać na takie tematy , nazbierałam na facebooku znajomych tylko chrześcijan i nie mam problemu , wiec niech ona zostanie a ja sobie pójdę. Z resztą to forum jest pełne ateistów i jakiś tam wyznawców Kubika czy innych sekciarzy a skoro napominanie takich jest bardzo źle widziane to nie mam co tu robić bo nie umiem milczeć jak ktoś obraża i wyśmiewa Jezusa czy Pismo święte albo apostołów . Bawcie się dobrze

Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Noemi
Kontaktowanie:

Postautor: Noemi » 12 sty 2018, 11:37

nie ma powodu zebyś uciekała

Awatar użytkownika
magda
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 12 sty 2018, 11:47

Tak będzie po prostu lepiej dla wielu którzy nie lubią moich wypowiedzi chociaż staram się z Biblia w ręku. Nie ma o co kruszyć kopii nie będę ja bedzie ktoś inny , ja już wcześniej odeszłam to Zbyszek mnie ściągnął z powrotem do tematu płaskoziemnego żebym grała płaskoziemca bo nie było takowego w dyskusji na ten temat a ze lubie sobie jaja eobić to byłam płaskoziemcem ale tez zostałam tu znów bo jednak takie forum wciąga .

Awatar użytkownika
Yoko
Kontaktowanie:

Postautor: Yoko » 12 sty 2018, 16:25

Magdo, ja sie z tobą wiele razy nie zgadzam ale zawsze z zaciekawieniem czytam to, co piszesz, zastanawiam się nie raz nad odpowiedziami. Nie żyję z przekonaniem, że jestem nieomylna, lubie jak ludzie mają inne zdanie bo to poszerza horyzonty wiec brakowałoby mi jakbyś przestała pisać.

Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18
Awatar użytkownika
Efendi
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Kontaktowanie:

Postautor: Efendi » 13 sty 2018, 11:13

magda pisze:skoro napominanie takich jest bardzo źle widziane to nie mam co tu robić bo nie umiem milczeć

Skoro sama nie potrafisz przyajc napomienia to sie nei dziw :) Chcialabys innych pouczach i krytykowac a jak tobie ktos cos powie to wielce obrazona

Awatar użytkownika
magda
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 sty 2018, 00:10

Efendi jeszcze nigdy nie byłam obrażona i chyba mi się w ogóle taka rzecz nie zdarza , mnie nikt nie napomina oprócz KAANA czasem a częsc z was po prostu mnie obraża a nie napomina. Na razie dlaej pisze bo widzę że za bardzo się tu ci Kubikowi rozpanoszyli ze swoimi poglądami za duzo też działaja ateiści i po prostu mysle ze trzeba pisać a wolałabym już odejść . Po prostu szkoda mi że to forum tak kiedyś fajne juz jest opanowywane przez sekciarzy. A tobie powiem ze to ty jako protestant powinieneś napominac tych co wypisują głupoty ateistyczne i Kubikowe.

Awatar użytkownika
Pan Piernik
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Postautor: Pan Piernik » 15 sty 2018, 00:22

Magda

wyjaśnij mi proszę co to są poglądy "Kubikowe" - co to/kto to jest?

Naprawdę wiesz, w co wierzysz?
Awatar użytkownika
magda
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 sty 2018, 14:42

To są tacy którzy nie wierzą w cała Biblię i wybierają sobie co im odpowiada np ze ST tylko kawałki gdzie Bóg nie karze, nie grozi nie wpada w gniew itp a z nowego ubzdurali sobie ze Paweł nie jest apostołem i jest samozwańczy wiec odrzucają jego wszystkie listy a też Łukasza bo napisał dzieje i tam o powołaniu Pawła a przy okazji i Ewangelie Łukasza bo skoro Dzieje są fałszem to i cały Łukasz tez no tacy nawiedzeni , maja też poglad ze człowiek kazdy czy dobery czy zły np Hitler kazdy ma Boga w sercu i nie potrzebny Jezus pokuta ofiara a wystarczy wejrzec w siebie i tego Boga tam znaleźć i sie juz jest dzieckiem Bożym , To w skrócie poglądy i nauki Kubika ,które w ostatnich czasach rozkwitaja np na facebooku w filmach youtube i jak widać u nas na forum jest najazd Kubiczny.

Awatar użytkownika
Pan Piernik
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Kontaktowanie:

Postautor: Pan Piernik » 15 sty 2018, 14:49

Dziękuję za informacje.

Naprawdę wiesz, w co wierzysz?
Awatar użytkownika
Kitka
wyznanie: nie chce podawać
Kontaktowanie:

Postautor: Kitka » 15 sty 2018, 16:52

Magda, a skąd nazwa "Kubikowe", "Kubiczny"?

breath
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
O mnie: osiem lat temu nawrocenie i chrzest
Kontaktowanie:

Postautor: breath » 15 sty 2018, 18:54

Kitka pisze:Magda, a skąd nazwa "Kubikowe", "Kubiczny"?

To może ja odpowiem, skoro Magdy chwilowo nie ma na forum.Kubik to nazwisko. Henry lub Henryk Kubik, to mieszkający gdzieś zagranicą, nie pamiętam, może w Australii, zresztą to mało ważne, człowiek, który od wielu lat ma swoje forum, pseudo biblijne, na którym głosi właśnie te herezje, które opisała Magda.Publikował na nim swoją wersje Biblii, co i rusz usuwając z niej listy Pawła, potem ewangelię Łukasza oraz Dzieje Apostolskie.Dawno na to forum nie zaglądałam i nie zamierzam więcej, bo to trujące miejsce. Najsmutniejsze jest to, że ten człowiek miał, może nadal ma, liczne grono fanów, głównie młodych wiekiem, oraz tych poszukujących, już niezależnie od wieku, którzy mu przyklaskują i wręcz z ręki jedzą.

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”