projekt blue beam i sztuczne UFO

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

projekt blue beam i sztuczne UFO

Postautor: Ligia » 12 lis 2014, 12:48

https://www.youtube.com/watch?v=61Ij8JcrSGY

link magdy

Istnieje teoria, ze technologia blue beam posluzy do wykreowania sztucznej inwazji kosmitow (wtedy ludzkosc bedzie musiala sie zjednoczyc przeciwko wspolnym wrogom- i bedzie mozliwa konsolidacja pod przewodnictwem rzadu swiatowego)

A takze teoria, zakladajaca, ze projekt ten posluzy do wykazania, ze wszystkie religie sa jednym (falszywe objawienia).


Wiatr wieczorami niósłby po mieście
pieśni grane w dawnych wiekach.
Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,
za domem by szumiała rzeka.
Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,
mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.
Może i dobrze, że człowiek nie wie,
co go czeka.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 lis 2014, 13:17

Ludzie skąd u was tyle poderzliwości zawsze i wymyślanie teorii spiskowych. Przecież nie można cały czas żyć z podejrzliwością w stosunku do wszystkiego co sie rusza. Nie macie wrażenia, że tracicie przez to energie życiową na rozpracowywanie tych co to nowszych teorii? Technologia blue beam widziałem już w parku naukowo technologicznym. W tej chwili istnieje już technologia jeszcze nowocześniejsza gdzie nie jest potrzebny nawet ekran. Obraz pojawia sie na niewidzialnym dla oka strumieniu pary. Technologię tą wykorzystano na przykład na koncercie hip hopowym gdzie zaśpiewał holograficzny obraz 2paca


.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 12 lis 2014, 13:38

Liczy się ilość wyświetlonych reklam i ilość sprzedanych książek bo rynek chrześcijański jest dosyć spory. Może ktoś im nawet płaci za takie głupoty ale to nie jest ważne.

Szkoda, że chrześcijanie nie działają bardziej chociażby w prasie, nauce, polityce. Wówczas takie brednie by się tak szybko nie rozpowszechniały. Polecam sprawdzić źródło informacji za nim coś się puszcza dalej.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: projekt blue beam i sztuczne UFO

Postautor: Nick » 12 lis 2014, 13:58

Ligia pisze:
Istnieje teoria, ze technologia blue beam posluzy do wykreowania sztucznej inwazji kosmitow (wtedy ludzkosc bedzie musiala sie zjednoczyc przeciwko wspolnym wrogom- i bedzie mozliwa konsolidacja pod przewodnictwem rzadu swiatowego)

A takze teoria, zakladajaca, ze projekt ten posluzy do wykazania, ze wszystkie religie sa jednym (falszywe objawienia).


Osoby wymyslajace takie teorie maja niezly odlot, moglyby pisac scenariusze filmow SF :hypno:


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 12 lis 2014, 14:49

Istnieje teoria, ze technologia blue beam posluzy do wykreowania sztucznej inwazji kosmitow

A ja słyszałam o teorii, ze ta metoda sprawi, ze ludzie będą widzieć Jezus schodzącego z góry, a będzie to tylko projekcja ludzi antychrysta.
Nie mówię, ze w to wierzę, ale dobrze wiedzieć, że może tak być i to mnie mobilizuje do czujności. A jako że szatan jest ojcem kłamstwa i posunie się do takich czynów, które ludziom nawet nie śniły się, tym bardziej staram się wszystko badać.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 lis 2014, 14:55

A ekran będzie musiał być wielkości 100tys metrów kwadratowych, którego nikt nie zauważy :mrgreen:


.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 12 lis 2014, 15:36

Ekranu w ogóle być nie musi. Nowoczesna technologia na to pozwoli.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 12 lis 2014, 15:50

No to już nie będzie to "ta" metoda o której pisałaś wcześniej a inna... bezekranowa ;-) :-D


.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 12 lis 2014, 15:50

Małgorzata pisze:ale dobrze wiedzieć, że może tak być i to mnie mobilizuje do czujności. A jako że szatan jest ojcem kłamstwa i posunie się do takich czynów, które ludziom nawet nie śniły się, tym bardziej staram się wszystko badać.


Właśnie o to chodzi. Tez mam takie podejscie.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście

pieśni grane w dawnych wiekach.

Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,

za domem by szumiała rzeka.

Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,

mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.

Może i dobrze, że człowiek nie wie,

co go czeka.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 12 lis 2014, 18:24

Małgorzata pisze:A ja słyszałam o teorii, ze ta metoda sprawi, ze ludzie będą widzieć Jezus schodzącego z góry, a będzie to tylko projekcja ludzi antychrysta.
Nie mówię, ze w to wierzę, ale dobrze wiedzieć, że może tak być i to mnie mobilizuje do czujności.


Projekcja Jezusa... ok...
Mnie takie teorie do niczego pożytecznego nie mobilizują. Bo teoretycznie to można lub będzie stworzyć absolutnie wszystko, tylko nie dostrzegam sensu w WYMYŚLANIU BZDUR, jako możliwych scenariuszy przyszłości.
Utwierdzam się w przekonaniu, że grupa chrześcijańskich łowców spisków ma się dobrze i rośnie w siłę. W moim przekonaniu są to ludzie w pewnym stopniu upośledzeni umysłowo, tacy współcześni "prorocy" od czasów końca.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 12 lis 2014, 20:31

Nick pisze:łowców spisków

Ależ tu nie chodzi o łowienie spisków! Tu chodzi o świadomość potencjalnego zagrożenia.
Uważasz, ze to niemożliwe, żeby tak było? Szatanowi o to chodzi :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 12 lis 2014, 20:35

Ja nie jestem fanem "łowiectwa spisków" i zgłębiania tego, i robienie z tego czegoś w rodzaju "hobby" czy zakręconego sposobu na zapełnienie wolnego czasu, ale jest przecież napisane, że będą rzekome, fałszywe znaki i cuda aby zwieść i wybranych? Nic mnie nie zaskoczy. W dzisiejszych czasach można wszystko zrobić. Czy to z techniką, czy ze znajomościami (wśród demonów).


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: niebieska777 » 12 lis 2014, 21:11

ja mam takie podejście jak przedmówcy, lepiej wiedzieć, że coś takiego może być, nigdy nie wiadomo, oni są zdolni do wszsytkiego. Trzeba przede wszystkim badać Biblię, żeby poznać Prawdziwego Jezusa kiedy przyjdzie i odróżniać "podróbę"


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 12 lis 2014, 23:41

Cokolwiek by się nie stało dla nas rzeczywistością jest Jezus. Zamiast ostrzegać przed BLUBEAM czy B E A S T do nas należy to co Jezus polecił uczniom przed swoim odejściem. Tylko Ewangelia ratuje ludzi i ona daje mądrość i dary aby chronić kościół.

1 Korynt 1:18 - Albowiem mowa o krzyżu jest głupstwem dla tych, którzy giną, natomiast dla nas, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.

http://chcewierzyc.blogspot.com/
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 06:22

Małgorzata pisze:
Nick pisze:łowców spisków

Ależ tu nie chodzi o łowienie spisków! Tu chodzi o świadomość potencjalnego zagrożenia.
Uważasz, ze to niemożliwe, żeby tak było? Szatanowi o to chodzi :D


Po prostu hologram Jezusa schodzącego z góry- jako ZAGROŻENIE dla chrześcijan uważam za idiotyzm (chyba, że dla takich którzy nigdy biblii nie czytali). Podobnie z wieloma innymi wymyślanymi teoriami.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości