projekt blue beam i sztuczne UFO

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Sara
Posty: 1753
Rejestracja: 09 gru 2009, 10:10
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sara » 14 lis 2014, 14:42

Po prostu hologram Jezusa schodzącego z góry- jako ZAGROŻENIE dla chrześcijan uważam za idiotyzm (chyba, że dla takich którzy nigdy biblii nie czytali). Podobnie z wieloma innymi wymyślanymi teoriami


No nie wiem...Tzn. nie twierdzę, że ten projekt istnieje naprawdę, ale mogę sobie wyobrazić oszukane tłumy "chrześcijan" z różnistych zborów.
No bo jeśli chrześcijanie dzisiaj bez żadnych oporów przyjmują np. nauczania wg Murphy'ego (nie wiem, czy w pełni świadomie, ale to nie zmienia faktu, ze w to w i e r z ą), odchodzą od Słowa Bożego w każdym niemal zakresie (od formy po treść), nic im nie wadzi, "przyjmują" każdego (pobłażliwość wobec grzechu, niezrozumienie nauki o sprawiedliwości Bożej), a nawet powstają zbory dla homoseksualistów (których "Bóg kocha i rozumie", tylko ci wstrętni legaliści nie chcą tego pojąć) czy szkoły "prorockie" i "uzdrowieńcze"...
Skoro obłęd tych ludzi ma już taki zasięg, to łykną oni i Jezusa "hologramowego", antychrysta wezmą za zbawiciela, a jego obietnice (współgrające z ich cielesnymi pożądliwościami) za dobrą monetę...


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 14 lis 2014, 16:14

I tu się z tobą, Saro, zgadzam. :D


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 lis 2014, 21:51

Sara pisze:
Po prostu hologram Jezusa schodzącego z góry- jako ZAGROŻENIE dla chrześcijan uważam za idiotyzm (chyba, że dla takich którzy nigdy biblii nie czytali). Podobnie z wieloma innymi wymyślanymi teoriami


No nie wiem...Tzn. nie twierdzę, że ten projekt istnieje naprawdę, ale mogę sobie wyobrazić oszukane tłumy "chrześcijan" z różnistych zborów.


Sara pierwszym zdaniem sprawiasz wrażenie polemiki ze mną, a w kolejnym przyznajesz mi rację :D


Sara
Posty: 1753
Rejestracja: 09 gru 2009, 10:10
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sara » 15 lis 2014, 09:36

Chcesz dać mi do zrozumienia, że dzielisz chrześcijan na tych, którzy faktycznie idą za Jezusem w Duchu i prawdzie i na tych,którzy jedynie mają imię, że żyją, a są umarli...? Bo ja właśnie tak to widzę.
I niestety myślę, że dzisiaj doskonała większość Kośćiołów(Babtystyczny, Chrystusowy, Zielonoświątkowy, Boży w Chrystusie, Spichlerz itp.) jest przygotowywana na największe zwiedzenie w historii ludzkości. Dlatego napisałam, że mogę sobie wyobrazić oszukane tłumy "chrześcijan", w odróżnieniu od malutkiej garstki wierzących,których ci "chrześcijanie" będą nawet prześladować...
I niestety czytanie Biblii wcale niektórym nie pomaga. Znam całe masy ludzi czytających Biblię...ba, mających się za nauczycieli Słowa, a niewidzących żadnego zagrożenia ze strony takich zwodzicieli, jak Rick Warren na przykład.

A tak przy okazji- do którego zboru teraz uczęszczasz (o ile w ogóle)? Możesz wymienić ze dwóch nauczycieli Słowa, których cenisz? No i czekam, aż się ujawnisz na prive'a..(obiecałeś, że to "później" zrobisz.)Bo Ty wiesz, z kim rozmawiasz, a ja nie.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości