Merytorycznie o imigrantach

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Merytorycznie o imigrantach

Postautor: Ian » 06 wrz 2015, 14:33

Hej, chciałbym podzielić się programem z Polsatu "Tak czy Nie". Miriam Shaded, prezes fundacji Estera i Robert Winnicki prezes (?) Ruchu Narodowego przedstawiają sensowne i logiczne stanowisko jakie powinna zająć Polska odpowiednio argumentując. Ja zgadzam się w 100% z ich zdaniem, a jakie jest wasze stanowisko?

Link do nagrania:
https://www.youtube.com/watch?v=-JuVJZ4KYoo


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 06 wrz 2015, 15:17

2Ch 19:2 bw "stanął przed nim jasnowidz Jehu, syn Chananiego, i rzekł do króla Jehoszafata: Czy musiałeś pomagać bezbożnemu i okazywać miłość tym, którzy nienawidzą Pana? Przez to ciąży na tobie gniew Pana."

oto tekst biblijny dla wszystkich, ktorzy w swoim skrzywionym pojeciu o milosci chca pomagac wdzierajacym sie do Europy muzulmanom.Należy pomc chrześcijanom , wpuszczenie islamistów do Jakiegos kraju europejskiego kończy się tak jak w krajach co już ich mają, nie nalezy wpuszczać zła. Poza tym sa kraje muzułmańskie w których nie ma wojny niech emigrują tam. Dlaczego nie chcą? a no bo maja interes w Europie a jaki to sie domyślić łatwo. Poza tym ze przyjecie jednego muzułmanina skutkuje w końcu przyjeciem 20 lub wiecej bo potem w ramach łączenia rodzin oni sprowadzą 20-30 innych niby z rodziny a często tylko o tym samym nazwisku. Owszem my emigrowaliśmy ale nie byliśmy takim zagrozeniem dla innych krajów. W tym wypadku jest to bardzo niebezpieczne.

Tylko chrześcijan ani jednego muzułmanina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

, trzeba uczyć sie na cudzych błędach , zanim zaczniecie głosowac za wpuszczeniem islamistów to zobaczcie jak to wygląda w krajach które ich wpuściły , obadajcie to a potem głosujcie https://www.youtube.com/results... . Ja to jestem nawet za wyrzuceniem z Europy muzułmanów nawet rodzimych te dziewuchy co to w Warszawie przy 35 stopniach celsiusza maja łby okręcone chustami tez WON !!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 06 wrz 2015, 15:40 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 06 wrz 2015, 15:21

Polityka UE nie ma w sobie wartości chrześcijańskich, dlatego jest, jak jest.


.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 06 wrz 2015, 17:21

Obecni imigranci nie są imigrantami wojennymi (prawnie brak pośród nich kobiet i starców). To młodzi mężczyźni w przedziale wiekowym 25-30 lat. To wojownicy islamu, którzy będą żyć na koszt wroga, a po pewnym czasie na rozkaz zaatakują.

Warto posłuchać co mówi ten muzułmanin... https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 06 wrz 2015, 21:29

Moje zdanie:
- przyjąć chrześcijan z Syrii i Iraku,
- przyjąć ateistów z Syrii i Iraku,
- przyjąć agnostyków z Syrii i Iraku,
- przyjąć wszelkich pozostałych niemuzułmanów z Syrii i Iraku,
- przyjąć Ukraińców,
- nie przyjmować żadnych muzułmanów, skądkolwiek są.

Uzasadnienie, zwłaszcza w kwestii ostatniego myślnika: LINK nr 1, LINK nr 2.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 06 wrz 2015, 23:53

To nie emigracja a INWAZJA Nazywajmy rzeczy po imieniu

Obrazek


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 07 wrz 2015, 00:17

A ja uslyszalam,ze jestem: dewotka,syjonistka,faszystka zmanipulowana przez katolickich oszolomow,
i gorsze poglady mam niz korwin mikke, wstyd miec taka matke...
A cala ta tyrade uslyszalam po takich slowach wypowiedzianych przeze mnie:
to jest inwazja a nie emigracja. Chcialam temat rozwinac i wyrazic swoje obawy,
ale nie mialam szansy. Tak mnie to zabolalo,ze od piatku wlasciwie w ogole nie moge sie pozbierac.
I oczywiscie moja cholerna chrzescijanska wiara zostala w twarz rzucona.
Nie wiem,jak mam z tym dalej zyc.
:-|


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 07 wrz 2015, 00:29

kontousunięte1 pisze:A ja uslyszalam,ze jestem: dewotka,syjonistka,faszystka zmanipulowana przez katolickich oszolomow,
i gorsze poglady mam niz korwin mikke, wstyd miec taka matke...
A cala ta tyrade uslyszalam po takich slowach wypowiedzianych przeze mnie:
to jest inwazja a nie emigracja. Chcialam temat rozwinac i wyrazic swoje obawy,
ale nie mialam szansy. Tak mnie to zabolalo,ze od piatku wlasciwie w ogole nie moge sie pozbierac.
I oczywiscie moja cholerna chrzescijanska wiara zostala w twarz rzucona.
Nie wiem,jak mam z tym dalej zyc.
:-|

I syn to powiedział? Smutno w takim razie... :( Jedyne, co mogę mu polecić to ten filmik na otrząśnięcie się: LINK.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
fauxpas
Posty: 3132
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:26
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fauxpas » 07 wrz 2015, 01:02

Dragonarze, co powinniśmy zatem zrobić z muzułmańskimi uchodźcami?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 07 wrz 2015, 08:52

Ja zgadzam się z takim stanowiskiem

Obrazek


.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 07 wrz 2015, 09:10

A my zamiast debatować działamy w sprowadzaniu chrześcijan do Polski i odmawiamy współpracy w celu sprowadzania kogokolwiek innego. Władze polskie się z nami zgadzają bo zapychamy pulę uchodźców chrześcijanami wypychając w ten sposób islam.
Mój zbór przygarnął jedną rodzinę, druga przyjedzie w środę. Mamy z Syryjczykami bardzo dobrą społeczność i oni czują się jak w rodzinie. W przyszłości zwrócę się do was o pomoc w organizowaniu miejsc dla chrześcijan w społecznościach chrześcijańskich, na razie muszę skonsultować się z pewnymi osobami.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 07 wrz 2015, 14:03

fauxpas -
fauxpas pisze:Dragonarze, co powinniśmy zatem zrobić z muzułmańskimi uchodźcami?

Powinni ich przyjąć bracia w wierze, a więc bogate kraje islamskie z Zatoki Perskiej. Nie doszłoby wtedy do starcia kultur i uniknęlibyśmy wielu problemów. Problem w tym, że islamskie kraje rządzone są przez egoistów i nie chcą tam nawet imigrantów własnego wyznania, jeżeli ich przyjęcie wiązałoby się z jakimikolwiek trudnościami. Nie mam nic przeciwko pomocy humanitarnej wobec muzułmanów, jednak w życiu nie powinniśmy pozwolić im zamieszkać na terenie Europy.

KAAN -
KAAN pisze:A my zamiast debatować działamy w sprowadzaniu chrześcijan do Polski i odmawiamy współpracy w celu sprowadzania kogokolwiek innego. Władze polskie się z nami zgadzają bo zapychamy pulę uchodźców chrześcijanami wypychając w ten sposób islam.

Zdecydowanie pochwalam, świetne rozwiązanie! :thumbup:


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
fauxpas
Posty: 3132
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:26
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fauxpas » 07 wrz 2015, 15:27

Dragonarze, zgadzam się, że "powinni" to zrobić ich bracia w wierze, ale jako że nie robią, a ci i tak już do nas przyszli, to czy mamy teraz ich odsyłać?


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 07 wrz 2015, 16:11

fauxpas pisze:Dragonarze, zgadzam się, że "powinni" to zrobić ich bracia w wierze, ale jako że nie robią, a ci i tak już do nas przyszli, to czy mamy teraz ich odsyłać?

Przede wszystkim należy zamknąć granice przed kolejnymi falami imigrantów, aby kolejni nawet nie próbowali przychodzić. Dalej - należy zastosować taktykę, o której pisał KAAN - zgodzić się na imigrantów, ale przyjąć tylu chrześcijan i ogólnie niemuzułmanów, aby nie wciśnięto nam wyznawców islamu. Natomiast konkretnego rozwiązania co do tych imigrantów, którzy już przyszli, nie przedstawię.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: KAAN » 07 wrz 2015, 16:24

Z tymi, którzy do nas już przyjechali nie ma absolutnie żadnego problemu bo albo się zaaklimatyzowali, albo zwiali do Niemiec.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość