...babcia sie nie dała przewrócic

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: nadrozd » 14 lut 2016, 16:55

@Kamizon dalem twój filmik niechcacy na FB na 30 sekund i dostałem odrazu Lajki ;)

Wiekszość moich znajomych jest zacietymi fanami street fightera, w firmie nawet mieliśmy kiedyś zawpody........ przegrałem z dziewczyną (programistka) :nerwus:

Zastanawiam sie jak patrze na ten film dlaczego ludzie religijni sa niestety czesto tak ...... gupi.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Kamilzon » 14 lut 2016, 22:19

@nadrozd Ja za to jestem fanem chyba największej konkurencji dla SF, czyli Mortal Kombat. Raz jak mój przyjaciel przyszedł pierwszy raz w życiu chyba wziął pada od PS2 w ręce i mnie rozwalił. Byłem z szokowany :D

A co do naiwności ludzi, po prostu ludzie już tacy są lubią show ;)


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: polk » 14 lut 2016, 23:00

Czy ogladajac ten filmik nie wydaje sie wam, ze z zielonymi cos jest nie tak?


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: konto skasowane » 15 lut 2016, 07:30

Jakbyś nie zauważył, ale w kościele katolickim jest dokładnie tak samo, więc nie trolluj przeciwko jednemu wyznaniu bo zauważyłem że u ciebie to norma.


.
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Psrus » 15 lut 2016, 10:14

Widziałem tego typu rzeczy na żywo w jednym ze zborów. Gość zza oceanu zrobił toronto blessing ku wielkiej uciesze zboru i pastora, jedna osoba padła, drugą szarpało, trzecią pchało i coś miało z niej "wyjść", a facio wykorzystywał przez całe nabożeństwo najzwyklejsze triki hipnozy, pod której wpływem ja poczułem, że też się znalazłem. A potem sie wydawało że tu nie boli, że tu mrowi, etc. nad jedną osobą uzdrowiciel spędził dużo czasu bo ból nie chciał minąć, nie wiem w końcu czy minął, ale wiem że na następny dzień dostałem smsa żeby się modlić bo kilka osób jest chorych, jedna nie jest w stanie wstać z łóżka z powodu bólu...


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: niebieska777 » 15 lut 2016, 11:06

nigdy w KZ ani KCHB ani CHWZ nic takiego jak z filmu w temacie nie widziałam.
I nie sądze żeby w tych zborach gdzie byłam chcieli kiedykolwiek tak robić.
MOdlitwa i nałożenie rąk. na ramiona, na czoło też, ale delikatnie. bez cyrków.


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Samolub » 15 lut 2016, 13:43

Efendi pisze:Tyle ze na tym filmie to nawet KZ nie jest :) (to do polka)

Zreszta dla niego chyba z wszystkimi jest cos nie tak. Z zielonymi i baptystami na czele :rotfl:



Ogolnie wiele dziwnych rzeczy widziałem u Ewangelików też polk, mogę wchodzic w szczegoly ale to nie ma zwiazku ze Zborem pojedyncze przypadki

Ja nie rozumiem jak można ulec Torronto Blessing, chyba są ludzie podatni i nie podatni. Mozna takie same uczucia powodowac porazeniem elektrycznym, kopem z pol obrotu, biciem patelnią po głowie (Torronto Blessing) dziwi kogoś że ludzie lamia sobie konczyny, tłucza sie, dostaja wstrzasow mozgu =D


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: nadrozd » 15 lut 2016, 19:33

moim zdaniem kościól instytucjonalny ak by sie nie nazywał jest dziwny i odwala ....czasem fuszerke.

Po to w listach do kościołów jest nakaz ' nawróc sie bo zdmuchne świecznik' bo kościoły sa wezwane do nawrócenia do reformacji do odnowy czyli powrotu to pierwotnej miłości......Jak ktoś twierdzi ze on i jego zgromadzenie nie potrzebuje sie nawracac to poprostu bibli nie przeczytał i jest na drodze w dół..... Jedyna róznica to stopień naslenia zwiedzenia a nie pytanie czy Tak czy nie i udawanie ze wszystko super. Myslenie że Nasz zbór jako jedyny nie zaostał poddany próbie i nie bedzie poddany bo juz jesteśmy the best... jest dość niebezboeczne.

Mnie cieszy ze w POlsce sa takie Pani konserwatywne jak na tym filmiku i nie daja sie :thumbup:
Poprostu ta Pani bardzoi wiele sympati jakoś wzbudza....... przynajmniej u mnie.
I fajnie ze sie nie daje na ziemie powalic czego sobie i Wam życzę..... to takiego oporu wobec głupoty 'namaszcznych szarlatanów' i szczerosci i naturalności.

A nie postawy biernej miernej ale wiernej.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: polk » 16 lut 2016, 15:45

Efendi pisze:Tyle ze na tym filmie to nawet KZ nie jest :) (to do polka)

Zreszta dla niego chyba z wszystkimi jest cos nie tak. Z zielonymi i baptystami na czele :rotfl:


Dobry żart :)
Z baptystami nie mam problemu.
A to, że zielonym zdarza się odlecieć jak np. w Toronto albo Nigerii gdzie dzieci są przepędzane jako opętane, to inna sprawa.


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: polk » 16 lut 2016, 15:52

Nie mylę


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Samolub » 16 lut 2016, 21:28

Zielonoswiatkowcy sa okey, problem jest z tymi ktorzy na logo bazuja i jakieś herezje glosza, ale Zieloniswiatkowcami nie sa. Sepy sie zlecialy bo były jakieś luki, chociaż charakter organizacyjny daje wiele mozliwosci to tez jest zagrozeniem jesli lokalny przywodca ma odchyły.

Zobaczymy z czasem jak to bedzie
Od 91 roku Zieloni w Polsce sie potroili, maja duze mozliwosci Ewangelizacyjne, a Zborow jak na dość skromną liczbe wiernych dużą. Puki co jeśli chodzi o Ewangelie w Polsce sa jedynym Zborem ktory może zmienic tendencje laictzacjii czy niekorzystnego bilansu Protestanci vs Katolicyzm

Szkoda że inne Zbory ograniczaja sie do dialogu z KRK a nie Ewangelizuja. Baptyści sa mniej ekumeniczni i notuja spory wzrost. Ekumenia nic nie daje. Gdyby KEA wyszedl z ekumeni i zaczal prawdziwa Ewangelizacje na ulicach z innymi Protestantami, bo tu mozna wspolnie to jest szansa uratowac Polske od laicyzacjii i jest szansa na wzrost pokazny

Wiec ja tego nie rozumiem...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Samolub » 16 lut 2016, 21:50

Tak, ja to wiem

Bardziej otwarci, Luteranie, Metodysci czy Kalwini sa zachowawczy
Ewangelizacja jest ciekawą przygoda i zachęcam gorąco


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Samolub » 19 lut 2016, 21:14

Polk skad ta nienawisc do Zielonoswiatkowcow?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: polk » 19 lut 2016, 23:15

Samolub wyhamuj troche, jaka nienawiść?!


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Jerzy S. » 29 sty 2017, 15:05

nadrozd pisze:moim zdaniem kościól instytucjonalny ak by sie nie nazywał jest dziwny i odwala ....czasem fuszerke.

Po to w listach do kościołów jest nakaz ' nawróc sie bo zdmuchne świecznik' bo kościoły sa wezwane do nawrócenia do reformacji do odnowy czyli powrotu to pierwotnej miłości......Jak ktoś twierdzi ze on i jego zgromadzenie nie potrzebuje sie nawracac to poprostu bibli nie przeczytał i jest na drodze w dół..... Jedyna róznica to stopień naslenia zwiedzenia a nie pytanie czy Tak czy nie i udawanie ze wszystko super. Myslenie że Nasz zbór jako jedyny nie zaostał poddany próbie i nie bedzie poddany bo juz jesteśmy the best... jest dość niebezboeczne.

Mnie cieszy ze w POlsce sa takie Pani konserwatywne jak na tym filmiku i nie daja sie :thumbup:


PRZEPRASZAM ŻE odgrzewam trochę starą dyskusję.
Na końcu wyjaśnię dlaczego tak sie stało.
W cytacie który przytoczyłem z nadrozda jest zawarte to co najbardziej mnie interesuje. I w tym chciał bym współpracować więc proszę o listy na priv..
Jak widzę na tym forum padło już sporo dobrych argumentów przeciw popychaniu ku upadkowi albo upadaniu bo ktoś machnął białą marynarką.
Dlatego nie chcę pisać tego samego co inni ale cos z moich własnych doświadczeń, które nie są jeszcze powszechnmie znane.
Użyję przeklejenia z dyskusji na innym forum:

" W uzupełnieniu tematu jeszcze jedno bardzo ważne świadectwo głównie dla Jerzy M(...) i Jarosław K(...) Okolo roku 1999 jeden z braci zaprosił mnie na zgromadzenie prowadzone przez nowego misjonarza w Warszawie. Poszedłem. Było fajnie i przypominało mi to stary dobry Kościół ale pewne rzeczy mnie smieszyły może dlatego że prowadzącymi byli Brazylijczycy. Pastor Andre Kosvoski był na tej misji wraz z rodziną. Zauważyłem ze to Kosciół o charakterze charyzmatycznym. Postanowiłem więc poddać go próbie od razu i poszedłem do niego do domu zapytać czy jak oni usługują to ktos w czasie modlitwy upada na podłogę. Postanowiłem o to zapytac bo gdyby odpowiedział że tak, to bym wiecej tam nie przychodził. Bedąc juz u niego w domu pytam: "- Czy zdarza sie jak sie modlicie o kogoś to on upada? - A tak, tak, tak, tak, tak! - Jakto? To co to waszym zdaniem oznacza? - A, jak sie modlimy a jest diabeł to musi upaść. Diabeł nie ustoi! Upadnie! - Słucham? Nie rozumiem. - A no widzisz to jest tak: jak ktos ma Ducha Swietego to nie upada. Dlaczego by miał upaśc? Przeciez ma Ducha Swietego. Ale jak jast ktos kto ma demona i my nałozymy rece to zaraz upadnie. Diabeł nie wytrzyma! Upadnie!" W tym dniu o sprawie upadania dowiedziałem sie cos wiecej. Zrozumiałem o co chodzi. Potem przyszedł dzień kiedy przyjechał misjonarz Francesco. Byłem bardzo zmartwiony tym, że na nasze zgromadzenie przyszłt trzy kobiety z pewnej grupy pozostałej po rozpadzie Centrum Biblijnego JJP. Od pewnego czasu przychodziły i modliły sie i głośno śpiewały. Kiedy one spiewały ja czułem sie przygwożdżony jakimś złym duchem. Wiedzielismy że z nimi jest nie dobrze ale wyczekiwalismy na moment aby w tej sprawie jakoś podziałać. Nabozeństwo sie rozpoczeło a ja widze jak wchodzą spóźnione te trzy kobiety. Przechodza koło mnie a Bóg daje mi wyraźnie widzieć darem: pierwsza z nich lekko zniewolona złym duchem, druga normalna, trzecia bardzo silnie zniewolona. Usiadły. A ja modle sie w duchu: Panie uczyn cos bo inaczej to kolejne nabożeństwo będzie zmarnowane! Mówca zaczął mówic wspaniałe świadectwo i przedstawiać Jezusa. Po nabożeństwie powiedział że kto chce to on sie pomodli o nich z pomazaniem olejkiem. Każdy chciał około 15 osób. Ustawili sie w półkole a on po kolei pomazywał czoło człowieka i krótko sie modlił z nałożeniem rak. Po czym przechodził do nastepnej osoby. Nikt nie upadal. Aż podszedł do jednej z tych trzech kobiet, którą ja widziałem jako normalna. Zrobił to samo, ona moze cos odczuła ale nie upada. Wszystko normalnie. Potem podchodzi do nastepnej. Potem podchodzi do tej którą moim darem widziałem jako silnie zniewoloną przez złego ducha. W tym momencie chciałem szepnąc na ucho bratu Kozłowskiemu co mi Bóg o niej powiedział ale myslę sobie, przeciez nie bede ich pouczał niech robia po swojemu. Francesco umoczył palec w olejku i dotknął nim czoła tej kobiety. Ona natychmiast upadła na podłoge. (bez żadnej modlitwy, bez nałożenia rąk, bez popychania, nikt jej nie złapał bo sie nikt nie spodziawał) Wtedy Francesco oddał buteleczke Kozłowskiemu, pochylił sie nad nią i zaczął wypedzać z niej demona. Gdy wypowiadał słowa egzorcyzmu ona nagle drgnęła zaczęła lekko wić sie po podłodze i chrząkac jakby cos wyksztusiwała. Nikt jej nie dotykał. Nikt z nia nie rozmawiał. W pewnym momencie ona ockneła sie ze zdziwieniem co sie z nia działo. Francesko poprosił ja aby ja podniesli i teraz połozył na niej rece i długo sie modlił. Ami w czasie tej modlitwy ani potem juz nie upadła. Potem zaczął podchodzic do nastepnych. W końcu podszedł do tej kobiety, którą mój dar Ducha pokazał mi jako lekko zniewolona przez złego ducha. Posmarował ja olejkiem. Nie upadła. Potem położył jej ręke na głowie a ona momentalnie zaczyna sie wic jakby była z gumy i miała zaraz upasc. Wtedy Francesco chwycił ja oboma rekami aby nie upadła i potem lewa reka ja trzymał a prawą z palcem wskazujacym wyciagnał w jej stronę i krzyknał wyjdź szatanie! wyjdź! wyjdź!. Po tym egzorcyźmie wypuścił ją sprawdzajac czy może samodzielnie stać. Gdy sie przekonał że tak, położył na nią rece i długo sie o nie modlił. Ona juz sie nie chwiała i nie upadła. Po tym wydarzeniu moja zona powiedziała do Kozłowskiego: "gdyby ta kobieta dzis tu nie upadła to ja bym więcej do was nie przyszła bo uznała bym was z kłamców. A ja im powiedziałem żeby teraz wyjasnili tym kobietom co z nimi sie działo i o co musiał sie modlic i oni oczywiście to zrobili. Dwie z tych kobiet powątpiewały, czy aby napewno maja racje bo przeciez one juz od pewnego czasu chodzą do koscioła (do tej grupy). A ta trzecia, którą widziałem darem jako normalną mówi do nich: - No ale wiecie, przeciez powinniście posłuchać co druga strona ma do powiedzenie. Wiec one słuchały dalej. /////// Tak jak widzicie są ładne teorie ale jest też praktyka. To co widziałem pokrywa sie z najstarszymi nawet przewodnikami do egzorcyzmowania. I z Pismem. Toteż jeśli ktoś po przeczytaniu tych dwóch moich powyższych swiadectw by mówił nadal, że dzisiaj nie ma uwalnian od demonów, uzdrowień i innych znaków towarzyszacych Ewangelii a to co widziałem ja i świadkowie to była halucynacja, to ja mu odpowiem: - mów to tym co nie wiedza bo ja wiem i mnie nie przekonasz. Tak jak nie przekonasz mnie że nie istnieje Pałac Kultury. ////// Piszę to nie poto aby sie wywyższyć, dostarczyc rozrywki albo kogoś wysmiać. Pisze to abyście wiedzieli że moge w pewnych sprawach na których się znam pomóc. Tylko Mocą Bożą zwalczymy moc złego. A to że niektórzy mylą jedno z drugim....? Tak, to się zdarza i właśnie Bóg wyposarzył mnie abym w takich sprawach pomagał. Jestem gotów.
Lubię to! · Odpowiedz · 23 grudzień 2016 o 15:58"
"Moja praktyka 25 lat ponad i mocniejszych ode mnie mówi: 1/ gdy usługuje prawdziwy sługa Bozy upadają tylko ludzie zdemonizowani (czasem ciężko chorzy) ale nigdy nawrócone dziecko Boze
2/ gdy usługuje fałszywy sługa Bozy upadają nieodrodzeni i słabo utwierdzeni w wierze i prawie nigdy dziecko Boże z którym jest wszystko w pożądku (chyba że jest popchnięte)."
P.S.
DLACZEGO PISZĘ W TEJ STAREJ DYSKUSJI:
Nawiasem mówiac, nie jest tak strasznie stara ale za to temat jest wciąż aktualny.
Mieszkam aktualnie w Londynie i na jednej ze stron internetowych znalazłem anons spotkania pt. "Warsztaty prorockie z Ryszardem Krzywym" Zadałem na tym forum pytania pastorowi, który to reklamował ale nie dostałem odpowiedzi. W jednym z kazań tego pana pastora R. Krzywego usłyczałem że Beny Hinn jest od Boga i jest namaszczony a jedynie jest niedoskonały. Słyszałem o tym p. Krzywym, że prorokuje o ludziach na temat ich życia np. "ty manipulujesz, jestes tak a i taka" "a ty to masz taki a taki problem" itp.. To co to Duch świety nie powiedział mu prawdy o Benny Hinnie? Jedyna jego wadą zdaniem pastora jest to że Benny Hinn poządał nowego własnego odrzutowca Boening z powodu, że ten który miał był już stary. Ja bym był za daniem dwóch odrzutowców i jeszcze pociąg Pendolino kaznodziei który jest tego godzien. Ale cóż ja mogę. I dlatego największy charyzmatyk z jakim współpracowałem nie miał nawet samochodu i do potrzebujacych dojeżdżał autobusem.
Przypomniałem sobie - a może sie myle - ze na forum Protestanci był poruszany temat związany z R. Krzywym.
Jednak nie mogę go znaleźć, więc przegladam inne podobne tematy.
Czy ktoś z was mógł by mi pomóc odnaleźć dyskusje o słuzbie proroczej pastora Ryszarda Krzywego?
P.S. 2
Przeglądając strony brytyjskich zborów polskojęzycznych zauważyłem, że prawie wszystkie są zanieczyszczone dźumą haginizmu. Zapraszaja dziwnych ludzi a nawet bardzo szkodliwych.
Załamałem sie po raz kolejny...
Ale postanowiłem wbrew nadziei ożywić w sobie resztkę nadziei że ta sytuacja może się kiedyś zmienić.
Chciał bym poznać ludzi, którzy chcieli by odnowić stary prawidłowy Kościół w Polsce i reszcie Europy.
Skutecznie przeciwstawić sie i oczyścić zbory z haginizmu.
Zainicjować może nowe ruchy i zbory.
Zapraszam do pisania do mnie na priv..
Jednak proszę aby w tej sprawie nie kontaktowały sie ze mna osoby, które wyznaja dogmat, że dary duchowe przeminęły wraz ze śmiercia Apostoła Jana.
Tylko moca Bożą możemy pokonać moc Szatana.
Rozwój Kościoła bez posiłkowania sie służba prawdziwymi charyzmatami to utopia.
Piszę to aby zaoszczędzic mój czas i przede wszystkim ICH CZAS. Bo co tam ja się liczę.
Pośmiewiskiem byłem i pośmiewiskiem będe.
Jednak to co dzięki Bogu już wiem, to już nie przestane wiedzieć. To sie nie odstanie.
Z Bogiem.
Błogosławieństwa Bożego w Nowym 2017 Roku życze!


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości