...babcia sie nie dała przewrócic

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: christianinroman » 29 sty 2017, 18:18

Witaj Bracie Jerzy S. Tylko raz widziałem na pewnym nabożeństwie ( a było to chyba 18 lat temu ) jak podczas modlitwy pastora o uwolnienie od demonów z jednego człowieka, upadł on do tyłu ale dwie osoby za nim stojące uchroniły go od padnięcia na podłogę. Byłem tam pierwszy i ostatni raz.
Pastor Krzywy jest zapraszany na konferencje uwolnienia i znam osobiście ludzi, którzy brali udział w ,, uwalnianiu " wierzących od demonów.
Pozdrawiam, Roman z Polanicy Zdrój( Wrocławia )


Jerzy S.
Posty: 69
Rejestracja: 07 sie 2016, 23:52
wyznanie: Inne ewangeliczne
O mnie: Zwolennik kongregacjonalizmu o ustroju synodalno-prezbiterianskim.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Jerzy S. » 31 sty 2017, 15:10

Zadziwiające jest nadal dla mnie to co się dzieje w kościołach polskich. A myślałem że już mogę to odkreślić gruba kreską i budować cos innego. Tymczasem widzę taka sytuację, że w zborach jest wymieszana prawda z fałszem i nie powinno sie tych prawdziwych chrześcijan zostawić na pastwe fałszu którego sobie może nie uświadamiają. Jesli ten pan pastor R. Krzywy oprócz tego, że prorokuje, potrafi /jesli to prawda/ uwolnić od demona, to ja jestem ciekaw co Bóg objawił p. Krzywemu na temat kościoła w którym jest prezbiterem okregowym i o ich idolu Benny Hinnie?
To sie nie trzyma kupy.
christianinroman - prosił bym cie abys napisał mi może na priv coś wiecej na ten temat i w ogóle co sądzisz o kościele współczesnym w Polsce i jaka masz wizje na przyszłość.


Podjalem sie pracy pionierskiej w celu zalozenia nowej Wspolnoty Chrzescijanskiej typu kongregacjonalnego o ustroju synodalno-prezbiterianskim, gdyz uwazam ze tego typu ustroj jast najodpowiedniejszy dla cech narodowych Polakow i byl pierwotnym ustrojem Kosciola Jezusa. Chcial bym tez pomoc istniejacym kosciolom w zrozumieniu, ze ustroj episkopalny nie daje Kosciolowi pelnych mozliwosci rozwoju, apelujac o reformacje i odnowe w Duchu Swietym.
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: christianinroman » 04 lut 2017, 14:37

JerzyS. Więcej o ,,proroku" R. Krzywy można poczytać na forum dyskusyjnym Ulica prosta/Problemy Kościoła Powszechnego/ Wilki



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości