...babcia sie nie dała przewrócic

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: nadrozd » 11 lut 2016, 21:56

To ja bym chciał wiedzieć Co tu sie dzieje :O

https://www.youtube.com/watch?v=NxmCrs_u7ms


Najpierw pchaja ta szanowną Panią do tyłu.... kto wie po co ......
ALE brawo dla Pani ze nie dala sie przewalic momo ze ja pchali do tyłu to Pani odpowiedni balast naturalny z przodu (w postaci 2ch dość sporych ciężarów na klatce w biustonoszu ) dał jej możliwość zachowania równowagi .....
Toz ta biedna Kobieta na końcu ma dość zarzenowaną minę.


Jaki to mam mieć cel ? to pchanie w tył na siłe ?
Widzial ktoś takie coś na żywo ?


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Noemi » 11 lut 2016, 23:08

znaczy sie ze sie pada pod moca Boza a pastor jest pod szczegolnym namaszczeniem i jak sie padnie na
plecy to sie wstaje uzdrowionym ,kilka lat temu bylo to zjawisko bardzo powszechne w zborach trzeciej fali tudziez sympatykow RW ,a jak widac to nadal praktykuja a pastor Ceronski jest pod skrzydlami Spichlerza wiec nic dodac.


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Noemi » 12 lut 2016, 09:31

w wiekszosci przypadkow nie widac popychania chyba ze trafia na oportuniste albo kogos kto nie chce padac i sie zaprze jak w przypadku tej pani,dlatego sa potrzebni lapacze z tylu zeby sie za bardzo nie potluc przy upadku,efekt jest w padaniu i nie ma nic wspolnego z uzdrowieniem taki trik wizualny dla uslugujacego i oglupianie owieczek.


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: konto skasowane » 12 lut 2016, 09:50

Mina tej kobiety bezcenna po całym przedstawieniu :D "nie boli już? Nie wiem" :D
Co to za dzięcioł wrzucił na YT


.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Zbyszekg4 » 12 lut 2016, 17:31

Kiedyś taki filmik na YT widziałem: duże zgromadzenie i "przewracacz" w akcji - macha ręką i wierni bach do tyłu!...
I kiedy już tak "skoszeni" zostali, to nagle jeden facet nadal stoi, tak pośrodku...
Rozgląda się on wokół i...bach do tyłu! :rotfl:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Ian » 12 lut 2016, 18:32

hehe niezla akcja Zbyszek, potrafisz to znalezc? wiesz, moze "duch" dzialal z tyłu i dopiero jak się obrócił, poczuł "moc"


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Zbyszekg4 » 12 lut 2016, 18:54

Ian, nie dam rady znaleźć, ale to było coś takiego jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=cgDLeLFuobo
w 20 sekundzie (gośc się rozgląda i pada)

Czy widzicie podobieństwo do występów Kaszpirowskiego a tych "wielkich ewangelistów od przewracania"? Ten sam duch?... Obstawiam, że tak...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Zbyszekg4 » 12 lut 2016, 19:54

Ciekawe: https://www.youtube.com/watch?v=nMrfQn8IyAM
autor filmiku - zagorzały katolik - krytycznie odnosi się do padania w Duchu, ale jednocześnie pokazuje kadry z księżmi, którzy to praktykują...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Zbyszekg4 » 12 lut 2016, 20:08

Filmików z padaniem jest wieeele. Nie będę szukał; napisałem, co widziałem.


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: nadrozd » 13 lut 2016, 10:28

Noemi pisze:w wiekszosci przypadkow nie widac popychania chyba ze trafia na oportuniste albo kogos kto nie chce padac i sie zaprze jak w przypadku tej pani,dlatego sa potrzebni lapacze z tylu zeby sie za bardzo nie potluc przy upadku,efekt jest w padaniu i nie ma nic wspolnego z uzdrowieniem taki trik wizualny dla uslugujacego i oglupianie owieczek.



A z czego wynika ze ludzie tak łatwo sie na to godzą..... ?
Jak Traktuja spotkania jak rozrywke i sposobnosc do zobaczenia przedstawienia, to fajny kosciol.........
ale motywacja takich spotkan dziwna.

Wnerwia mnie ze ci co tak pochopnie chrzcza nawet doroslych od tak i wlaczaja do kosciola przynosza mase ludzi nie nawroconych , z niechecia do poznawania pisma... do wlozenia wlasnego minialnego wysilku by zmienic myslenie. Powierzchowne paskudne .......

Co to za czasy...

Jedni właczaja nieswiadome niemowlaki i potem nie wkladaja wysilku by im zaszczepic milość do slowa, w maire jak dorastaja.
Inni doroslych w przyulicznej beczce na smieci i potem serwuja intelektualna papke pelna pseudo cudow, pieknej muzyki i tez nie daja zaszczepic milosci do slowa. Dlaczego bo jedni i drudzy maja tak naprawe tych ludzi głeboko w zadku...... grunt by oni byli na widoku....


Potem mamy mase bezbronnych 'chrzescijan..... bo co Paniska wciela do kosciola by miec mase wiernych ale zostawiaja ich samych bezbronnych .
Wilki paskudne..... a zachowuja sie jakby nowi apostolowie sie znalezli ;)




Zbyszekg4 pisze:Ian, nie dam rady znaleźć, ale to było coś takiego jak tu: https://www.youtube.com/watch?v=cgDLeLFuobo

No ale tutaj to jest hipnoza. To jest wyzsza szkola jazdy.....
Na moim filmiku to jakis pacet pcha kobiete reka (po cichu mysle ze to straszne buractwo) ;)
Nawet zakladajac ze ktos jest faktycznie namaszczony to niech se posadzi delikwenta na krzesle,
Jezus uzdrawial leżacych i siedzacych.......
Ostatnio zmieniony 13 lut 2016, 10:32 przez nadrozd, łącznie zmieniany 1 raz.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: konto skasowane » 13 lut 2016, 10:31

Pisałem jakiś czas temu, gdzie pastor jednego ze zboru w Gdyni kazał się wszystkim modlić żeby osoby które pierwszy raz przyszły do zboru modliły się językami. Paranoja. Jestem w szoku, że ludziom można tak mózg wyprać, że wykonują wszystko bez zastanowienia się nad sensem tego co robią.


.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: kruszynka » 13 lut 2016, 15:40

Dr.sky, 11 lat temu byłam na konferencji w jednym z Gdyńskich zborów (ciekawe, może to ten sam).
Był moment, że padli wszyscy z 300 około osób, które tam przyjechały, poza kilkoma (a ja znalazłam się w tej
ubolewającej nad sobą grupce)
Odpowiem Ci dlaczego ludzie robią co robią i niekoniecznie bez zastanowienia.
Kiedy narodziłam się na nowo w takim właśnie kościele, obserwowałam fascynującą zmianę, jakiej dokonuje
we mnie Bóg, to oczywistym było pomyśleć, że skoro te widzialne rzeczy zdarzyły się tam, tzn, że to właściwe
miejsce.
Takie myślenie było łatwe, skoro myśli się, że w Polsce są katolicy, jehowi i KEA (bo tylko o istnieniu
tego - protestanckiego kościoła wiedziałam).Tak myśli wielu, niestety.
Takie myślenie jest łatwe, kiedy się jest półrocznym niemowlakiem i nie ma pojęcia, że pewne rzeczy
należałoby skonfrontować Biblią.
Takie myślenie jest łatwe, kiedy poznajesz ludzi bardzo kochających Boga, ogarniętych pasją dla zdobywania
dla Jezusa. Niekłamaną pasją.

Takie myślenie jest minn powodem możliwości zaistnienia takich a nie innych scen jak na powyższym filmiku.


Nadrozd.
"Inni doroslych w przyulicznej beczce na smieci i potem serwuja intelektualna papke pelna pseudo cudow, pieknej muzyki i tez nie daja zaszczepic milosci do slowa. Dlaczego bo jedni i drudzy maja tak naprawe tych ludzi głeboko w zadku...... grunt by oni byli na widoku...."

Możliwe, że gdyby wniknąć w serca ludzi, to to “gdzieś” by się zauważyło.

Ja jednak ubolewam nad pewnymi sprawami, które moim zdaniem nie są wynikiem mania gdzieś lecz....presji.
Pewien pastor powiedział, że na konferencji pastorów, w trakcie obiadu padło takie pytanie: a jak wzrasta
twój kościół, ile macie członków?
Rozumiecie?
Ten, który to usłyszał, po powrocie powiedział, że rozwiąże zbór (kilkunastoosobowy), jeśli ten nie zacznie wzrastać.

I ta presja wpływa na wyścig. Tu konferencja “będzie się działo”, tu szkolenie ewangelizatorów, tu opowieści
o nowym życiu, które będzie ciągiem sukcesów i ponadnaturalnych zdarzeń, tu cuda, tu coś
tam, aż nikt już nie zauważa że mają miejsce takie sytuacje jak poniższy przykład:
Znam gościa, który skarżył się, że nie udało mu się przez 16 lat przyprowadzić nikogo do kościoła.
Ten sam gość nie widział swojej córki 5 (!!!) lat ponieważ..........musiałby, odwiedzając ją, zetknąć się
ze swoją znienawidzoną teściową. !!!!!!
Jest szanowanym zborownikiem ponieważ uczestniczy we wszystkim, mimo że w życiu prywatnym daje
antyświadectwo. Czemu nikomu to nie przeszkadza? Bo jest liczebną częścią kościoła, a presja jest
na liczby, nie na jakość.On sam nie zauważył, że nie wydaje owocu, bo owocem stały się......liczby.

W zborach jest wielu fantastycznych ludzi, którzy pod wpływem presji zatracili zdrowy rozsądek.
Pod wpływem (może nawet nieuświadomionej) presji życie kościoła koncentruje się na powiększeniu
liczebności, a kompletnie nie koncentruje się na prawdziwych relacjach.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: konto skasowane » 13 lut 2016, 16:17

Na pewno coś w tym jest, tak jak piszesz, jednak będąc w tym zborze o którym pisałem byli tam ludzie którzy chodzą tam od 10 lat. Przez cały ten czas ślepo wierzą w takie praktyki i to jest straszne.


.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: kruszynka » 13 lut 2016, 16:44

Być może Ty, a już na pewno ja, nie jestem osobą, która do życia, do życia z Bogiem, potrzebuje potwierdzenia prawdziwości tego życia poprzez jakąś grupę społeczną, np zbór. Bo nikt takiego potwierdzenia nie da. Jednak wielu ludzi bez tego potwierdzenia nie potrafiłoby funkcjonować.
Osoba, którą wyżej dałam za przykład była wręcz uzależniona od wyrazów sympatii i akceptacji ze strony ludzi.
Obawiam się, że to może być przyczyną tego o czym mówisz.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: ...babcia sie nie dała przewrócic

Postautor: Kamilzon » 14 lut 2016, 10:00

https://youtu.be/UMMQEQlFNe0
A tu macie już prawdziwy Hardcore na wesoło. Ogólnie ta sytuacja przypomina mi pewną sytuację na mszy ks Natanka, jeden gościu dostał ataku padaczki (czasami ludzie cierpiący na padaczkę dostają ataków od tak) a Natanek się darł że to szatan go opętał. Najbardziej dla mnie żenującymi są tzw. cuda na siłę albo jakieś inne ceregiele. Albo mówienie językami skąd mogę mieć pewność że ta osoba która mówi językami nie nabija nas w butelkę?


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości