Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: kruszynka » 28 lip 2016, 21:32

Kamilzon pisze:Droga Kruszynko
A ja to co?


Taaaaaak? :puppyeyes: ;-)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Kazetha
Posty: 118
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: Kazetha » 30 lip 2016, 16:00

Choćbyś nie waidomo jak gadał o Bogu i tak zaraz dostaniesz pytanie "Czy ty aby się do jehowców nie przepisałeś"


Dokładnie tak miałem kiedy oświadczyłem członkom rodziny, że nie należę już do Kościoła Katolickiego.


Awatar użytkownika
Michał
Posty: 1112
Rejestracja: 11 sty 2008, 19:47
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: Michał » 31 lip 2016, 19:25

No bo w powszechnej świadomości wciąż jak ktoś nie jest katolikiem i powołuje się na Biblię, to jest właśnie "jehowym" :-(
Jest wiele miejscowości w Polsce, gdzie jedyny niekatolicki kościół to właśnie ŚJ...


Ochrzczony na wyznanie wiary 27 XI 2016
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: Samolub » 31 lip 2016, 20:53

Bo w Polsce Jehowych jest wiecej, a Protestantow mniej niz w krajach islamskich. Przesladowania kiedys i obecnie skutecznie wyplenily Chrzescijanstwo z Polski


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
anna91
Posty: 19
Rejestracja: 16 cze 2016, 13:33
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: anna91 » 02 sie 2016, 18:06

Michał pisze:No bo w powszechnej świadomości wciąż jak ktoś nie jest katolikiem i powołuje się na Biblię, to jest właśnie "jehowym" :-(
Jest wiele miejscowości w Polsce, gdzie jedyny niekatolicki kościół to właśnie ŚJ...

Mam dokładnie to samo jak mówię coś o Bogu od razu skojarzenia z SJ. W mojej wsi nie ma nawet Kk a "Sala Królestwa SJ" jest


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Dlaczego nie idę na ewangelizację?

Postautor: Samolub » 07 sie 2016, 05:14

Bo mają tanie technologie budowania sal opracowane przez ośrodek w Brooklinie. Nawet sprzatanie sal na końcu świata jest kontrolowane przez centrale... Żydzi ze ST na ich slajdach budują sale, a twarze czlonkow Ciala Kierowniczego przypominają twarze słynnych postaci z kart Biblijnych. Organizacja ŚJ to zwykła destrukcyjna sekta z której należy ratować tych nieszczesnych ludzi na dole piramidy.

ŚJ pędzą w tym egipskim rydwanie prosto w ścianę. Dobrze że jeszcze nie wieszają na scianie swoich swietych i nie palą swieczki odeszlym kierownikom, to samo zwiedzenie co 1700 lat temu KRK w formie prenatalnej, też zakazują czytania Biblii samodzielnie bez interpretacjii Ksiedza znaczy Starszego jak KRK do niedawna... startowali od wolnych badaczy, kończą jako zniewoleni w pedzacym rydwanie, rydwan goni rydwan tylko Ci później startowali z herezją, jeszcze trochę i dogonią ten z Papieżem. Wyścig trwa, powodzenia. Jest się czym cieszyc ze wybudowali kilka sal i czasopisma wyprodukowali, wniosą je do nieba? Nie wniosą

No chyba że oknami zamiast drzwiami wedra się siłą do Krolestwa Bożego cytując klasyka. Albo zwiażą Jezusa kiedy ten przypadkiem zapomni zamknąć zamka. Naiwni Ci panowie z Brooklinu, prowadzą owce na rzeź i ja się dziwie że Bóg ma do nich jeszcze cierpliwość.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości