Pogrzeb

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Thor
Posty: 332
Rejestracja: 20 gru 2008, 18:20
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Polska, Bytom
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pogrzeb

Postautor: Thor » 04 wrz 2016, 10:27

Cześć

chciałem tylko poinformować, że 2 września odeszła moja mama po cięzkiej chorobie. Już wczesniej opiekowałem 24h od połowy 2014 r nią po utracie możliwości chodzenia (utrata nogi).

kondukt żałobny zbierze się między 12 a 12.30 w wtorek (6.9.2016) w Bytomiu przed cmentarzem komunalnym, ul. Kwiatowa (koniec Piekarskiej, za Walickim). Godzinę wczesniej bo o 11 będzie nabożeństwo żałobne w kościele rzymskokatolickim na os. ZIętka (Bytom-Stroszek).
Gdyby kto się pytał dlaczego msza w kk, to mama była katoliczką i większość rodziny jest katolikami.

foto na 3 dni przed śmiercią.
Załączniki
DSC00030 a.jpg


"Dlaczego więc teraz Boga wystawiacie na próbę, wkładając na uczniów jarzmo, którego ani ojcowie nasi, ani my sami nie mieliśmy siły dźwigać" (Dzieje 15,10)
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: MrSponge » 04 wrz 2016, 10:37

Wyrazy współczucia. Dziękujmy Bogu za nasze cudowne mamy...


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: Zbyszekg4 » 04 wrz 2016, 21:36

MrSponge pisze:Wyrazy współczucia. Dziękujmy Bogu za nasze cudowne mamy...

Racja!
Podobnyś do Mamy...
Niech Ci Pan Bóg da siły w tym trudnym czasie pogrzebu i żałoby...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: kontousunięte1 » 04 wrz 2016, 22:53

Serdecznie współczuję.


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: niebieska777 » 06 wrz 2016, 16:30

Modliłam się o Twoją mamę i Ciebie, wiem, że to ciężkie przeżycie, pamiętaj, że nie jesteś sam


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: Kamilzon » 07 wrz 2016, 22:23

Kondolencje i trzymaj się. Z Panem Bogiem


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"
Awatar użytkownika
fauxpas
Posty: 3132
Rejestracja: 15 kwie 2012, 16:26
wyznanie: Reformowani Baptyści
Lokalizacja: Poznań / Szczecin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pogrzeb

Postautor: fauxpas » 08 wrz 2016, 17:00

I ja współczuję serdecznie. Miej się dobrze.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości