Chrześcijańskie prezenty

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
grodek
Posty: 38
Rejestracja: 28 sty 2014, 19:10
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
Lokalizacja: Rybnik
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: grodek » 24 paź 2016, 18:53

Samolub pisze:W Usa popularne są np ciastka z wróżbą


Takie ciastka są popularne w świecie. Człowiek wierzący , oczywiście w Biblijnego Boga , nie powinien brać żadnego udziału w wróżbach. Czy to z ciastek czy tarota , wróżby należą do sił ciemności. Jeżeli chodzi o same święta bożego narodzenia (specjalnie napisałem małymi literami) ,jestem sceptycznie nastawiony do tego typu tradycji. Bóg się na pewno nie rodzi , jest od zawsze. A skoro jest od zawsze to na pewno nie są to jego urodziny. Dzisiaj niestety świat wkrada się do domów ludzi wierzących , wkradają się pogańskie zwyczaje , nie oszukujmy się , one nic nie mają wspólnego z Chrystusem Panem.


mamuska
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2016, 08:04
wyznanie: Protestant
O mnie: Hey mam na imie Gosia mam 29lat i jestem mamusia dwoch cudownych dziewczynek oraz szczesliwa zoneczka. A to wszystko co mam dal mi moj Pan Jezus Chrystus.
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: mamuska » 25 paź 2016, 09:53

grodek ja uwazami innaczej w kwestii Swiat Bozego Narodzenia. Jezeli wyprawiam urodziny dzieciom swoim to rowniez uczcze urodziny Pana bo masz racje Pan jest od zawsze ale ponad 2000lat temu Jezus narodzil sie zz krwi i ciala wiec tak jak swietuje urodziny coreczek tak tez swietuje urodziny Jezusa tylko wlasnie trzeba rozroznic co jest poganskie a co nie. Alkoholu nie ma nie pijemy wodki itd jak w wiekszosci polskich domow swieta to okazja do napicia sie na umor. A co do wrozb masz 100% racji to diabelstwo i trzeba sie trzymac z daleka....

A co do prezentow to ksiazke ''Czlowiek z nieba'' polecam bardzo piekna ksiazka i plakalam przez wiekszasc czytania. Kto jest na zakrecie albo watpi to neich sobie przeczyta ta ksiazke. Ja na swieta zazwyczaj dostaje tez jakis chcrzescijanski prezen a to fragment slowa Bozego na desce a to rybke a to ksiazke jeszcze koszulki z napisem Keep claim and trust Good...


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: Samolub » 25 paź 2016, 16:59

Grodek to się nazywa tak ale w rzeczywistości nic wspólnego z tym nie ma. To taka sama wróżba jak na kapslu od tymbark'a

jeśli powiem Ci że budżet Polski na rok następny to wróżba to też skojarzysz go z siłami ciemności i przestaniesz brać wypłatę z budżetówki? =D no wiec nie wymyślaj


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
grodek
Posty: 38
Rejestracja: 28 sty 2014, 19:10
wyznanie: Kościół Chrystusowy w RP
Lokalizacja: Rybnik
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: grodek » 25 paź 2016, 17:46

[quote="Samolub" ]jeśli powiem Ci że budżet Polski na rok następny to wróżba to też skojarzysz go z siłami ciemności [/quote]

Jeśli tak powiesz to skłamiesz. W myśl konstytucji rząd musi przyjąć i przesłać do Sejmu projekt budżetu najpóźniej na trzy miesiące przed początkiem roku budżetowego. Głównym celem polityki budżetowej prowadzonej przez rząd to utrzymanie stabilności finansów publicznych przy jednoczesnym wspieraniu wzrostu gospodarczego. A więc żadna wróżba tylko projekt przedłożony przez ministra finansów.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: Samolub » 25 paź 2016, 18:27

Widzę Ty nie rozumiesz co się do Cb mowi.

Wlasnie tak samo wyglądają ciasteczka z wróżbami, jak np kapsel z tymbarka.

To jest tylko taka nazwa i z wróżeniem w Twoim rozumieniu ma tyle wspólnego co z planowaniem budżetu lub życzeniowym myśleniem.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
2tm31617
Posty: 425
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:05
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Chrześcijańskie prezenty

Postautor: 2tm31617 » 21 lis 2016, 20:20

Polecam kalendarze ze zdjęciami. Jest wiele stron, na których można wykonać własny projekt.

W te BN obdaruję 10 rodzin kalendarzami, ale każdego odrębne ich zdjecia, ale na wszystkich miesiącach przemyciłem wersety biblijne.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości