Wolna polska i jej interpretacja

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
MitrylOVE
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2016, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kurpie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: MitrylOVE » 30 sty 2017, 01:13

Wychodzi na to że protestantyzm to szarańcza z objawienia :)

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/apoka ... sa-2017-01 :oops:


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: christianinroman » 01 lut 2017, 14:45

Kimkolwiek jesteś człowieku, to jesteś w wielkim błędzie i niebezpieczeństwie. Polska nigdy nie była wolna i nie będzie wolna, gdyż jej przywódcy powierzyli ją władzy antychrysta. Prawdziwą wolność daje TYLKO i WYŁĄCZNIE PAN JEZUS CHRYSTUS, SYN BOGA ŻYWEGO. ,, I poznacie prawdę, i prawda Was wyswobodzi." Jana 8.31,32. ,, Ja jestem droga, i prawda, i życie." Jana 14.6a.


Awatar użytkownika
MitrylOVE
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2016, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kurpie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: MitrylOVE » 02 lut 2017, 13:16

christianinroman pisze:Kimkolwiek jesteś człowieku, to jesteś w wielkim błędzie i niebezpieczeństwie. Polska nigdy nie była wolna i nie będzie wolna, gdyż jej przywódcy powierzyli ją władzy antychrysta. Prawdziwą wolność daje TYLKO i WYŁĄCZNIE PAN JEZUS CHRYSTUS, SYN BOGA ŻYWEGO. ,, I poznacie prawdę, i prawda Was wyswobodzi." Jana 8.31,32. ,, Ja jestem droga, i prawda, i życie." Jana 14.6a.


Hehe zgadzam się z tobą. WP odwiedzam czasem ale ten artykuł mnie powalił. Chodzi mi o interpretację protestantyzmu jako szarańczy z objawienia. Do tego dochodzi też fakt że większość tych rewelacji opiera się na objawieniach maryjnych.
Widać też wyraźnie że objawienie można sobie interpretować jak kto chce w zależności od frontu na którym się jest, a chyba nie tak powinno być.


Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: Torcik » 04 lut 2017, 10:39

Widać też wyraźnie że objawienie można sobie interpretować jak kto chce w zależności od frontu na którym się jest, a chyba nie tak powinno być.

...w przeciwieństwie do objawionego Słowa Bożego. Tego wszak raczej nie czytać, nie myśleć, nie tykać. Słuchać newsów maryjnych i jest dobrze. :mrgreen: Nie zapominajmy, że królowa nieba w naszym kraju ma władzę większą (pozornie, ale jednak dla większości obywateli) niż Bóg. Nie dziwi mnie, że ludzi wierzących Bogu i tylko Bogu ma się u nas za szkodniki - szarańczę. :-(


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
ace
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2015, 09:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: ace » 05 lut 2017, 10:30

Straciłem 1,5 godziny na dokładną analizę tego artykułu i stwierdzam, że to totalna bzdura :D
Autor oryginału (artykuł jest tylko tłumaczeniem) stwierdza, że

Matka Boża w Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej oświadczyła: „Wielka wojna wybuchnie w drugiej połowie XX wieku”
Matka Boża tuż po tym dodaje: „Ogień i dym spadną z nieba, wody w oceanach staną się parą, i powstanie piana która wszystko zaleje i zatopi. Wiele milionów zginie z godziny na godzinę, a ocaleni będą zazdrościć zmarłym”.


Na tej podstawie wyciąga wniosek, że 3 tajemnica fatimska opisuje okres z apokalipsy pomiędzy 1 a 2 czaszą wylanego gniewu
Ap 16:2-3 [NBG]
(2) I odszedł pierwszy anioł oraz wylał swoją czaszę na ziemię. Więc na ludziach co mieli piętno bestii praz kłaniali się jej wizerunkowi - pojawił się zły i złośliwy wrzód.
(3) A drugi anioł wylał swoją czaszę na morze. Więc pojawiła się krew jakby martwego i umarła w morzu każda żywa istota.


I zgodnie z 3 tajemnicą fatimską ten okres ma mieć miejsce w 2 połowie XX wieku.
Jak ostatnio sprawdzałem to mamy 1 kwartał XXI wieku i nie pamiętam, żeby ostatnio ludzie masowo posiadali złośliwe wrzody. Nie pamiętam również, żeby wybuchła ostatnio wojna światowa, w której w przeciągu kilku godzin zmarło wiele milionów ludzi. Nie przypominam sobie również, żeby niedawno, w którymkolwiek morzu umarły wszystkie żywe istoty...

Cały artykuł to zbiór takich bzdur i bubli :)

Jedyne co ten artykuł na prawdę potwierdza to fakt, że objawienie fatimskie było demoniczne...


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: Zbyszekg4 » 05 lut 2017, 10:50

ace pisze:Jedyne co ten artykuł na prawdę potwierdza to fakt, że objawienie fatimskie było demoniczne...

A wiecie, że mam materiały napisane przez KSIĘDZA KATOLICKIEGO, który też tak uważa?
[nie wiem czy mogę je upubliczniać, bo dostałem je mailowo, z myślą: dla ciebie; ale ponieważ kontakt z nim się urwał, z jego wyboru, to może nie jestem związany niby prywatnością?... :zhm:
Nadmienię tak ogólnie, że ten ksiądz - sprawdziłem, to jest ksiądz prawdziwy - generalnie stoi na stanowisku, że wszystkie maryjne objawienia są natury demonicznej!
Niestety on tak samo podchodzi do np. spotkania Saula z Tarsu pod Damaszkiem z Jezusem!! :O
Gdy się tego dowiedziałem, to mu chciałem to wyłuszczyć, że się myli - on zareagował nerwowo: napisał, że dodaje mój adres do spamu...].


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
ace
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2015, 09:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: ace » 05 lut 2017, 11:25

Najgorsze jest to, że objawienia maryjne są w Polsce bardziej rozpowszechnione niż Nowy Testament.
Połowa mojej rodziny potrafi zacytować z głowy fragmenty tajemnic fatimskich czy dzienniczka Faustyny, a nigdy nie wzięli do ręki NT.

Co więcej znam wiele osób, które wyczekują spełnienia się przepowiedni "maryjnych" i całkowicie świadomie odrzucają Słowo Boga, mówiąc, że Pismo jest stare, dotyczy zamierzchłych czasów i że powinniśmy słuchać, wielbić i polegać na królowej niebios, bo tylko ona może nas uratować...


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: Zbyszekg4 » 05 lut 2017, 11:30

Wspomniałem wyżej o księdzu - to Marek Mularczyk, który wie, że jego recenzja filmu "Egzorcyzmy Elily Rose" jest w sieci, i nie zaprzecza temu - więc mogę choć do tego podać namiar: http://www.filmweb.pl/film/Egzorcyzmy+E ... ...,376818
[może szokować katolików]


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: Zbyszekg4 » 05 lut 2017, 12:07

To tak było, że pod w/w recenzją jest adres księdza. Napisałem: czy to księdza słowa i czy faktycznie jest ksiądz księdzem?
Odpisał, że tak i SAM zaproponował, że do prywatnego użytku może dać więcej materiałów nt objawień maryjnych...
Mogę dostać? - zapytałem.
I w tej samej godzinie miałem 13 plików PDF.

Każdy chyba, kto by na moim miejscu zrobił to co ja - też by pewnie je miał; wobec tego: do prywatnego użytku, PRYWATNEGO (nie publikujcie tego w prasie krajowej czy internecie), chyba mogę pocztą chętnym wysłać te pliki.
Jak uważacie?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: Torcik » 05 lut 2017, 13:19

ace pisze:Najgorsze jest to, że objawienia maryjne są w Polsce bardziej rozpowszechnione niż Nowy Testament.
Połowa mojej rodziny potrafi zacytować z głowy fragmenty tajemnic fatimskich czy dzienniczka Faustyny, a nigdy nie wzięli do ręki NT.

Co więcej znam wiele osób, które wyczekują spełnienia się przepowiedni "maryjnych" i całkowicie świadomie odrzucają Słowo Boga, mówiąc, że Pismo jest stare, dotyczy zamierzchłych czasów i że powinniśmy słuchać, wielbić i polegać na królowej niebios, bo tylko ona może nas uratować...

Rozszerzę twoją myśl o własne doświadczenie. Można u nas nie wierzyć w Boga, można wierzyć w jakiegokolwiek boga, można być ateistą, rasistą, antysemitą i kimkolwiek tylko chcesz. Ale spróbuj być antymaryjny lub antyJPII - koniec z tobą człowieku. Już nie masz znajomych, przyjaciól miałeś :lol: (wydawało ci się), już nikt nie dzwoni, nie pisze, nie zaprasza.....bo ty w maryję nie wierzysz i śmiesz podważać prawie-boskość-JPII. :mrgreen: :hihi:


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
Awatar użytkownika
MitrylOVE
Posty: 32
Rejestracja: 23 sty 2016, 20:31
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kurpie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Wolna polska i jej interpretacja

Postautor: MitrylOVE » 05 lut 2017, 17:28

Mniej więcej w dniu kiedy założyłem ten temat, w skrzynce znalazłem trzy kartki.Prawdopodobnie jakiś człowiek w ten sposób próbuje pomóc ludziom. Po odtworzeniu i przeczytaniu ich treści wynik ze intronizacja jest niezbędna i sa tam warunki jakich trzeba dokonać. Jest msza trydencka, i masa spraw związanych z Maryją. Trzeci kartka zawiera chyba jakiś dialog kogoś z Jezusem który ostrzega przed czepiam, ale w Polsce ma ich nie być :)
W katolicyzmie w taki relacjach zawsze przeplata się Maryja wszędzie jej pełno. Ona to ona tamto, a ludzie łykają i ... wiadomo.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości