Odchudzanie

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Daniel.O
Posty: 7
Rejestracja: 09 lut 2017, 23:21
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Odchudzanie

Postautor: Daniel.O » 13 lut 2017, 20:28

Przeszukiwałem całe forum i podobnego tematu nie było... ;) Czy bracia/siostry macie sprawdzone sposoby na odchudzanie? Oczywiście oprócz ŻP - żryj połowę ;) Mam pracę która wymaga ciągłego przebywania przy komputerze i aktywność fizyczna jest niewielka. W jaki sposób walczyliście ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i z motywacją do działania? Dieta? Jakieś ciekawe formy aktywności? Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Odchudzanie

Postautor: Zbyszekg4 » 14 lut 2017, 07:55

Właśnie zakończyłem oglądać ten materiał: https://www.youtube.com/watch?v=MMaDfVy ... 8t&index=2
w jego pierwszej części jest mowa akurat o odchudzaniu (mnie to nei dotyczy, więc zbyt uważnie nie słuchałem, ale może coś tam znajdziesz dla siebie?)
Powodzenia


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Kamilzon
Posty: 769
Rejestracja: 04 lut 2012, 20:08
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: Ciężkowice
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Odchudzanie

Postautor: Kamilzon » 17 lut 2017, 20:39

Rower+ Basen + niejedzenie kolacjii

Jeśli się mogę zapytać? jaki wymiar czasowy ma ta praca, chodzi mi ile godzin pracujesz?
Bo jeśli np.8h to nie wierzę żebyś nie miał czasu na minimum 1/5h aktywności fizycznej. Ja jeszcze nie pracuję ale codziennie dojeżdzam do szkoły oddalonej odemnie 40 kilometrów i zasze się staram wygospodarować minimum 1h czasu na ćwićzenia.

Ale nie oceniam ciebie gdyż nie znam dokładnie twojej sytuacji. W tych czasach większość ludzi dyma po 12h.


"Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus"

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości